Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Το άλλο;

ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΈΧΕΙ ΠΡΌΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΑΚΟΎΕΙ.

όχι κυρα χρυσάνθη απλά δεν σου δίνει ΣHMAΣIA! Κωνσταντίνεεε (γυρίσε μόλις φώναξα)

Βλέπεις; της ΛEΩ.

Απλά έφη μου εχω σκάσει τόσο καιρό!μόνο να κατηγορεί την μάνα μου ήξερε!κ ναι στα περισσότερα είχε δίκιο αλλά MHN το κάνεις θέμα κ σηκώνεις φασαρία όταν τα ίδια σκ...α είναι κ η μάνα σου!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι υπομονή!!!! Όλες οι γιαγιάδες κάνουν πράγματα που μας βγάζουν έξω απο τα ρούχα μας!!!! Τι να κάνεις....

Καλά του είπες του δικού σου μετά... έτσι για να καταλαβαίνουν πως νιώθουμε....

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια περνάω κι εγώ, κι η Ειρήνη και η Μαίρη και η τάδε και όλες μας... Ξέρω πόσο εκνευριστικό είναι, αλλά το να σε φουντώσω παραπάνω δεν βοηθάει. Γι'αυτό σου λέω ψυχραιμία... Και σιγά σιγά θα βρείς τον τρόπο να της λες κάποια πράγματα. Είναι αρχή όμως ακόμη και ιδιαίτερη η περίπτωση, γι'αυτό θέλει λεπτούς χειρισμούς.

Και πραγματικά πιστεύω ότι ναι μεν πρέπει κάποια, όχι όλα, να τα λες στον Ντίνο, αλλά με τρόπο!!! Δηλαδή όχι να τους κουνάς το δάχτυλο ή με το χέρι στη μέση με λόγια που δίνουν το νόημα "Είδες που σου τα 'λεγα? τα ίδια σκατά είναι η μάνα σου..κλπ" αλλά να του τα λες και καλά ενημερωτικά για να ξέρει. Έτσι, θα θυμώνει μόνο με την μάνα του και όχι με σένα. Αν εσύ του κουνάς το δάχτυλο όλη την ώρα, θα του βγάλεις αντίδραση και θα υπερασπίζεται την μάνα του ακόμη κι αν έχει άδικο. Μόνο και μόνο απο άμυνα. Γιατί ας μην ξεχνάμε ότι, ότι ελαττώματα και αν έχει ...δεν παύει να είναι η ΜΑΜΑ του!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε τα ξέρει,πως δεν τα ξέρει...τέλος ΠANTΩN...χάθηκαμε,χάσατε επεισόδεια.έχει 2 μήνες είμαστε χωρίς αυτοκίνητο.την ΠPOHΓ βδομάδα αξιώθηκα να το ΠAΩ συνεργείο.χοντρα χοντρα θα βγει πάνω απο 2500.δευτέρα θα μ πάρουν να μου πούνε ακριβώς το ποσο.αλλά...

Αυτός π θα πάρει τα χωράφια μας...πήγε πριν 1 χρόνο το αυτοκ συνεργείο κ του είπαν θα καθυστερήσει.σάλταρε πήγε πήρε καινούργιο κ σε μια βδομάδα κερδίζει ακόμα ENA απο λαχείο τοπικής ομάδας!έτσι το πρώτο αυτοκ το έχει ακόμα συνεργείο κ μας είπε να πάμε να πληρώσουμε το συνεργείο 1000 ευρώ κ να το ΠAPOYME!τέλειοοοο;είναι lancia μαύρο μ κλιματιστικό κτλ.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε τα ξέρει,πως δεν τα ξέρει...τέλος ΠANTΩN...χάθηκαμε,χάσατε επεισόδεια.έχει 2 μήνες είμαστε χωρίς αυτοκίνητο.την ΠPOHΓ βδομάδα αξιώθηκα να το ΠAΩ συνεργείο.χοντρα χοντρα θα βγει πάνω απο 2500.δευτέρα θα μ πάρουν να μου πούνε ακριβώς το ποσο.αλλά...

Αυτός π θα πάρει τα χωράφια μας...πήγε πριν 1 χρόνο το αυτοκ συνεργείο κ του είπαν θα καθυστερήσει.σάλταρε πήγε πήρε καινούργιο κ σε μια βδομάδα κερδίζει ακόμα ENA απο λαχείο τοπικής ομάδας!έτσι το πρώτο αυτοκ το έχει ακόμα συνεργείο κ μας είπε να πάμε να πληρώσουμε το συνεργείο 1000 ευρώ κ να το ΠAPOYME!τέλειοοοο;είναι lancia μαύρο μ κλιματιστικό κτλ.

ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Να'ναι καλά ο άνθρωπος και η τύχη του!!! χαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι!το χιλιάρικο είναι γιατι έβαλε καινούργια μηχανή!τώρα μ το δικό μου δεν ξέρω...είμαι πολύ δεμένη συναισθηματικά μαζί του(ήταν τ MΠAMΠA μου,ίσα ίσα 1 χρόνο είχε π το πήραμε κ το λάτρευε κ μετά πέθανε) η μηχανή του είναι σκυλί μαύρο κ πολύ οικονομικό.σέρρες-θεσσ 5 ευρώ βενζίνη θέλει.το αγαπάω...δεν θέλω να το δώσω για παλιόσίδερα. αλλά 2.500;αχ δεν ξέρω.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Έφη...;(μίνι ανάκριση)

Τι έγινε μ την ΔOYΛEIA;κανένα νέο;

Ο δικός σ λέει λόγια;καλα φανής κ ειρήνης μόνο ναβουχοδονοσορασ δεν λένε...

Εμένα μουγκα στην στρούγκα.

Μαμα MΠAMΠA μαμ κτλ κτλ κ κάτι ακαταλαβίστικα τύπου-ανταγκουμπονατι-


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου!μου λένε μήπως δεν του μιλάς του παιδιού;

Σε μια π είχα θάρρος της είπα-ναι έχεις δίκιο κ δεν του μιλάω γιαυτό δεν μιλάει ΑΛΛΆααα την νοηματική την ξέρει τέλεια.OΛOKΛHPO δελτίο καιρού μπορεί να σ πει!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουμπαρούλα που χάθηκες???

Μαράκι:

1. Εγώ θα έλεγα (αντικειμενικά πάντα) ότι καλύτερα είναι να πάρεις με το 1 χιλιάρικο το άλλο και να πουλήσεις του μπαμπά σου. (όποιος το αγοράσει θα πληρώσει το συνεργείο τα 2.500 κι εσύ θα κρατήσεις το υπόλοιπο)

2. Απο τη δουλειά δεν έχω νέα, αλλά να σου πώ, όσο το σκέφτομαι δεν θέλω κιόλας γιατί είναι δουλειά μέσα στην τρέλλα. Δεν μπορώ εγώ να γυρίζω σπίτι αργά και να χτυπάνε και τα τηλέφωνα μέχρι τις 11.00 το βράδυ. Θέλω να γυρίζω στα παιδάκια μου και στον άντρα μου....;)

3. Μούγκα στη στρούγκα και εμείς!!!

Μαμά, μπαμπά, μαμ (φαγητό) μα (φιλάκι, ντομάτα), μπα, (μπάλα, μπανάνα), ντε (το αλογάκι), πα πα πα (το παπάκι), ναι...........αυτάαααααα.........

Και σηκώνει τα χέρια και λέει τα δικά του σαν να σου μιλάει κανονικά και πρέπει εσύ να τον καταλάβεις....:confused:

Έχω και το Κατερινάκι που το βλέπω σχεδόν καθημερινά, που είναι έτοιμο για κανονική συζήτηση!! Προχθές φεύγοντας απο το σπίτι της Ειρήνης, είχα και τον Ηλία μαζί, μου λέει ο Ηλίας: "Μαμά, πρέπει να βάλουμε τον Θάνο σε ένα πρόγραμμα!" "τι πρόγραμμα παιδί μου?" "Πρέπει να του μάθουμε ελληνικά. Η Κατερίνα ξέρει όλες τις ελληνικές λέξεις ενώ ο Θάνος μόνο μαμά και μπαμπά" :tongue::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Στον επόμενο τόνο, η ώρα θα είναι 11.06 κι εγώ....δεν σας το είπα.....είμαι ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!

Και τίιιιι θα κάνω που είμαι μόνη μου????

Θα καθαρίσω το σπίτι, θα βάλω πλυντήρια, θα σιδερώσω....Όλα αυτά τα διασκεδαστικά πράγματα!! :tongue::tongue::tongue:

Πάω λοιπόν, να μην χάνω χρόνο απο αυτή τη φοβερή διασκέδαση και θα τα πούμε αργότερα!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΑXAXAXAXAXAXA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA

ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΆΘΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!! XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA!

Τώρα ησύχασα όμως γιατί αγχώθηκα π δεν μιλάει..

Κ ο θάνος έτσι άργησε;

Όσο για το κορολα..αν το δώσω έτσι όπως λες θα είναι σαν να το χαρίζω.δηλ να πληρώσει οποίος το πάρει 2500 κ εγώ δεν θα πάρω TIΠOTA...


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...