Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γειά σ σαξπα.μαρία νομίζω σ λένε κ εσένα ε; ω ναι ..προδερμ αποστείσωσεις κ όλα τα γνωστα φτου κ απ την αρχή.

Έφη δεν άρχισα.όλη μέρα έτρεχα για δουλειές κ τώρα είμαι περίπτερο.

Πηγα είδα τα πουγκία κ πήρα ENA δείγμα να κάνω να ανεβάσω.AYPIO όμως.πω πω εχω μια νυστα ατελείωτη


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

ξαναπαιρνουμε Ε?..εβγαλα κατι φανελακια που βρηκα κοντομανικα μινιατουρες ξεχασα ποσο σταλια ειναι αυτα κανουνε και για τα χερακια για κουκλακια κουκλοθεατρου..μιλαμε πολυ μικρα.:D και ειπα να τα πλυνω να μην τα πλυνω..και λεω αντε θα αγορασω :( φτου ξανα

γεια σου Μαρακι..λεγε με ΣΑΧΠΑ με χ οχι με ξ..με μια κοντεψα να βρεθω στα μαχαιρια με αυτο το ξ και χ :D:D

ναι αποστειρωση ευτηχως θα την αποφυγω με τον θηλασμο.;)

την κανω ξυπνησε ο μικρος ηρθε ο μεγαλος..παω να ετοιμασω φαγητα..

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(..μεσα στην χαρα ειναι ο μικρος με 4 ωρες υπνο..

Link to comment
Share on other sites

OK σαχπα.απλά AYTA τα greeklish μπερδεύουν.σ ENA άλλο φόρουμ μια κοπέλα είχε όνομα pigi κ εγώ νόμιζα ότι είναι απ το pig αλλά πηγή την έλεγαν την κοπέλα...

Κορίτσια σοβαρά,σκέφτομαι την περίπτωση να υιοθέτησω αλλά ο ντίνος δεν θέλει.θέλω κ άλλο 1 παιδί αλλά χωρίς να περάσω τα πάθη τ χριστού όπως μ τον κωνσταντίνο.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

OK σαχπα.απλά AYTA τα greeklish μπερδεύουν.σ ENA άλλο φόρουμ μια κοπέλα είχε όνομα pigi κ εγώ νόμιζα ότι είναι απ το pig αλλά πηγή την έλεγαν την κοπέλα...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια σοβαρά,σκέφτομαι την περίπτωση να υιοθέτησω αλλά ο ντίνος δεν θέλει.θέλω κ άλλο 1 παιδί αλλά χωρίς να περάσω τα πάθη τ χριστού όπως μ τον κωνσταντίνο.

Εννοείς να γλιτώσεις την εγκυμοσύνη ή να το πάρεις ...ας πούμε, 2 χρονών? δηλαδή να γλιτώσεις και την βρεφική ηλικία? :tongue:

Μαίρηηηηη............

Φανούλααααα............

Ειρήνηηηηη................

Άντε καλέ, ελάτε να τα πούμε ομαδικώς...:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα η εγκυμοσύνη δεν με χαλάει αλλά η βρεφική ηλικία...πέρασα πολλά μ τον κωνσταντίνο.ααα 2 μικρό είναι.κ 3 να είναι δεν ME πειράζει.ποσα παιδάκια μεγαλώνουν σε ιδρύματα χωρίς οικογένεια...

MHN ξεχνάτε κ την δική μου περίπτωση.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρααα!!!!!!

Μαράκι, δεν ξέρω αν το εννοείς σοβαρά. Μια τέτοια απόφαση πρέπει να είναι απολύτως συνειδητή και να έχει παρθεί κατόπιν ωρίμου σκέψεως.

Δεν σου κρύβω ότι πολλές φορές βλέποντας στην τηλεόραση ρεπορτάζ για τα εγκατελλειμένα μωρά στα νοσοκομεία ή τα ιδρύματα με τα ορφανά παιδάκια, το έχω σκεφτεί....

Χθες το απόγευμα, είχα κάτι πορτοκάλια επάνω στον πάγκο της κουζίνας. Μου τα δειχνει ο Θάνος. Του καθαρίζω ένα και το κόβω κομματάκια ως συνήθως. Αρχίζει να μου δείχνει το συρτάρι και τον νεροχύτη...τι θέλει? :confused: Τελικά τον σηκώνω και μου δείχνει ένα πηρούνι!! :tongue: Μετά παίρνω το πιατάκι και το πηγαίνω στο τραπέζι του σαλονιού. "έλα Θάνο να φας το πορτοκάλι σου" Φεύγει ο Θάνος...:confused: Πηγαίνει στο παιδικό και με φωνάζει, πηγαίνω στο παιδικό και μου δείχνει κάτι πίσω απο την πόρτα. (εκεί ήταν μια καρεκλίτσα και επάνω της, ο σάκος του Ηλία) Δεν το πιάνω αμέσως. "όχι, λέω, ο σάκος είναι του Ηλία, δεν είναι του Θάνου"...το παιδί επιμένει. Και τότε καταλαβαίνω πως ήθελε την καρέκλα. Τον είχα ξαναβάλει στην καρεκλίτσα με πορτοκάλι κομμένο και πηρούνι να φάει μόνος του και το παιδί ήθελε να κάνει ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο, αλλιώς δεν καθότανε να φάει.... Έχουμε άποψη λέμεεεεε......:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

XA XA XA XA τέλειοοοσ!

σοβαρά τώρα, ναι θέλω να υιοθέτησω.ίσως γιατί εγώ αν δεν είχα τύχη να μεγάλωνα σε ίδρυμα.κ το ίδιο θέλω..να BOHΘHΣΩ EΣTΩ μια ψυχούλα.να αποκτήσει σπίτι κ οικογενειακή θαλπωρή.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι αξιέπαινο και μακάρι να το έκανα περισσότεροι άνθρωποι, αλλά ξέρεις ότι με την υπάρχουσα νομοθεσία στην Ελλάδα, είναι απείρως δύσκολο ε? Μόνο κάτι τύπισες σαν τη Ντενίση βρίσκουν άκρες...;)

Και φυσικά, εξίσου σημαντικό είναι ότι δεν συμμερίζεται την επιθυμία σου αυτή, ο σύντροφος σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!χτες ξενύχτησαμε λίγο στο σπίτι χωρίς να πιούμε κ σήμερα νοιώθω το στόμα μου σαν να ήπια ENA μπουκάλι...

Τέλος δωρεάν ίντερνετ απ το κινητό.αυτή την φορά πληρωΣα για να εχω ίντερνετ.τυχαίνει όμως δευτέρα εχω να είσπραξω μια επιταγή κ έτσι θα πάρω κ ENA μικρό netbook για να κάνω την δουλεια μου.κατά τ άλλα νυστάζωωω κ είμαι περίπτερο


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαρία!!Μόνο οι δυό μας πάλι.....

:-( για το ίντερνετ, αλλά :D:D:D για το NETBOOK!!!!! Μπράβοοοοοο!!!!!!!! :D:D:D

κι εγώ θέλωωωωωωωω!!!!!!!!!! :-(

(πρόσφαρα σε σκεφτόμουνα, ότι θα 'χεις βγάλει τα μάτια σου με το κινητό.Βάζεις και φωτογραφίες απο τα χειροποιήματα σου και δεν θα τις βλέπεις και καλά κλπ...Τώρα που θα τα βλέπεις όλα μεγαλύτερα, θα πάθεις πλάκα.;))

Όσο για το στόμα, μόνο coca cola με βοηθάει στην προκειμένη περίπτωση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...