Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα σας!!!! να μαστε κι εμεις!! σιγα μην ειχα ρεπο... απλα πηγα λιγο πιο αργα γιατι θα εφευγα γυρω στις 10 οπως κι εγινε...

ειχα ζητησει και φουφου... ειχε ερθει κι ο αδερφος του αντρα μου με την συννυφαδα μου και μετα το ατελειωτο φαγητο ... ναι με πηρε ο υπνος στον καναπε στην αγκαλια του αντρα μου ενω επαιζε η τηλεοραση και μιλσουσαν ολοι γυρω μου... δεν εχω αντοχες ... τελος!!! χοχο!!

Μαρακι κι εγω πιστευω πως πρεπει να εισαι ψυχραιμη με το θεμα της πεθερας, να την εχεις απο κοντα... αργοτερα βλεπουμε... ειναι πολυ νωρις για να μην σ αρεσουν ολα...

φιλεναδα λες δλδ παει η δουλεια?? εγω εχω ελπιδες... κι ας μην θελεις...

ειρηνακι τα λεει το Κατερινακι?? Μπραβο!! εμεις εχουμε μεινει στασιμες αλλα δεν με πειραζει ... θα ηθελα να μιλαει μονο και μονο για να της πω οτι οταν φευγω παω στην δουλεια και οτι την σκεφτομαι την αγαπω και μου λειπει...


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Καλημέρα φιλεναδίτσα μου!!!!! Καλημέρα σε όλες!!!!!! :D:D:D

Σε πήρε ο ύπνος ενώ είχες "κόσμο" ε? Καημένο κροκοδειλάκι.....

Μα καλά και ο κουνιάδος σου δεν καταλάβαινε ότι πρέπει να φύγουν για να σε αφήσουν να ξεκουραστείς? αφού ήξεραν τι ώρα γύρισες απο τη δουλειά....

Πάω να φτιάξω καφεδάκι και επιστρέφω!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα, σοβαρά μιλάω, δεν την θέλω αυτή τη δουλειά....

Μαράκι, θα σου στείλω πμ για το μαγνητάκι. ;)

Πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί το μεσημέρι θα πάρω το μικράκι και τέλος οι δουλειές...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα τι δουλειές θα κάνεις μαρη εφη;όλο στο facebook είσαι κ φτιάχνεις σπίτια.

Φανή μου δεν θυμάμαι λεπτομέριες αλλά το λένιω λέει ήδη πολλά περισσότερα απο μας.είναι δύσκολο να έχεις κόσμο κ να είσαι πτώμα...

Λοιπόν το αλμυρό κέικ έγινε τέλειο.τρελάθηκε η πεθερά!

Τώρα περιμένω μια φιλη να πιούμε καφέ.έκανα κορμό χτες βράδυ κ ετοιμάζομαι να κάνω ξανά αλμυρό κέικ.θα κάνω κ ζελέ π αρέσει στον κωνσταντίνο.

Κανονικό φαγητό δεν βλέπω να φτιάχνω


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Ξεμεσιάστηκα καλέ!!! Ακούς εκεί δεν κάνω δουλειές!!

Απλά έχω μονίμως ανοιχτό το pc και όταν δω κάποια κίνηση, έρχομαι κάνω κλικ και ξαναφεύγω....:mrgreen:

Μαράκι, μου άνοιξες την όρεξη και είμαστε και μακριά για να μου στείλεις ταπεράκι...Αλήθεια, τελικά φαγητό έκανες? ή τη βγάλατε μόνο με κέικ, ζελέ και κορμό? Όχι ότι είναι άσχημα βέβαια.....:tongue::tongue:

Εγώ περιμένω το ταπεράκι μου απο την πεθερά. Έστειλα τα αγόρια μου να φάνε εκεί, έτσι ώστε να κάνω κάποιες δουλειές που ήθελα μόνη μου..

Ε, δεν μπορώ να σκουπίζω και να σφουγγαρίζω με κόσμο στα πόδια μου....:confused:

Τελείωσαν τα ψέματα!! Αύριο ξαναρχίζουν τα σχολεία!!! :confused::confused: Ήδη, σήμερα, κάνουμε κάτι επαναλήψεις...:confused:

Τουλάχιστον, δεν θα έχω να αγχώνομαι για το που να πάω το παιδί να περάσει τον ελεύθερο χρόνο του...:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η κουμπαρούλα είναι σπίτι, έχουμε μιλήσει...

Η φιλενάδα επίσης....

Το Μαράκι μάλλον μασαμπουκώνει τα λαχταριστά γλυκάκια με τη φίλη της...

Η saxpatsoulitsa είναι στο χωριό, αύριο θα τα πούμε...

Η κουμπαρούλα μου η άλλη που είναι? Γεωργίααααααα, ούουυουουυυυυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μαγείρεψα τελικά...καλέ ποια είναι η γεωργία;

Αχ επιτέλους AYPIO σχολείο,να ξεκινήσω μπομπ!να ΠIΩ καφέ μ την ησυχία μουου.ΠAΩ να την πέσω κ εγω.καλό βράδυ κορίτσιααα


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Μουντή και κρύα μέρα η σημερινή...

Αχ! άρχισαν τα σχολεία ναι.... Απο τη μια ωραία γιατί το παιδί βγαίνει έξω, παίζει, αλλάζει τον αέρα του και δεν χρειάζεται να στεναχωριέμαι που είναι κλεισμένο και που να το πάω να παίξει...... ΑΛΛΑ για εμένα που δουλεύω και δεν είμαι σπίτι ούτως ή άλλως, η μόνη διαφορά είναι ότι ...άρχισε το διάβασμα!!!! :-(:sad::-(

Μαράκι, η Γ. είναι η άλλη μου κουμπάρα που έχει ρίξει μαύρη πέτρααααα.......:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι φωναζεις καλε μεσημεριατικα?μπααααααααααααααααααα

αν ξυπνησει ο Γιωργακης μου θα σε πω εσενα...εμενα κοιμαται το καλο μου απο τις 11 για δεκατιανο υπνο σε λιγο θα σηκωθει μεσα στην χαρα.εγω ηδη γλαρωσα..περιμενω και τον μεγαλο μου...να ετοιμασω φαγητα το απογευμα μαθημα...Βαριεμαι..και το σπιτι μου φευγει...αλλα πρεπει να το πιασω..:|

Link to comment
Share on other sites

χα!! κοπελιά, έχω χειρότερο!!

Τις τελευταίες μέρες και δεδομένου ότι η μανούλα μου δεν έχει υπομονή (λόγω ιδιαίτερων συνθηκών ;)) "δεν μπορεί" να βάλει για ενδιάμεσο ύπνο τον μικρό. Αποτέλεσμα αυτού.... Έρχεται 1300-13.30 που κανονικά το παιδί πρέπει να φάει μεσημεριανό, αλλά νυστάζει τόσο πολύ που κουτουλάει και γκρινιάζει. Έτσι λοιπόν ΔΕΝ τρώει. Και τον βάζει για μεσημεριανό ύπνο...Και τον αφήνει και κοιμάται (γιατί στο μεταξύ φεύγει και αναλαμβάνει η αδερφή μου, που το απολαμβάνει που κοιμάται ο μικρός και δεν ασχολείται) και ξυπνάει απόγευμα. Άλλες φορές τρώει μεσημεριανό, άλλες όχι.......Το πρόγραμμα μας έχει γίνει αλλού γι'αλλού. Αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να πω κάτι στη δεδομένη στιγμή...:-(

Επίσης, εγώ είμαι στο γραφείο. Θα ανεβώ 2 λεπτά να φάω κάτι και θα ξανακατεβώ. Και μετά θα πάω με την μαμά μου, στον μπαμπά μου, όπου θα μείνω μέχρι τις 18.00 τουλάχιστον. Και μετά θα έρθω στο πατρικό μου, να μαζέψω τα παιδιά μου και να πάμε σπίτι μας όπου θα πρέπει να "διαβάσω" τον Ηλία!!!! Ουφ!!!! κουράστηκα...

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για δυσκολους λυτες...

Ως γνωστο ερχεται το τριτο μωρο.

Ξαναπαιρνουμε απορυπαντικο προδερμ η τα πλενουμε με το τελειο υγρο σκιπ που μοσχοβολανε τα ρουχα καθαριοτητα?

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για δυσκολους λυτες...

Ως γνωστο ερχεται το τριτο μωρο.

Ξαναπαιρνουμε απορυπαντικο προδερμ η τα πλενουμε με το τελειο υγρο σκιπ που μοσχοβολανε τα ρουχα καθαριοτητα?

χαχαχαχαχαχα!!!!!! Ξαναπαίρνουμε Προδέρμ φιλενάδα...Απλά το κρατάμε για λιγότερο καιρό....:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...