Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Σας ευχαρηστω παρα πολυ ολες σας!!

Ο κουκλος μου κοιμαται και μπηκα να σας διαβασω οσο προλαβω!

Μ ενα πονο crifili και συντομα...Με το καλο και οι υπολοιπες...

Και οσες ειστε ηδη μανουλες να χαιρεστε τα αγγελουδια σας..

Εμεις χθες ηρθαμε σπιτι μας κι ακομα δεν εχουμε συνηθισει πολυ καλα

αλλα πιστευω να στρωσουμε γρηγορα :)

Φιλια σε ολες....


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

δεν θυμαμαι εχω γραψει εδω???ισως με το παλιο μου νικ...τεσπα ειμαι η ιωαννα ειμαι 20χρονων και εχω 2παιδακια την μαρια 3χρονων και τον αντωνη 1...θα χαρω πολυ να βρω και αλλες μικρομανουλες εδω...φιλια σε ολες....


:-D

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι εχω γραψει εδω???ισως με το παλιο μου νικ...τεσπα ειμαι η ιωαννα ειμαι 20χρονων και εχω 2παιδακια την μαρια 3χρονων και τον αντωνη 1...θα χαρω πολυ να βρω και αλλες μικρομανουλες εδω...φιλια σε ολες....

20? ουαου! κ εχεις ηδη 2 παιδακια? εγω σε λιγο κλεινω τα 22 κ ο μικρος μου ειναι 26 ημερων! πως σου φαινεται που εισαι μικρομανουλα?


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

αρκετα καλα εχω πιστευω περισσοτερες αντοχες και υπομονη...να σου ζησει και εσενα το παιδακι σου......εσενα πως σου φαινετε η μητροτητα?

Σ'ευχαριστω! Ειναι κατι το απιθανο αν κ εχω πολλα να μαθω ακομα μιας κ τωρα γεννησα.. Ακομα ειμαστε στο μαμ κακα κ νανι περιμενω να μεγαλωσει να μου γελαει κ οταν με πει μαμα θα τρελαθω!


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Να σου ζησει κοριτσι μου! Εχω πολυ καιρο να γραψω εδω και τωρα το ειδα! Να ειναι παντα γερο και καλοτυχο το βλασταρακι σου!! :D

Οι υπολοιπες μικρομανουλες ειστε καλα;


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας μικρομανούλες! είμαι κ εγώ μια από εσας...νομίζω ότι αυτό το cafe μου ταιριάζει πολύ..θα ήθελα να ανταλλάζουμε απόψεις κ ανησυχίες(έχω μπόλικες απ'αυτές!!:confused:) . είμαι λίγο μπερδεμένη με τον ερχομό του μωρού μου..νιώθω ότι δεν ξέρω τπτ κ ότι δεν θα τα καταφέρω.είναι ένα μωράκι που ήθελα κ δεν προέκυψε κατά λάθος, αλλά μου δημιουργεί αρκετό άγχος..


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

marroz90 γεια σου και σε σενα!!!!Κοιτα ολες λιγ πολυ,ανεξαρτητως ηλικιας οταν γινομαστε μανουλες δεν ξερουμε που πανε τα τεσσερα που λενε,οποτε δικαιολογημενα το αισθανεσε αυτο...θα δεις ομως οτι το μητρικο ενστικτο και το μωρακι σου οταν γεννηθει με το καλο θα σε καθοδηγησουν απολυτα!!!

:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...