Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σε ολες τις μανουλες κ χρονια πολλα. καλα Χριστουγεννα με υγεια, αγαπη κ γερα μωρακια!!! δυστυχως εχω να μπω παρα πολυ καιρο κ αποτι βλεπω εχω χασει πολλα γεγονοτα. να σας ζησουν σε οσες γεννησατε κοριτσια.. εμεις ειχαμε αρκετους πονους για περιπου ενα μηνα, οποτε την βγαλαμε οσο το δυνατον ξαπλα. τωρα λιγο καλυτερα, οχι οτι δεν εχουμε πονους, αλλα υποφερτους. ειμαστε 35w3d κ ζυγιζουμε 3 κιλα περιπου. ειναι λιγο μεγαλουτσικος. οποτε σιγα σιγα λεω να ξεκινησω τη βαλιτσα μην τρεχουμε κ δεν προλαβαινουμε!!! αυτα τα νεα μας!!! 

 
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου πόσο χαίρομαι που μαζευόμαστε! μου λείψατε πολύ, κάθε μέρα τσεκαρα αν ανοιξε το φορουμ!

η μικρούλα μας είνια καλά, μεγαλώνει, έχει πάρει γραμμαριακια αρκετα, αρχιζει σιγα-σιγα να γινεται μωρακι απο ποντικακι που ηταν! Οι γιατροί μας μας λένε ότι μέσα ιανουαρίου θα μας διώξουν αν συνεχίσουμε έτσι! Τελείωσα και τη γωνίτσα της στο δωμάτιό μας, κι όλα μπαίνουν στο δρόμο τους!

eleniart μου, δε θυμάμαι αν εχουμε ξαναμιλήσει...3 κιλά!? μεγάλο παιδάκι ο μπεμπούλης σας, δε θα έχετε κανένα πρόβλημα! ετοίμασε και τη βαλιτσούλα να σαι χαλαρή!

marirene μου, όλα καλά? πώς περάσατε?

sokolata εσύ?

η sangre άραγε τι να κάνει?


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

παρουσα περιμενει πολυ χαιρομαο για τη ζουζουνα σας ανε να την παρετε γρηγορα σπιτακι εγω βαραινω φουσκωνω περιμενω και σημερα απαντησα πανω απο δεκα φορες στο αν γεννησα...:mad:

χρονια πολλα σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα κοριτσια!! σημερα ειδα οτι εφτιαξε το φορουμ !! Χρονια Πολλα σε ολες ! Καλη δυναμη στις μανουλες με τα μπεμπακια τους κ μ´ ενα πόνο σε ολες τις υπολοιπες!! Καλά ειστε; Περασατε ομορφα κ οικογενειακα χθες; Ελπιζω να μην φαγατε πολλα γλυκα !! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλα σε όλες!

εμεις μια χαρά βρίσκουμε σιγά σιγά τους ρυθμούς μας!

σανγκρε κρατάς ακόμα! Μανούλα Γενάρη γαρ!

Ναταλια υπέροχα νέα!

ελενη πολυ καλο βάρος μπράβο! και ευχαριστούμε για τις ευχές!

Marirene στέλνω π.μ συντόνισε μας όπως πάντα για το Facebook.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! 

Ναταλια πολύ καλά τα νέα της μικρής! Έτσι να συνεχίσει, και καλύτερα ακόμα!

Ελενη μεγάλο μωρό!! Ετοιμάσου σιγά σιγά γιατι δεν σε βλέπω να αντέχεις για πολύ!

Εμεις έχουμε ξανά την Πέμπτη ραντεβού να δούμε τον μπέμπη... ελπίζω όλα να ειναι καλά γιατι λίγο ανησύχησα την τελευταία φορα...

κατα αλλα, Χριστούγεννα ήμασταν οικογενειακά, όμορφα... σήμερα είχαμε βγει βολτούλα με φίλους κ από αύριο συνεχίζουμε τις ετοιμασίες για τον μικρό.

 

φιλιά σε όλες σας!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 & ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ

nataliag ΠΗΤ 02/02 - ΓΕΝΝΗΣΗ 19/11/2016 - it's a girl! (4ο)

babyblue ΠΗΤ 12/01 - ΓΕΝΝΗΣΗ 13/12/2016 (Βενιζέλειο, Κρήτη) - it's a boy! (1ο)

Yota1 ΠΗΤ 20/01 - ΓΕΝΝΗΣΗ 13/12/2016 (Αλεξάνδρα) - they are twin girls!

 

apapa ΠΗΤ 02/01 (Ρέα) - it's a girl! (1ο)

foinix ΠΗΤ 06/01 - it's a girl! (1ο)

mamachita1978 ΠΗΤ 06/01- it's a boy! (2ο)

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - it's a girl! (1ο)

sangreluna ΠΗΤ 08/01 (Ρέα) - it's magaki (3ο)

elena87 ΠΗΤ 10/01 - it's a girl! (1ο)

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy! (1ο)

behitze ΠΗΤ 13/01 - it's a girl! (2ο)

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01 - it's a boy!

Aura ΠΗΤ 17/01 (Αλεξάνδρα) - it's a girl! (2ο)

Coccinelle ΠΗΤ 19/01 - it's a girl! (2ο)

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01 - it's a boy! (2ο)

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

Mariadimi ΠΗΤ 25/01 - it's a boy! (3ο)

Sweetalecia ΠΗΤ 25/01 - it's a girl! (1ο)

eleniart ΠΗΤ 26/01 - it's a boy!

Lidisa ΠΗΤ 28/01 (Γαία) - it's a girl! (2ο)

sokolata84 ΠΗΤ 28/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - (2ο)

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01 (Λητώ) - it's a boy! (2ο)

 


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Στείλτε κορίτσια όσες έχετε Facebook στην Marirene προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία σας για να σας κάνει μέλη της ομάδας.

Φιλια σε όλες! Εμείς σε λιγότερο πανικό! 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μουυ!! Γεια σας και πάλι τι νέα?

εμείς εδώ όλα καλά, κρύο πολύ και ψάχνουμε τρόπους  φύλαξης των παιδιών για τις μέρες που κλείνουν τα σχολεία...:?

η μπεμπα μια χαρα, την ειδαμε σημερα, πήραμε 1 ολοκληρο κιλο απο οταν γεννηθηκαμε!!!

κορίτσια έφω facebook ντεεν έχω..


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;; εμείς είχαμε τον μικρούλη μας άρρωστο με εμετούς κ πυρετό όλη νύχτα κ όλη μέρα χθες!! Αφήστε έγινα λιώμα από το να σηκώνομαι κάθε μια ώρα κ να μαζεύω ότι βγάζει το καημένο μου το παιδάκι! Εμένα από την πολύ ταλαιπωρία με έπιασαν έντονοι πόνοι,  ευτυχώς με μεγάλα χρονικά διαστήματα και αφού ξάπλωσα κ ξεκουράστηκα, ηρέμησα! Κορίτσια μου φοβήθηκα να μην γεννήσω πριν την ώρα μου!!!! Ευτυχώς όλα καλά.. και ο μικρός σήμερα είναι πολύ καλύτερα και ξεκίνησε να τρώει.. 

Ναταλια μια χαρά το κοριτσάκι μας, πήρε τα πάνω της!!! 

Eleniart ουαου πολύ μεγάλο είναι το μωράκι σου!!! Με το καλό να το υποδεχθείς!!! 

Yotaki πολύ δυναμική σε βρίσκω! Ξέρω και άλλες δυδιμομανούλες και η αλήθεια είναι πως τα βγάζουν πέρα καλύτερα από αυτές που έχουν ένα παιδάκι!! Μάλλον η φύση προνοεί και σε κάνει να ανταπεξέλθεις με όλη αυτή τη κατάσταση!!! 

Sangre κρατά γερά!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας Γιώτα!

 

Σοκολάτα ακριβώς τα ίδια είχα περάσει με την κόρη μου... πρώτη φορά εμετό κ τα είχα δει όλα...

 

Ναταλία ευκαιρία να κανεις κ fcb!

Πολύ χαίρομαι για το κοριτσακι σας!!

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

μανουλες μου γλυκες πως ειστε? εχω μηνες να μπω στο φορουμ διαβασα όμως τα νεα ολων σας αυτές τις μερες! εγω περασα μια πολύ δυσκολη εγκυμοσυνη ημουν  για αρκετους μηνες στο νοσοκομεια και μετα σε ακινησια λογω περιδεσης του τραχηλου! περιμενω ένα αγορακι είμαι πλεον 35 εβδομάδων και ο μικρος στα 2700!! σιγα σιγα εχω αρχισει να φτιαχνω και τα πραγματάκια του! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marirene said:

Ntinani ελπίζω τωρα να ειναι όλα καλά! Ούτως ή άλλως, είμαστε τόσο κοντά στον στόχο μας που πλέον ο φόβος της προωροτητας έχει περάσει...

 

 

όλα μια χαρα τωρα!!! εσεις όλα καλα η κορουλα σου? από ότι θυμαμαι είναι κοντα στην ηλικια με τον γιο μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...