Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μολις ανοιξα το φακελο του γιατρου απ την παρασκευη η αληθεια τρομαξα γραφει διαδτολη2 εξαλειψη60% εμπεδωση -2

Καλημέρα sangre!!! τι σημαίνει εμπέδωση -2;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 & ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ

nataliag ΠΗΤ 02/02 - ΓΕΝΝΗΣΗ 19/11/2016 - it's a girl! (4ο)

babyblue ΠΗΤ 12/01 - ΓΕΝΝΗΣΗ 13/12/2016 (Βενιζέλειο, Κρήτη) - it's a boy! (1ο)

apapa ΠΗΤ 02/01 (Ρέα) - it's a girl! (1ο)

foinix ΠΗΤ 06/01 - it's a girl! (1ο)

mamachita1978 ΠΗΤ 06/01- it's a boy! (2ο)

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - it's a girl! (1ο)

sangreluna ΠΗΤ 08/01 (Ρέα) - it's magaki (3ο)

elena87 ΠΗΤ 10/01 - it's a girl! (1ο)

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy! (1ο)

behitze ΠΗΤ 13/01 - it's a girl! (2ο)

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01 - it's a boy!

Aura ΠΗΤ 17/01 (Αλεξάνδρα) - it's a girl! (2ο)

Coccinelle ΠΗΤ 19/01 - it's a girl! (2ο)

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01 - it's a boy! (2ο)

Yota1 ΠΗΤ 20/01 (Αλεξάνδρα) - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

Mariadimi ΠΗΤ 25/01 - it's a boy! (3ο)

Sweetalecia ΠΗΤ 25/01 - it's a girl! (1ο)

eleniart ΠΗΤ 26/01 - it's a boy!

Lidisa ΠΗΤ 28/01 (Γαία) - it's a girl! (2ο)

sokolata84 ΠΗΤ 28/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - (2ο)

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01 (Λητώ) - it's a boy! (2ο)


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια μου!!! Ναταλία-Γιώτα που χαθήκατε;;;

εγώ μολις ετοιμάσα τα πράγματα μου γτ μπαίνω μέσα πάλι για αίμα... πφφφ κουράστηκα και παρακαλάω να είναι η τελευταία φορα. Ξέρω ότι έχει και χειρότερα αλλά βρε κορίτσια και αυτο το πηγαινε έλα, ετοίμασε τα πράγματα, άσε το παιδί, βρες αίμα.. πολύ παιδεμός!!!

Απ'ότι βλέπω απο τις μετρήσεις αφράτα θα τα βγάλουμε τα μπουμπούκια μας!!! Καλή συνέχεια σε όλες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο marirene που ενημερώνεις και το πινακάκι μας!!!!

Βρε κορίτσια αμα γεννήσουμε θα χαθούμε!!! γτ δεν φτιάχνουμε μια κλειστή ομάδα δικιά μας στο fb να τα λέμε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει sokolata καταλαβαίνω την ταλαιπωρία, αλλα σκέψου οτι ειναι η τελευταία φορά... μετά θα ετοιμάζεις βαλίτσα για το μαιευτήριο... Χιχι

Όσο για το fcb, no problem απο εμένα...

Σάγκρε όντως η εμπέδωση -2 τι σημαίνει; κ πόσο καιρό δλδ μπορεί να είσαι σε αυτή τη φάση;


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν εχω ιδεα κοριτσια... Το θεμα ειναι πως ταλαιπωρουμε και θελω να τελειωνω... Ουφ....

Κ ο γιατρός τι λέει; γιατι δεν το συζητάς μαζί του; ίσως να πας με πρόκληση...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται τρελο στο τριτο να παω για προκληση πρωτο ποναει πολυυυυυ και δευτερον υπαρχουν πιο φυσικοι τροποι να το επισπευσω τωρα γιατι δεν το κανω δε ξερωπαντως σημερα πηγαμε στο καρουζελ κι εγω καθομουν διπλωμενη τη τεταρτη εχω ντοκ βλεπω να με ξεγενναει στο ιατρειο του....

Link to comment
Share on other sites

Marireme 28/01 έχω πητ.....όταν μου ειπε ο γιατρός σε περίπου ενα μηνα θα σε δω επαθα σοκ....μου ειπε οτι ολα είναι μια χαρά κ εφοσον εχω τουλάχιστον 10 κινήσεις της μπεμπας δεν υπαρχει λογος ανησυχίας κ βιασυνης!!! Ο πλακουντας ειναι σε άψογη ακομα κατάσταση κ η μπεμπούλα ψηλά!!! Μάλλον μόνο εγω βιάζομαι ατην συγκεκριμένη περίπτωση!!

Σήμερα εν τω μεταξύ έφτιαξα τα γλυκά μου παρέα με το μικρό που τον κράτησα για να συνελθει απο εναν ξεκαρφωτο πυρετό το Σάββατο κ τώρα δεν οριζω ρη μέση μου. Το θετικό ειναι ότι επιτέλους σιδερωσα τα ρουχα του μωρου... συνειδητοποιω βέβαια οτι το σιδερωμα μέσα εξω για αποστείρωση δεν θα κρατήσει πολυ αυτη τη φορά...δεν νομιζω οτι θα μου φτάνουν οι ώρες!!!αυτά!!!! Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντάξει sokolata καταλαβαίνω την ταλαιπωρία, αλλα σκέψου οτι ειναι η τελευταία φορά... μετά θα ετοιμάζεις βαλίτσα για το μαιευτήριο... Χιχι

Όσο για το fcb, no problem απο εμένα...

Σάγκρε όντως η εμπέδωση -2 τι σημαίνει; κ πόσο καιρό δλδ μπορεί να είσαι σε αυτή τη φάση;

Marirene μακάρι να είναι η τελευταία φορά γτ δεν τον είδα κ πολύ πειστικό τον γιατρό μου... είπε ότι ίσως δεν θα χρειαστεί, όποτε με το βρυκολακακι μου κανένας δεν ξέρει!!! Όσο για την βαλίτσα ακόμα κ με τόση ταλαιπωρία η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να γεννήσω!! Δεν είμαι έτοιμη βρε παιδί μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Marireme 28/01 έχω πητ.....όταν μου ειπε ο γιατρός σε περίπου ενα μηνα θα σε δω επαθα σοκ....μου ειπε οτι ολα είναι μια χαρά κ εφοσον εχω τουλάχιστον 10 κινήσεις της μπεμπας δεν υπαρχει λογος ανησυχίας κ βιασυνης!!! Ο πλακουντας ειναι σε άψογη ακομα κατάσταση κ η μπεμπούλα ψηλά!!! Μάλλον μόνο εγω βιάζομαι ατην συγκεκριμένη περίπτωση!!

Σήμερα εν τω μεταξύ έφτιαξα τα γλυκά μου παρέα με το μικρό που τον κράτησα για να συνελθει απο εναν ξεκαρφωτο πυρετό το Σάββατο κ τώρα δεν οριζω ρη μέση μου. Το θετικό ειναι ότι επιτέλους σιδερωσα τα ρουχα του μωρου... συνειδητοποιω βέβαια οτι το σιδερωμα μέσα εξω για αποστείρωση δεν θα κρατήσει πολυ αυτη τη φορά...δεν νομιζω οτι θα μου φτάνουν οι ώρες!!!αυτά!!!! Φιλιά

Lidisa και εγώ μέχρι 28/1 είμαι και πήγα 16/12 στο γιατρό και επιμένω ραντεβού με έβαλε 9/1 όποτε μην αγχώνεσαι, αφού είσαι οκ δεν υπάρχει λόγος να πας πιο νωρίς. Ούτε κ εγώ πιστεύω ότι θα κρατήσω πολύ την αποστείρωση αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται τρελο στο τριτο να παω για προκληση πρωτο ποναει πολυυυυυ και δευτερον υπαρχουν πιο φυσικοι τροποι να το επισπευσω τωρα γιατι δεν το κανω δε ξερωπαντως σημερα πηγαμε στο καρουζελ κι εγω καθομουν διπλωμενη τη τεταρτη εχω ντοκ βλεπω να με ξεγενναει στο ιατρειο του....

Sangre και εγώ έχω μάθει ότι πονάει πολύ, μόλις δεις τα ζόρια ξέρεις εσυ τι πρέπει να κανείς για να έρθει το μαγκάκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα η προκληση ειναι ενα σταδιο πριν την καισαρικη αν σου πουν προκληση η καισαρικη ε λες ας προσπαθησω αλλα δε σημαινει πως πετυχαινει παντα μπορει να οδηγησει σε καισαρικη δευτερον ειναι τεχνητο οποτε δε εκρινεταιη ωκυτοκινη που φυσιολογικα θα απαλυνε τον πονο και δε παλευεται κανεις επισκληρηδιο αναγκαστικα κι εχεις αλλες ιστοριες απο κει οποτε πιστευω πως η προκληση συνισταται μονο στις πρωτοτοκες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...