Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

Elia να σας ζήσει!!! Μας την έκανες κ εσυ το Δεκέμβρη! :)

Εγώ πάντως κρατάω καλά για τέλη Ιανουαρίου... μη σας πω αν θέλω να πάω φυσιολογικά θα περάσω στο Φεβρουάριο! Χεχε


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 6/1/2017 at 8:39 ΜΜ, elia είπε:

 

 

23 hours ago, sangreluna είπε:

 

 

 

κοριτσια δεν ξερω πως το εκανα αυτο πανω!!! 

elia να σας ζησει το μωρακι σας,γερο κ καλοτυχο να ειναι.

εμεις εχει τρεις μερες που μπηκαμε στο μηνα μας. την τριτη ειχαμε γιατρο,ολα καλα.  ο μπεμπουλης μας μεγαλωνει κ το βαρος του με τρομαζει!!!

την πεμπτη καναμε καρδιοτοκογραφο κ ειχαμε αρκετες συσπασεις. ελπιζω να μην φαμε τον μηνα μας ολο!!! 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, marirene said:

Elia να σας ζήσει!!! Μας την έκανες κ εσυ το Δεκέμβρη! :)

Εγώ πάντως κρατάω καλά για τέλη Ιανουαρίου... μη σας πω αν θέλω να πάω φυσιολογικά θα περάσω στο Φεβρουάριο! Χεχε

Να σου ζησει Ελια το μωρακι σου !!! Ολες οι μανουλες να κρατησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα μας :-)) και εγω για τέλη Ιανουαρίου είμαι..κοντα στις 25/1.. οποτε είμαστε στην αναμονή..θα κρατήσουμε καλά το τόπικ μανούλες Ιανουαριου..καμιά μανούλα δεν γέννησε το Γενάρη ή ακόμα; καλό βραδυ σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα...μιλαω καιρο σε αλλο φόρουμ κ σας ειδα τωρα.εγω εχω ΠΗΤ 18/02 ομως λογω του οτι παω με προγραγραμμστισμενο ραντεβού εξαιτίας προηγούμενης εγκυμοσυνης με καισαρικη με βλεπω για 27/01 να γεννάω.Δευτερα εχω γιατρό κ θα μου πει λογικα ποτε θα με βάλει.τοτε θα κλείνω την 37η εβδομαδα. Με το καλο να κρατήσετε ολες τα μωρακια σας στην αγκαλιά σας...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσια καλημέρα...μιλαω καιρο σε αλλο φόρουμ κ σας ειδα τωρα.εγω εχω ΠΗΤ 18/02 ομως λογω του οτι παω με προγραγραμμστισμενο ραντεβού εξαιτίας προηγούμενης εγκυμοσυνης με καισαρικη με βλεπω για 27/01 να γεννάω.Δευτερα εχω γιατρό κ θα μου πει λογικα ποτε θα με βάλει.τοτε θα κλείνω την 37η εβδομαδα. Με το καλο να κρατήσετε ολες τα μωρακια σας στην αγκαλιά σας...

καλώς μας ήρθες! Με το καλό!!

τι ωραίο το χριστουγεννιάτικο τικεράκι σου!!!

αγοράκι ή κοριτσάκι περιμένεις? 

Κι εγώ Φεβρουάριο είχα ΠΗΤ, 02/02, αλλά τελικά γέννησα Νοέμβρη!!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sangreluna είπε:

ποσο ειναι βρε ελενιτσα; με το καλο κοριτσακι μου γλυκο....

Ο μπεμπουλης ειναι 3250 κ ειναστε 37+3 . θεωρητικα εχουμε ακομα (ελπιζω οχι πολυ) αλλα  για το σωματοτυπο μου ειναι αρκετα.. Να φανταστεις ξεκινησα 42,5 κ εβαλα 16,5 κ οοολα στη κοιλια!!! ισως γιαυτο εχω κ πονους απο τον ογδοο!! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nataliag είπε:

καλώς μας ήρθες! Με το καλό!!

τι ωραίο το χριστουγεννιάτικο τικεράκι σου!!!

αγοράκι ή κοριτσάκι περιμένεις? 

Κι εγώ Φεβρουάριο είχα ΠΗΤ, 02/02, αλλά τελικά γέννησα Νοέμβρη!!

Οχ τωρα που το ανέφερες πρεπει να αλλάξω τικερακι...

εχω ενα κοριτσακι 3,5 ετών κ τωρα περιμενω αγορακι


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλυτερα μεγάλο μωρό συμφωνώ. Καμία αγωνία μόλις γεννηθεί για το βάρος τουλάχιστον.

Αντζι καλώς ήρθες και με το καλο!

Marirene εσύ κλεινεις την αυλαία!

Ναταλια πως είστε; Ποτε την παίρνεις σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yota1 said:

Καλυτερα μεγάλο μωρό συμφωνώ. Καμία αγωνία μόλις γεννηθεί για το βάρος τουλάχιστον.

Αντζι καλώς ήρθες και με το καλο!

Marirene εσύ κλεινεις την αυλαία!

Ναταλια πως είστε; Ποτε την παίρνεις σπίτι;

Καλύτερα μεγάλο μωρο κορίτσια; εμείς έχουμε αύριο γιατρό κ αναρωτιέμαι πόσο θα εχει φτασει η μικρούλα..γιατι τη τελευταια φορα μας ειχε πει οτι θα ηταν μεγαλουτσικη..

Αντζι με το καλό το μπεμπάκι σου !!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, nataliag είπε:

καλώς μας ήρθες! Με το καλό!!

τι ωραίο το χριστουγεννιάτικο τικεράκι σου!!!

αγοράκι ή κοριτσάκι περιμένεις? 

Κι εγώ Φεβρουάριο είχα ΠΗΤ, 02/02, αλλά τελικά γέννησα Νοέμβρη!!

Οχ γιατι ετσι κορίτσι μου; Τωρα ειναι ολα καλα με το μωρακι σου;εγω την παρασκευη μπαινω στο μηνα μου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Οσες έχετε γιατρό σήμερα, περιμένουμε νέα σας!

Εγω απο το βραδυ είμαι ψιλοχαλια... δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά. έχω ενοχλήσεις, αλλα δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους ενοχλήσεις ειναι... ειναι δλδ το έντερο; ο μπέμπης πάντως κινείται ανεξέλεγκτα κ πλέον μου ειναι πολύ δύσκολο κ να κοιμηθώ κ όλη την ημέρα να κινηθώ κ να ξεκουραστώ. Κ νιώθω κ πιο έντονα βάρος χαμηλά...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...