Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχα κοριτσια δε περιμενα τετοια ταυτιση. Ε μη τους χαλασεις και το τραπεζι τωρα..

Ασε και τα αλλα δυο που γεννησαν εφταν μες στις διακοπες και δε βολευαν καλα μου χει πει το θεικοδε μπορω να καταλαβω γιατι παιδευεσαι αλλες κλεινουν ενα ραντεβου και πανε και γεννανε εσυ τι περιμενεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα εγκυουλες !! καλο σαββατοκυριακο να έχετε :-)) μπραβο marirene τέλεια !! κ εγω σε 1 βδομαδα θα παω περιπου στο γιατρο μετα τα Χριστουγεννα να δουμε πως πάμε..γενικα ολα καλα !! τωρα τελευταια εχω πολλες καουρες ειδικα το πρωί οταν ξυπναω κ πιο εντονες το βραδυ πριν κοιμηθω..αλλα ενταξει δεν παραπονιεμαι..:-)

Link to comment
Share on other sites

Σάγκρε έχεις διαστολή;;; τι λέει ο γιατρός; ποτέ θα έρθει ο μπέμπης;

Sweetalecia κ εμένα ξεκίνησαν πάλι οι καούρες... βάσανο!

Ζυγίστηκα κιόλας... είχα πάνω απο ενα μήνα να ελέγξω το βάρος μου κ έχω πάρει μονο 500 γρ! Ευτυχώς!

Καλο ΣΚ κορίτσια!

Κανένα νέο απο τη Γιώτα δεν είχαμε;;


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Σάγκρε μια χαρά σε βρίσκω με 6 κιλάκια! Μπράβο σου!

Δεν ξέρω εσείς αλλα εγώ έχω ενα θέμα με φαγούρα στο στήθος και στην κοιλιά... κάθε μέρα μετά το ντους έβαζα αμυγδαλέλαιο, όπως κ στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το είπα προχθές στο γιατρό κ μου είπε μήπως ειναι αλλεργία στο αμυγδαλέλαιο, να το σταματήσω κ να δούμε αν υπάρχει βελτίωση. 2 μέρες τωρα δεν έχω βάλει, βάζω μια κρέμα της frezyderm... ειναι καλύτερα, αλλα πχ τωρα πάλι έχω φαγούρα... εσείς τι βάζετε για ενυδάτωση;;;


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γειά σας. Πηγαμε κ εμείς γιατρο κ είναι ολα καλα. Η μπεμπούλα μάς 2340 στην 34η περιπου εβδομάδα. Ο γιατρός μου χαλαρός θελει να με δει μετά τις 10/1. Τελευταία θα γεννήσω μάλλον. Ανυπομονώ να περασει ο καιρος... εσεις όλα καλά; Ναταλία η μικρη πώς τα πάει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Σάγκρε λογικό να κουράζεσαι! Κ λόγω παιδιών κ λόγω διαστολής... προσπάθησε να βρίσκεις αρκετό χρόνο να ξεκουράζεσαι!

Lidisa εμένα θέλει να με δει ξανά πριν την Πρωτοχρονιά... δεν ξέρω αν αυτό ειναι το στανταρντ ή είδε κάτι κ ανησύχησε... όπως κ να ΄χει, εφόσον δεν ανησυχεί ο γιατρός σου, εσυ χαλαρά! Ποτέ έχεις πητ, θύμισε μου;

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειναι; Ναταλία η μικρή σου;


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...