Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Το παιδάκι μου έγινε ενός έτους!


Recommended Posts

Υποθέτω το παθαίνουν όλες οι μαμάδες στα πρώτα γενέθλια του παιδιού τους και ιδίως αν είναι το πρώτο τους. Ο Ανδρέας με έκανε μαμά πριν ένα χρόνο, μεγάλωσε την οικογένειά μας κατά ένα μέλος και πέρασε κιόλας ένας πρώτος υπέροχος χρόνος...

Ευχαριστούμε το Θεό που σε έστειλε σε μας, ευχαριστούμε που υπάρχεις και μας δίνεις τόσες χαρές κάθε μέρα, ευχαριστούμε που ομόρφυνες τόσο πολύ τη χρονιά που πέρασε...

Ανυπομονούμε για τα επόμενα ακόμη πιο συναρπαστικά χρόνια που θα περάσουμε μαζί...

Να μας ζήσεις αγοράκι μου...Σε λατρεύουμε...


ntJAp3.pngdeIep3.pngoYt2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα με όλα τα καλούδια.

Δεν είναι υπέροχο όταν συμπληρώνεται ο πρώτος χρόνος; Πού να δεις και για τα χρόνια που ακολουθούν. Δυνατά αισθήματα και συναισθήματα.

:P

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα με όλα τα καλούδια.

Δεν είναι υπέροχο όταν συμπληρώνεται ο πρώτος χρόνος; Πού να δεις και για τα χρόνια που ακολουθούν. Δυνατά αισθήματα και συναισθήματα.

:P

Πες το ψέματα...δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμη και τώρα που έχουν περάσει 3 μέρες ότι έχει περάσει ένας υπέροχος πρώτος χρόνος...καλά λένε ότι best things in life are free...:)


ntJAp3.pngdeIep3.pngoYt2p2.png
Link to comment
Share on other sites

1030012ob65svgj89.gif

Ρε φιλενάδα εδώ μέσα θα βρισκόμαστε μόνο πια;;;

Τα ξέχασα τα γεννέθλια του Αντρίκου (σάμπως είχα και ποτέ μυαλό να θυμάμαι τίποτα; πόσο μάλλον τώρα με τον Αλεξ).

Να σας ζήσει ο φίλος μας, να είναι γερός και καλότυχος. Ελπίζω με τη νέα χρονιά να γνωριστούν από κοντά τα καμάρια μας :D


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει!!!! Πολύχρονος!!!

Να τον χαίρεσαι πάντα γερό και δυνατό, και να είναι πάντα καλότυχος!!

(έχω κόρη και τα σπονσοράρω τα αγοράκια χεχε...μελλοντικοί γαμπροί...)


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1030012ob65svgj89.gif

Ρε φιλενάδα εδώ μέσα θα βρισκόμαστε μόνο πια;;;

Τα ξέχασα τα γεννέθλια του Αντρίκου (σάμπως είχα και ποτέ μυαλό να θυμάμαι τίποτα; πόσο μάλλον τώρα με τον Αλεξ).

Να σας ζήσει ο φίλος μας, να είναι γερός και καλότυχος. Ελπίζω με τη νέα χρονιά να γνωριστούν από κοντά τα καμάρια μας :D

Ευχαριστώ πολύ πολύ Χριστίνα μου...να τα χαιρόμαστε τα ζουζουνάκια μας. Βγάζουμε εδώ και 2 εβδομάδες (επιτέλους) τα 4 πρώτα μας δοντάκια μαζί (2 πάνω, 2 κάτω) και έχουμε ολίγη γκρίνια. Περπατάει ακουμπώντας απαλά σε δάχτυλο, σε φάσεις που τον ενδιαφέρει κάτι πολύ (βλέπε μπιμπερό με γάλα) τρέχει κυριολεκτικά και γενικά θέλει να γυρνάει συνέχεια...τώρα αρχίζουν τα καλά...εσείς πως πάτε?


ntJAp3.pngdeIep3.pngoYt2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει!!!! Πολύχρονος!!!

Να τον χαίρεσαι πάντα γερό και δυνατό, και να είναι πάντα καλότυχος!!

(έχω κόρη και τα σπονσοράρω τα αγοράκια χεχε...μελλοντικοί γαμπροί...)

Σε ευχαριστώ πολύ angel μου...να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου... καλά κάνεις να προσέχεις τους μελλοντικούς γαμπρούς για να σε έχουν και αυτοί στα ώπα ώπα :)


ntJAp3.pngdeIep3.pngoYt2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...