Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

20 hours ago, ntinani said:

όλα μια χαρα τωρα!!! εσεις όλα καλα η κορουλα σου? από ότι θυμαμαι είναι κοντα στην ηλικια με τον γιο μου!

καλημερα! εμεις χθες πηγαμε στο γιατρο, τωρα ξανα με τον καινουριο χρονο! ολα καλα, ο μπεμπης ειναι 2620 γρ και μεγαλωνουμε!

η μικρη μου καλα ειναι. ειδικα απο τοτε που πηρα αδεια κ ειμαι σπιτι, εχει βελτιωθει αρκετα η συμπεριφορα της. βεβαια ειμαι περιεργη πως θα αντιδρασει οταν θα φερουμε κ τον μπεμπη σπιτι.... ειναι αρκετα κολημενη πανω μου, λογικο θα μου πεις, μικρουλα ειναι ακομα...αλλα αυτο λιγο με προβληματιζει πως θα τα κανω ολα εγω με 2 μικρακια... γιατι το κοριτσακι μου ειναι ζωηρη αρκετα...

εσεις πως τα πατε με τον μικρο σου? εχει βγαλει αντιδρασεις?


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, sangreluna είπε:

κοριτσια σα γνησια μανουλα ιανουαριου γεννησα 29 δεκεμβρη χιχιχι. Ενα ζουζουνι γλυκο κι απιστευτο το τριτο μου μαγκακι.

sangre μου!!!! Να τον χαίρεστε το μικρούλη σας!! Να γίνει μεγάλος και τρανός και να τον καμαρώνετε!!

Πόσο γεννήθηκε? Βγήκατε??

Αχ συγκινήθηκα, όσο πλησιάζει ο καιρός όλο και περισσότερα από τα μωράκια μας εμφανίζονται!!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 hours ago, marirene είπε:

Τι ψώνια θα κάνεις σοκολάτα; Δωράκια ή σούπερ μάρκετ κτλ;

Εγω αύριο θα βγω για κομμωτήριο κ μανικιούρ κ κάποιες τελευταίες δουλίτσες.

Για ψώνια θα πάω marirene μου και μετά στο μαγαζί να περάσω κάτι τελευταία τιμολόγια. Για κομμωτήριο κ μανικιούρ ούτε που τα εβαλα στο προγραμμα!! 

1 hour ago, sangreluna είπε:

κοριτσια σα γνησια μανουλα ιανουαριου γεννησα 29 δεκεμβρη χιχιχι. Ενα ζουζουνι γλυκο κι απιστευτο το τριτο μου μαγκακι.

Sangre να σας ζήσει το μαγκάκι σας!!! Τελικά δεν κρατήθηκε τον πήρε όλο το χρόνο πάνω του!!!! Να είναι γέρος κ δυνατός κοπέλα μου!!! Εσυ πως είσαι;;; 

Link to comment
Share on other sites

 Μπράβο Σανγκρε μας! Να σας ζήσει ο μάγκας, γέρος και δυνατός να ειναι! Δώσε λεπτομέρειες όποτε μπορείς! Μια χαρά όλα, θα είσαι επιτέλους ήσυχη! Φιλια πολλα πολλα

Link to comment
Share on other sites

Sangre να σου ζήσει ο μικρός !!!! Τέλεια :-)) Εμείς προχθες πήγαμε στο γιατρό κ είμαι στις 36 κ κατι βδομάδες κ ειναι 3 κιλά η μικρή! Τωρα ξαναεχουμε ραντεβου με το νέο χρονο σε καμια βδομαδα περίπου!! Καλά να περάσετε σήμερα κορίτσια οτι και να κάνετε :-) Με το καλό ο νεος χρονος κ να κρατησουμε ολες τα μωρακια στην αγκαλια μας :-) Marirene αν θες βοηθεια με την ομαδούλα στο fb μου λες :-)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!! Καλή χρονιά σε όλες μας!! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, τις οικογένειές μας και όσους αγαπάμε και μας αγαπάνε!!

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν και όσες έχουν εορτάζοντες!!! :)


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά μανούλες!!! Υγεία και κάθε ευτυχία! Να ζήσουν τα μωράκια που "κλέψανε" και γεννήθηκαν το 2016! Γερά και τυχερά να ειναι! Με το καλο να δεχτούμε κ οι υπόλοιπες τα μωράκια μας! 


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κορίτσια, καλή χρόνια να έχουμε!Για μένα το 2016 ήταν φοβερή χρονιά. Έμεινα έγκυος, παντρεύτηκα και γέννησα 2 αγγελούδια! Εύχομαι η χαρά που θα πάρουμε το 2017 να ειναι πολλαπλάσια απο αυτή που πήραμε το 2016 για όλες μας!

Να μας ζήσουν τα παιδάκια μας και οι υπόλοιπες με το καλο κορίτσια, με εναν πόνο να γεννησετε γερά μωρά!

Ntinani πολύ χάρηκα που μας έγραψες νέα σου! Δώστε στίγμα και οι υπόλοιπες μανούλες που έχετε χαθεί.

Ναταλια τι κάνει η κορούλα σου;

Σανγκρε πως είστε, γυρίσατε σπίτι;

Φιλια σε όλες σας

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα καλη χρονια να εχουμε με υγεια κ γρηγορα στις αγκαλιες μας γερα μωρα!!! εμεις σημερα εχουμε γιατρο, αντε να δουμε τι θα μας πει. τα κιλα πλεον μπαινουν σαν αερας.. που να ετρωγα κιολας!!!

marirene, nataliag, οντως δεν εχουμε ξανα μιλησει.. δεν εμπαινα κ συχνα!!! αρκετα μεγαλος.. κ να πω την αληθεια με τρομαζει λιγο αυτο!!! σημερα θα μας πει ο γιατρος στα ποσα φτασαμε!!! ελπιζω να γεννησω συντομα κ να μην ξεπερασουμε τα τεσσερα κιλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

On 27/12/2016 at 0:16 ΜΜ, marirene είπε:

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 & ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ

nataliag ΠΗΤ 02/02 - ΓΕΝΝΗΣΗ 19/11/2016 - it's a girl! (4ο)

babyblue ΠΗΤ 12/01 - ΓΕΝΝΗΣΗ 13/12/2016 (Βενιζέλειο, Κρήτη) - it's a boy! (1ο)

Yota1 ΠΗΤ 20/01 - ΓΕΝΝΗΣΗ 13/12/2016 (Αλεξάνδρα) - they are twin girls!

sangreluna ΠΗΤ 08/01 - ΓΕΝΝΗΣΗ 29/12/2016 - it's magaki (3ο)

 

apapa ΠΗΤ 02/01 (Ρέα) - it's a girl! (1ο)

foinix ΠΗΤ 06/01 - it's a girl! (1ο)

mamachita1978 ΠΗΤ 06/01- it's a boy! (2ο)

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - it's a girl! (1ο)

elena87 ΠΗΤ 10/01 - it's a girl! (1ο)

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy! (1ο)

behitze ΠΗΤ 13/01 - it's a girl! (2ο)

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01 - it's a boy!

Aura ΠΗΤ 17/01 (Αλεξάνδρα) - it's a girl! (2ο)

Coccinelle ΠΗΤ 19/01 - it's a girl! (2ο)

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01 - it's a boy! (2ο)

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

Mariadimi ΠΗΤ 25/01 - it's a boy! (3ο)

Sweetalecia ΠΗΤ 25/01 - it's a girl! (1ο)

eleniart ΠΗΤ 26/01 - it's a boy!

Lidisa ΠΗΤ 28/01 (Γαία) - it's a girl! (2ο)

sokolata84 ΠΗΤ 28/01 (Γένεσις, Θεσ/ίκη) - (2ο)

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01 (Λητώ) - it's a boy! (2ο)

 


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...