Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts

Εγώ αν πιάσω βιβλίο στα χέρια μου και με πιάσει η αγωνία να το τελειώσω, το έχω κατασπαράξει σε 2-3 μέρες αλλά έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην το πάρω το ρημάδι για να μη μου κόψει την αγωνία από τη σειρά... Είναι το μόνο έργο που βλέπω φέτος... Πέρσυ το 4 του Παπακαλιάτη και φέτος αυτό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μετα το βιβλιο δεν θα σας κανει αισθηση να βλεπετε την σειρα γιατι θα ξερετε τι θα γινει και ετσι δεν θα εχει σασπενς!!;)

Επίσης πιστεύω ότι τα βιβλία είναι πάντα πιο μαγικά από τα έργα στην τν. Όσα βιβλία έχω διαβάσει και έπειτα ήδη την ταινία ξενέρωσα άσχημα.:cry:


line_m123_beg_micky_time_1126756800_text_cf20d4e1f1e6dced20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gifline_flow_rose_beg_39_time_1196744400_text_eae1e920e720d4e6dde9ed20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πιστεύω ότι τα βιβλία είναι πάντα πιο μαγικά από τα έργα στην τν. Όσα βιβλία έχω διαβάσει και έπειτα ήδη την ταινία ξενέρωσα άσχημα.:cry:

ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μετα το βιβλιο δεν θα σας κανει αισθηση να βλεπετε την σειρα γιατι θα ξερετε τι θα γινει και ετσι δεν θα εχει σασπενς!!;)

Καλημέρα, προσωπική άποψη μιας το έχω διαβάσει το βιβλίο και μάλιστα πρόσφατα (το έπιασα την ημέρα της πρεμιέρας και το τελείωσα νομίζω στο 2 ή τρίτο επεισόδιο μίας και προλαβαίνω να διαβάσω μόνο μέσα Μ.Μ.Μ.) είναι ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν ισχύει, έχεις την ίδια (μην σου πω και μεγαλύτερη αγωνία) να δεις να ζωντανεύουν στα μάτια σου αυτά που ζωντάνεψαν στην φαντασία σου διαβάζοντας το βιβλίο. ;)


an1cEXV0g410000MzAwNDlkfDY3MTY4MTQzZGF8VG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gif

an1cOLN0g410000MjAzZHw5MDIyOTVkYXwmIzkyNTsmIzk1MzsmIzk0NTsmIzk3MDsg.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πιστεύω ότι τα βιβλία είναι πάντα πιο μαγικά από τα έργα στην τν. Όσα βιβλία έχω διαβάσει και έπειτα ήδη την ταινία ξενέρωσα άσχημα.:cry:

Το πιο χαρακτηριστικό και τρανταχτό παράδειγμα γι΄αυτό που λες είναι ο Κώδικας Ντα Βίντσι! Είδα την ταινία ενός βιβλίου που με είχε αφήσει άφωνη με την πλοκή του και την απόλυτη αγωνία που σου προκαλούσε και ξενέρωσα πολύ άσχημα!

Πάντως σε αυτό το σήριαλ, είναι τόσο άρτια η όλη προσπάθεια, τόσο καταπληκτική η σκηνοθεσία και η φωτογραφία, τόσο εκπληκτική η απόδοση των ρόλων, που πιστεύω ότι ίσως να είναι η εξαίρεση στον κανόνα και να είναι όντως το έργο ανώτερο της ταινίας!

Περιμένω με αγωνία τη Δευτέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Βαδελακι μου ναι η μπουμπου μου ειναι υγιεστατη βγηκαν καλες ολες οι εξετασεις!!!!

Σορυ κορες για το οφ...

Παντως τετοιες δουλειες θα επρεπενα γινοντε ποιο συχνα στην τηλεοραση ειχαμε συνηθησει στα σκουπιδια που μας εδιναν και φετος ολο αυτο εκανε μπαμ....Οταν βλεπω το νησι μετα δεν θελω να δω τιποτε αλλο αφου απλα οτιδηποτε αλλο ειναι κατωτερο....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, προσωπική άποψη μιας το έχω διαβάσει το βιβλίο και μάλιστα πρόσφατα (το έπιασα την ημέρα της πρεμιέρας και το τελείωσα νομίζω στο 2 ή τρίτο επεισόδιο μίας και προλαβαίνω να διαβάσω μόνο μέσα Μ.Μ.Μ.) είναι ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν ισχύει, έχεις την ίδια (μην σου πω και μεγαλύτερη αγωνία) να δεις να ζωντανεύουν στα μάτια σου αυτά που ζωντάνεψαν στην φαντασία σου διαβάζοντας το βιβλίο. ;)

καλημερα ....μια μερουλα και βλεπουμε συνεχεια......

εγω δεν εχω διαβασει το βιβλιο......αλλα θεωρω οτι η σειρα εναι τοπ.....

μετα θα ηθελα να το διαβασω.....και ετσι θα κανω ..ξερει κμια αν τελειωνει φετος ......η'εχει συνεχεια;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερει κμια αν τελειωνει φετος ......η'εχει συνεχεια;;;;

Ο αριθμος των επεισοδιων ειναι 26 ή 30 οποια ξερει σιγουρα ας μας διαφωτισει, πραγμα που σημαινει πως μπορουν ανετα να ολοκληρωθουν μεχρι το τελος της σεζον. Απο εκει και επειτα ομως, ειπαν πως τεινουν να δειξουν τα μισα φετος και τα αλλα μισα την επομενη τηλεοπτικη σεζον λογω "κρισης".. :roll: Οριστε και το εν λογω αρθρο:

http://pressmixer.blogspot.com/2010/11/blog-post_5206.html


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...