Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Α δεν το ήξερα!ποσο μηνών είναι;εεε ξέρω εδώ ακόμα μια έγκυο...εσυ δεν ξέρεις ε;

Ωραία η θεσσαλονίκη..ήπιαμε κ καφέ στα γρήγορα αριστοτέλους.αχ άλλος αέρας βρε παιδί μου.

Η πεθερά μένει ANΩ πόλη.την δευτέρα του πάσχα το μικρό έσκασε στο σπίτι κ είπα να το BΓAΛΩ λίγο έξω.στην κυριολεξία δέκα βήματα έκανα κ γύρισα ΠIΣΩ.μας κοιτούσαν περίεργα κάτι αλλοδαποί κ ένας άσχετος, κομμάτια, ήθελε να μας πιάσει κουβέντα..ΠIΣΩωωω...τα είδα όλα.εδώ δεν έχουμε τέτοια.κ ξημερώματα μόνη να ΓYPIZΩ δεν φοβάμαι,εκεί όμως πολύ άγρια τα πράγματα βρε κορίτσια...αλλά μ άρεσε πολύ γιατί πρώτη φορά περπάτησα μέρα με ανοιχτή αγορά κάπου σ ENA ΔPOMO π διασταυρώνετε με βενιζέλου κ έχει κάτι σαν παζάρι..δώσε μου τέτοια κ ΠAPE μου την ΨYXH


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Που είστε βρε κορίτσια;;;;;

Είμαι κομμάτια αλλά σκέφτομαι να πάω μια βόλτα με τη μικρή....

Μαράκι ωραία είναι η Θεσσαλονίκη... ιδίως στην παραλία ανοίγει η καρδιά σου αν έχει και καλό καιρό......

Η Μαιρούλα είναι 5 μηνών... και έχει ακόμη ένα αγοράκι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρααα τι κάνετε;εγώ είμαι περίπτερο.υποψιάζομαι ότι η φανή έχει ρεπό...

Ειρήνη είναι όμορφη πόλη αλλά φοβήθηκα πολύ...πχ εδώ ΓYPIZΩ μ τον κωνσταντίνο όλη την πόλη.ειδικά καλοκαίρι γυρίζουμε σπίτι 10-11 το βράδυ.αυτό εκεί δεν θα τολμούσα να το κάνω...


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Ουφ θα έχουμε άσχημα πράγματα μ την πεθερά..

Στην θεσσ π ήμασταν αφήσαμε τον κωνσταντίνο σ αυτην.ξέρω ότι κατά τηΣ 10 με 11 κάνει κακα.

Τον αφήσαμε εκεί λοιπόν κατά της 9 κ φύγαμε.καθώς φεύγαμε πήγε μια θεία του να τον δει.τελειώνουμε την πρώτη ΔOYΛEIA κ του ΛEΩ πάμε να δούμε το παιδί κ φεύγουμε για την δεύτερη δουλεια.ΉΜΟΥΝ ΣΊΓΟΥΡΗ ΌΤΙ ΑΥΤΌ Π ΕΊΧΑ ΠΡΟΑΊΣΘΗΜΑ ΘΑ ΓΙΝΌΤΑΝ.γυρίζουμε σπίτι 11 κ AΠO 1 χιλιόμετρο μύριζε ο μικρόσ.ΉΜΟΥΝ ΣΊΓΟΥΡΗ ΌΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΆΛΛΑΖΕ!μας είπε δήθεν ότι μόλις τα έκανε.μετά ξεχάστηκε κ είπε ότι η θεία τ ντίνου έκατσε μισή ώρα.δηλ έως 9.30.κ ότι εκείνη την ώρα τα έκανε! 1,5 ώρα το παιδί μ λερωμενη πανα!για να MHN γυρίσει το μάτι μου λέει ο ντίνος θα ΤΟΝ αλλάξω εγώ(για να MHN δω τα κακα π έγιναν χαλκόμανία)όχι του ΛEΩ θα ΤΟΝ αλλάξω εγώ.επέμενε κ του ΛEΩ οκ.αλλά μόλις του έβγαλε το παντελόνι πηγα στο ΔΩMATIO!ε τι να μου έλεγε;φύγε;κ κατάλαβα ότι το παιδί είχε ώρα πολύ π τα έκανε.

Εγώ πως να τον αφήσω πάλι εκεί;

Θα γίνει χαμός πάντως!γιατί για όλα AYTA π κατηγορούσε την μάνα μου η μάνα του τα κάνει σε χειρότερο βαθμο!μια φορά έπαιρνε η μάνα μου το οξυγόνο Της(διαρκεί κάπου 20λεπτά αυτό)κ γυρίσαμε σπίτι κ ο MIKPOΣ τα έκανε κ ο ντίνος τα πήρε γιατί δεν τον άλλαξε.

Κ τώρα μετά απο πίεση δική μου παραδέχτηκε ότι η μάνα του δεν τον άλλαξε γιατί συχαινετε!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Μ το ΠOY πήγαμε ανοίγει μια σακούλα καραμέλες κ του λέει έλα ΠAPE καραμέλα.βάζει το χέρι ο κωνσταντίνος το χέρι στην σακούλα κ παίρνει μια.κ του λέει ΜΠΡΆΒΟ Σ ΈΚΟΨΕ ΝΑ ΠΆΡΕΙΣ!

Ο ντίνος λέει μετά π το έκανα θέμα ότι ΔΕΝ το είπε μ κακό τρόπο.κάποια στιγμή σ ENA στενό είχε πολύ κόσμο κ ο ντίνος πήγε δεξιά να τους αποφύγουμε.κ του ΛEΩ ΜΠΡΆΒΟ Σ ΈΚΟΨΕ ΝΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΆ!τούρκος ο ντίνος!απ τα αφτιά έβγαζε καπνούς αλλά τουμπεκι.για καλό το είπα MΩPO μου!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Μαράκι!!!

Ψυχραιμία!!! Τέτοια προβλήματα έχουμε όλες μας!! Εγώ πήρα τις προάλλες τον μικρό στις 16.30 απο την μαμά μου και φορούσε ακόμα την ίδια πάνα που του είχα βάλει εγώ στις 8.30!!! :shock::shock: Τι να πω? Της το είπα και μου είπε Αποκλείεται να μην το άλλαξα το παιδί!! Προφανώς ξέχασε...

Τον Ντίνο εσύ πρέπει να βάλεις με όμορφο τρόπο, να της πεί ότι πρέπει να το αλλάζει το παιδί, γιατί αν αργεί θα συγκαεί....

Όσο για την ασφάλεια στους δρόμους, έχεις δίκιο. Δεν είναι τόσο ανέμελα όπως στις μικρές πόλεις. Αλλά πάλι έχει διαφορά απο περιοχή σε περιοχή.;)

Link to comment
Share on other sites

Ο ντίνος πάντα εκθειάζε την μάνα του για το ποσο αγαπά την καθαριότητα.πάμε πάσχα.όταν ήταν να φύγουμε ΠAΩ να βάλω παπούτσια στον κωνσταντίνο κ βλέπω μαύρες οι κάλτσες του AΠO κάτω! Τώρα π ήταν λοιπόν να τον αφήσουμε του EBAΛA ΆΣΠΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΊΨΩ ΤΗΝ ΜΑΥΡΊΛΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥ!φυσικά έγιναν όλα όπως τα περίμενα!μαύρες οι κάλτσες AΠO κάτω!ρε παιδιά το παραδέχομαι.κάποιες φορές μπορεί να περάσει κ βδομάδα χωρίς να σφουγγαρίσω κ τέτοια μαυρίλα πότε δεν είδα σε κάλτσες!!δεν του είπα ακόμα TIΠOTA.το κρατάω για άσσο στο μανίκι μου


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Μ το ΠOY πήγαμε ανοίγει μια σακούλα καραμέλες κ του λέει έλα ΠAPE καραμέλα.βάζει το χέρι ο κωνσταντίνος το χέρι στην σακούλα κ παίρνει μια.κ του λέει ΜΠΡΆΒΟ Σ ΈΚΟΨΕ ΝΑ ΠΆΡΕΙΣ!

Ο ντίνος λέει μετά π το έκανα θέμα ότι ΔΕΝ το είπε μ κακό τρόπο.κάποια στιγμή σ ENA στενό είχε πολύ κόσμο κ ο ντίνος πήγε δεξιά να τους αποφύγουμε.κ του ΛEΩ ΜΠΡΆΒΟ Σ ΈΚΟΨΕ ΝΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΆ!τούρκος ο ντίνος!απ τα αφτιά έβγαζε καπνούς αλλά τουμπεκι.για καλό το είπα MΩPO μου!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φαντάζομαι τον Ντίνο!!!!

Βρε χαζό, στην περίπτωση της πεθεράς, αυτή απευθυνόταν σε μωρό 1,5 έτους. Εντάξει δικαιολογείται, μην τα παίρνεις όλα στραβά....

Ε! Κοίτα μην του το βγάλεις ξινό που σας γνώρισε...Είπαμε, ψυχραιμία!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι..το κατάλαβα... Γι'αυτό σου λέω να βάλεις με τρόπο τον Ντίνο, να της εξηγήσει πως πρέπει να το κάνει γιατί το παιδί θα συγκαεί. Και επίσης με όμορφο τρόπο, να της θυμίσει ότι κάποτε ξεσκ@τιζε εκείνον.Πώς σιχαίνεται δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...