Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

Ε ναι ο τροπος ειναι ακριβως οπως μπηκε χιχιχι οπως μπαινει βγαινει...

Εεεεεμμμμ την ίδια σκέψη είχαμε!!!! Όποτε εσυ ξέρεις ποτέ θα ξεκινήσεις!!! Βάλε κάτω τον άντρα σου όποτε το θελήσεις!! Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο marirene που ενημερώνεις και το πινακάκι μας!!!!

Βρε κορίτσια αμα γεννήσουμε θα χαθούμε!!! γτ δεν φτιάχνουμε μια κλειστή ομάδα δικιά μας στο fb να τα λέμε;;;;;

γεια σας κοριτσια ! ναι να κανουμε μια ομαδουλα στο fb για να μην χαθουμε :-))

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σοκολάτα γύρνα στο σπιτάκι σου τωρα να ξεκουραστείς!

Σάγκρε εγώ φαντάστηκα οτι η πρόκληση σε εσένα με 2 γέννες ως τωρα ειναι δεδομένο οτι θα πιάσει... πάντως, το οτι πονάει περισσότερο, ισχύει! Έχω κ προσωπική εμπειρία! Όσο για το οτι οδηγεί σε καισαρική, φαντάζομαι έχει να κάνει με πολλα, όπως ποσό κοντά στη γεννά είσαι ή όχι. Εμένα όσες πρωτότοκες φίλες μου καναν πρόκληση πέτυχαν φυσιολογική γεννά... μονο εγώ εκανα καισαρική μετά απο πρόκληση...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τέλος κ αυτή η μετάγγιση, όλα καλά πήγαν Παναγίτσα μου! Τώρα ετοιμάζομαι να φύγω κ ελπίζω να ξαναέρθω για να γεννήσω πια!!!
Καλημέρα!

Σοκολάτα γύρνα στο σπιτάκι σου τωρα να ξεκουραστείς!

Σάγκρε εγώ φαντάστηκα οτι η πρόκληση σε εσένα με 2 γέννες ως τωρα ειναι δεδομένο οτι θα πιάσει... πάντως, το οτι πονάει περισσότερο, ισχύει! Έχω κ προσωπική εμπειρία! Όσο για το οτι οδηγεί σε καισαρική, φαντάζομαι έχει να κάνει με πολλα, όπως ποσό κοντά στη γεννά είσαι ή όχι. Εμένα όσες πρωτότοκες φίλες μου καναν πρόκληση πέτυχαν φυσιολογική γεννά... μονο εγώ εκανα καισαρική μετά απο πρόκληση...

Ναι marirene θα προσπαθήσω αν κ δεν είναι τόσο εύκολο πάντα.;):-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου!

Γεννήσαμε Τριτη και 13 με υπέρ πανσέληνο! 34 εβδ. και 4 ημερών!

2300 η μεγάλη και 2180 η μικρή! Γερές και οι 2 δεν πήγανε καθόλου στη μονάδα μόνα μια σκάρτη μέρα στην θερμοκοιτίδα για παρακολούθηση. Το Σάββατο πήραμε εξιτήριο και ήρθαμε σπίτι μας. Ειναι απίστευτα μικρούλες. Παλεύουμε να ανακτήσουμε το βάρος γέννησης γιατί έχουν χάσει. Έχω φοβερό άγχος με αυτο και φοβάμαι οτι κάτι δεν κάνω καλά. ΔΕΜ προλαβαίνω τα δίωρα ταΐσματος που μου έχουν θέσει οι παιδίατροι. Είμαι σε συνεχές τρέξιμο, καθόλου ύπνος, ευτυχώς βοηθάει πολύ ο σύζυγος που έχει πάρει άδεια κατά τα λοιπά ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΜΗ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ!

Πρώτη φορά μπήκα στο Ίντερνετ τώρα, μη με πάρεξηγειτε. Για την καισαρική θα σας πω άλλη φορά.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Θα σας ενημερώνω , με το καλο όλες σας και ναι ομάδα φέισμπουκ κλειστή μόνο για μας!

Babyblue να σου ζήσει ο γιος σου, να τον χαίρεσαι μάτια μου!

Ναταλια να πάρετε γρήγορα τη μικρούλα σας.

Οι υπόλοιπες με 1 πόνο εύχομαι και γερά παιδάκια στα χέρια σας

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!!! καλημέρα τι γίνεστε???

Sokolata μου, αντε τώρα με το καλό μόνο για τα δεις το μωρό σου το μικρό να ξαναπάς νοσοκομείο.

Υota μου... να σου ζήσουν οι μικρές κυρίες!!! Γερές, δυνατές και καλοφωτισμένες να τις χαίρεστε και να τις καμαρώνετε!! Δεν είναι σκέτη γλύκα τα μπεμπέ σε αυτή την ηλικία?

sangre μου...διαστολή διαβάζω?? Ήρεμα βρε κορίτσι, μην κουράζεσαι πολύ... θα μου πεις τι σου λέω ε?? δύσκολα πράματα αυτά... κατα τα αλλα, ενεργοποίησε το σύζυγο να σε βοηθαει στο σπιτι -και σε άλλους τομείς- για να γεννήσεις!!

Εμείς καλά!! Κάναμε μαγνητική εγκεφάλου και βγήκε μια χαρά, μας έφυγε κι αυτό το άγχος...φοβόμαστε βέβαια μη της έμεινε πρόβλημα στα ματάκια και έχουμε ακόμη ένα θεματάκι με τα πνευμονάκια μας, που είναι ανώριμα ακόμη, αλλά εντάξει,σε γενικές γραμμές καλά!

Σε άλλα νέα, έπαθε βλάβη το ίντερνετ στη δουλειά και είναι η 1η μέρα που μας το επανέφεραν!!! Επιτέλους !! Γι΄αυτό και η αποχή μου αυτές τις μέρες! Σπίτι, λάπτοπ, ταμπλετ, κινητά έχουν κρυφτεί για κάποιο διάστημα -μεγάλο ελπίζω- γιατί οι μικρές ζητάνε διαρκώς ντόρα και πέππα και δε θέλω να κολλάνε, τελευταία με τις περιπέτειες με τη μπέμπα τις άφησα και ξεφύγανε μέσα στο άγχος μου... Η μεγάλη πήρε βαθμούς στο σχολείο, μια χαρά τα πήγε το αστεράκι μου, εκτός από τη γυμναστική, που μάλλον δε το έχει και πολύ, αλλά χαλάλι της!


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναταλία πόσο δίκιο έχεις για τα κινητά κ τα τάμπλετ! Κ εγώ κρυφά το βγάζω στο σπίτι γιατι η μικρή κολαει!

Με το κοριτσακι σας διαβάζω όλα καλά! Μπράβο της!

Γιώτα να σου ζήσουν οι μπεμπούλες σου!!! Γερές και δυνατές να ειναι! Είδες που το είχες άγχος με τα διδυμα;! Τελικά όλα καλά πήγαν στη γεννα! Σιγά σιγά θα βρείτε κ τους ρυθμούς σας στο σπίτι...θέλει λίγο χρόνο...

Όσο για την ομάδα στο fcb, να γίνουμε πρώτα φίλες;;; στείλτε σε πμ ταο ονόματα σας να σας κανω add...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα!! Του χρόνου όλες με τα μωράκια μας στα σπιτάκια μας!!

ΥΣ: Δε μπορώ να συνηθίσω το καινούριο φόρουμ!

  • Μου αρέσει 1

VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nataliag said:

Κορίτσια μου, χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα!! Του χρόνου όλες με τα μωράκια μας στα σπιτάκια μας!!

ΥΣ: Δε μπορώ να συνηθίσω το καινούριο φόρουμ!

Ναταλια μου και εγώ με τπτ δεν μπορώ να το συνηθίσω!! Τι κάνει η μικρούλα σου;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...