Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Υπομονη βρε Λιανα μου αλλα την καισαρικη καλο ειναι να την αποφυγεις στο λεω εγω που γεννησα με καισαρικη να το προσπαθησεις για φυσιολογικο και μονο σε εκτακτη αναγκη θα σκεφτεις την καισαρικη.Και την προκληση μην την φοβασαι αφου το μωρο ειναι στον μηνα του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου ειπε οτι και με προκληση δεν ειμαστε σιγουροι παλι αν παμε κανονικα...

Απλα αυξανουμε τις πιθανοτητες...

Αλλα σκεφτομαι...αφου κλεισαμε ραντεβου την τριτη..αν δεν ερθει μεχρι τοτε..ποτε να παμε με προκληση?αφου κυριακη εχω πητ..δεν ειναι χαζο για τοσες λιγες μερουλες?Κι απο την αλλη οσο περναει η ωρα λεω..γιατι να επεμβω εγω στο ποτε θα γεννηθει??Ας ερθει οποτε νιωσει ετοιμος...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το καλυτερο ασε να περασουν οι μερες και την τριτη αν ο γιατρος πιστεψει οτι πρεπει να επεμβει θα επεμβει αν και πιστευω πως μεσα στην εβδομαδα θα γεννησεις αστο να κοιλησει και βλεπεις

Link to comment
Share on other sites

3200 δεν ειναι μεγαλο ειναι μια χαρα!!!Να ξερετε κορες πως παιζεται το βαρος και εγω μπηκα 38η μου ειπαν 3250 και 38+1 γεννησα και ηταν 3050 οποτε δεν ειναι απολυτο το βαρος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!

Δε μου λέει ποτε τα κιλα ο γιατρος μου γιατι δε θελει να πει κατι και να πεσει εξω!!Απλα μου χει πει πως αμα κλεισουμε τον 9 θα μαστε κοντα στα 4!

Αλλα μου ειπε την τριτη να παμε με προκληση γιατι ενω ημουν 38.2 εβδομαδες, στον υπερυχο η κοιλιτσα εβγαινε 39.5 και το κεφαλακι 40.2

Δηλαδη σε διαστασεις μεγαλο μωρακι!Και επειδη ξερει πως δε θελω καισαρικη ειπε μηπως δεν τον αφηναμε να μεγαλωσει αλλο για να αυξησουμε τις πιθανοτητες για φ.τ.


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Δε μου λέει ποτε τα κιλα ο γιατρος μου γιατι δε θελει να πει κατι και να πεσει εξω!!Απλα μου χει πει πως αμα κλεισουμε τον 9 θα μαστε κοντα στα 4!

Αλλα μου ειπε την τριτη να παμε με προκληση γιατι ενω ημουν 38.2 εβδομαδες, στον υπερυχο η κοιλιτσα εβγαινε 39.5 και το κεφαλακι 40.2

Δηλαδη σε διαστασεις μεγαλο μωρακι!Και επειδη ξερει πως δε θελω καισαρικη ειπε μηπως δεν τον αφηναμε να μεγαλωσει αλλο για να αυξησουμε τις πιθανοτητες για φ.τ.

Κ μενα μου ειπε οτι μπορει να φτασει τα 4 κιλα αλλα φοβαμαι την προκληση.Μου ειπε μια φιλη μ γιατρος οτι στις πρωτοτοκες αν προκληθει ο τοκετος μπορει η μητρα να αδρανήσει κ ετσι αυξανονται οι πιθανοτητες καισαρικης.. Μην παω να την αποφυγω κ τη βρω μπροστα μου..


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το διαβασα αυτο και την φοβαμαι κι εγω παρα πολυ...

Γι αυτο και αποφασισα πως το μωρακι μου κατι θα ξερει καλυτερα!

Και πως θα βρει αυτο τον τροπο και τον χρονο που θελει για να ερθει...

Ελπιζω να πραττω το σωστο..


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο την 20+4 :lol::lol:

Η Μαρια τον αλλο μηνα γινεται 2!!! Και φυσικα θα κανουμε παρτυ!! :D:D

Πως ειστε? Ολα καλα?

Φαίη είσαι 20 πλας 4? τι μου λές:shock::shock::shock:

Together στο club?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...