Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

      Μιλήσατε με τον γιατρό ? Τι σας είπε?

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα Μαρία!!Μόνο οι δυό μας πάλι.....

:-( για το ίντερνετ, αλλά :D:D:D για το NETBOOK!!!!! Μπράβοοοοοο!!!!!!!! :D:D:D

κι εγώ θέλωωωωωωωω!!!!!!!!!! :-(

(πρόσφαρα σε σκεφτόμουνα, ότι θα 'χεις βγάλει τα μάτια σου με το κινητό.Βάζεις και φωτογραφίες απο τα χειροποιήματα σου και δεν θα τις βλέπεις και καλά κλπ...Τώρα που θα τα βλέπεις όλα μεγαλύτερα, θα πάθεις πλάκα.;))

Όσο για το στόμα, μόνο coca cola με βοηθάει στην προκειμένη περίπτωση....

Όχι... Σε πληροφορώ πως είμαι δυστυχίσμενη π αναγκάζομαι να πάρω μηχάνημα.μια χαρά είναι απ το κινητό.8ΜΡΧ κάμερα εχω.μια χαρά τα βλέπω κ γράφω απίστευτα γρήγορα.βέβαια εννοείται θα βάζω κ 4 ευρώ τον μήνα για ίντερνετ στο κινητό γιατί το χρειαζόμαι παντού.έτυχε να περπατάω στον δρόμο κ να κλείνω παραγγελία για μπομπον με κοπέλα π δεν είχε κομπιούτερ κ έμπαινε απο νετ καφέ.θα ξανάέμπαινε σε 2 βδομάδες.αν δεν μ έβρισκε εκείνη την στιγμή θα έπαιρνε AΠO μαγαζί!οπότε καταλαβαίνεις τι εργαλείο είναι για μένα το ίντερνετ...


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

καλημερα σας!!!

τι κανετε??? εγω ειμαι στο σπιτι βαριεμαι απιστευτα αλλα και στην δουλεια δεν θελω να παω...

θα παω σημερα στις 12 και αυριο ειμαι πρωινη οποτε την Ελενιτσα θα την δω αυριο τ απογευμα....:(:(

Σημερα θα αργησουμε πολυ γιατι εχουμε συνελευση το βραδυ... αλλα και νωρις να γυρνουσα δεν την προλαβαινω ηδη κοιμαται

αντε μαρακι με το λαπτοπακι σου θα εχεις και φαρμα τωρα!! :D:D

οι υπολοιπες φιλεναδες που ειναι?? μονη μου ειμαι παλι???


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!!

νομιζω μονο εγω και η μαρια γραφουμε... τι κανετε??

Μαρακι μου καλοριζικο!! και καλες δουλειες !! τυχερο να ειναι!!!

εγω εχτες ημουν πρωινη, αδιαθετισα ομως κι ημουν τοσο χαλια!! σημερα θα παω κατα τις 12 και την Ελενα θα την δω αυριο παλι...

δουλευω και την Κυριακη... σας το ειπα?? θα κανουμε κατι αλλαγες... σιγουρα ολη μερα εκει θα ειμαστε...


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πω πωωωωωωω καλο κουραγιο φανη...ζορι ε?καλα εγω ειμαι ο μπαλαντερ του τοπικ.μια φραφω εγω κ η εφη μια γραφω εγω κ εσυ....εγω δεν λειπω παντωσ.

μολισ εγινε κ το παστιτσιο,εφαγα κ σε λιγο θα παω να παρω το τσουναμι απ το σχολειο κ μετα πιανω βαρδια περιπτερο.νυσταζωωω πολυ.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα!!!!!!!! Καλώς ήρθες στο σκονισμένο μας cafe!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να σου ζήσει το αγόρι σου!!!!! Πότε έχετε γενέθλια;;;; Που σκέφτεσαι να τα κάνεις;;;;;

ΕΛΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΑΝΟΙΞΑΜΕ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια και εγω δεν εχω ξανα μπει εδω αλλα ειμαι και εγω μια μανουλα που γεννησε το δευτερο παιδακι της 09/10/2008 και θελω πολυ να ακουσω τις συμπεριφορες - εμπιριες απο τα παιδιακια σας για να δω αμα μπορω να κανω κατι καλο για τα παιδια μου μανουλες μου ηρθα και εγω με πολυ αγαπη και υπομονη να μαθω πολλα !!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ 2008 - ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΄ΘΕΛΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ - ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

καλο μου κοριτσι καλημερα εγω στον γιο μου τον δευτερο χρονο λογο οτι εβλεπε πολυ μακουιν το αυτοκινητακι του εκανα ενα παρτυ βαση σε αυτο το θεμα ολα ηταν κοκκινα ειχε πλακα πολυ αγωνιστηκο σου λεω !!! το τι αυτοκινητο δεν φανταζεσαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ - ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΜΠΑΣ & ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ. ΤΟ ΖΥΓΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 16/10/2008 ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΟΛΑ... ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ! ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΩ ΣΥΝΑΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΨΥΧΡΟΣ & ΑΠΡΟΣΩΠΟΣ -ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ Η΄ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ !!! - ΦΙΛΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

JENIA ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ - ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ CARS ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ...

Link to comment
Share on other sites

JENIA ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ - ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ CARS ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ...

χωρις να θελω να σε φοβησω μην γραφεις με κεφαλαια ο συντονιστης θα σου στιλει π.μ το εκανα και εγω και εφαγα κραξημο χιχιχιχι!!

γωγο θα του αρεσει πολυ να εισαι σιγουρη εμενα ο δικος θυμαμαι ποσο χαρα εκανε οταν πηγαμε μαζι και αγοραζαμαι τα παντα για τις ετοιμασιες τουρτα -πιατακια κλπ σαν πιθικακι εκανε για πολυ γελειο βεβαια εμεις εχουμε κοντα τα τζαμπο και ετσι ειχαμε τρελλες χαρες !!!

Link to comment
Share on other sites

Οουπς! Συγνώμη βρε παιδιά αλλά είμαι πρωτάρα! Αφού ούτε κάνα εικονάκι δεν έχω βάλει ακόμη... Για φωτογραφία δε ούτε λόγος - άσχετη τελείως χι χι

Link to comment
Share on other sites

Οουπς! Συγνώμη βρε παιδιά αλλά είμαι πρωτάρα! Αφού ούτε κάνα εικονάκι δεν έχω βάλει ακόμη... Για φωτογραφία δε ούτε λόγος - άσχετη τελείως χι χι

γιαυτο στο λεω ετσι εγω εκανα και καποιες κοπελες μου το ειπαν αλλα εγω περα βρεχει βεβαια να ειναι καλα τα κοριτσια δεν εφτεγαν εκεινες εγω .

αλλα για πες μου το μπουμπουκακι σου ειναι 9 ημερες μικροτερος απο την κορη μου αλλα μπορει να κανουμε προξενιο χιχιχι!!!!

σε τι χορο θα κανεις το παρτυ σου στο σπιτι - σε παιδοτο - σε παιδικη χαρα πως το σκεφτεσαι !!! :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...