Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Δεν έχω διαβάσει όλα τα προηγούμενα ποστ, μόνο τα τελευταία, από ό,τι βλέπω αναμονή! Αχ, κουράγιο, Μινούλα έχεις πολύ δικιο με το εξωτερικό και με το χρόνο που σου αφήνουν, εδώ το έχουν κάνει εμπόριο μου φαίνεται με τις καισαρικές.... ας την αφήσουμε όμως αυτή τη συζήτηση, γιατί (με) πονάει...

Λοιπόν, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γυρίσαμε σπίτι μας!!!! Βγήκαμε και από την θερμοκοιτίδα και από την παρακολούθηση και ο Θεός βοηθός. Ο μικρούλης την ημέρα που γεννήθηκε, αφού τον θήλασα για πρώτη φορά παρουσίασε κυανωτικό επεισόδιο, αφήστε δεν σας περιγράψω το σοκ που έπαθα και ακόμα δεν μπορώ να ξεπεράσω. Προφανώς δεν είχε καθαρίσει ακόμα η μύτη του από τα υγρά της μήτρας και δεν μπορούσε να αναπνεύσει... για το λόγο αυτό τον κράτησαν στην παρακολούθηση μέχρι που φύγαμε. Οι γιατροί με καθησύχασαν, ελπίζω να μην ξανασυμβεί, Παναγίτσα μου... Να προσέχετε, κορίτσια, τα πρώτα 3 εικοσιτετράωρα....

Κατά τα άλλα ο μικρούλης είναι καλά, το φύσημα στην καρδούλα του παραμένει, αλλά μου λένε ότι δεν είναι σοβαρό, πιθανότατα να κλείσει τον πρώτο χρονό....

Με το θηλασμό το παλεύουμε, είναι λίγο δύσκολο, γιατί συνήθισε κάπως στο έτοιμο γάλα που του έδιναν και τώρα πρέπει να παλέψουμε....

Ο μεγάλος μου δεν υποδέχτηκε και πολύ καλά το μωράκι, παρα την προετοιμασία, ανέβασε πυρετό και τώρα έχει 39, θα τον πάμε στο γιατρό να δούμε τί είναι....

Αυτά τα νέα κοριτσάκια μου, φιλιά πολλά σε όλες τις μανούλες! Να έχετε κουράγιο και δύναμη και υπομονή σε όσες περιμένουν, μετά θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε, οπότε απολαύσετε τις μέρες ηρεμίας!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Σόρρυ για την πολυλογία ......

Βερολινάκι καλώς ήρθατε σπιτάκι σας. Καλό σαραντισμό να έχετε και σιδερένιος ο μικρούλης. Όσο για το μεγάλο σου, δώστου το χρόνο του και όλα θα πάνε καλά.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα και απο μας !!!

πολυ ωραιο το ποστ αυτο κ ειδικα με οσα ακουγονται περι διατροφης πια !!!!

Μαρακι !! συγκινηθηκα ρε συ !

ετσι ειχα πει κ γω στο τελευταιο ραντεβου...... μπαινω μεσα κ λεω αχ ! γιατρε σημερα ειμαι ιδιαιτερα συγκινημενη γιατι βλεπω τη μπεμπα τελευταια φορα μεσα απο μια οθονη !!!! αχ ! βρε μαρακι με το καλο κουκλιτσα μου!!!!! kαλημερα κ απο μας !!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια ειμαι να σκασω !!!

Ποναει κ τη βλεπω που υποφερει κ θελω να αρχισω να κλαιω, αλλα δεν το κανω για να μη νιωθει κ τη δικη μου ενταση .....

Ποπο....πως το αντεξατε οσες το περασατε ?? δεν μπορουσα να ποναω εγω αντι γι αυτο ???????

Χτες εντωμεταξυ ειχαν ερθει η κουνιαδα μου με τον αντρα της κ τα 3 πιτσιρικια ενας χαμος εδω στο σπιτι καταλαβαινετε !

κ μετα απο το απογευμα μεχρι τις 12 το βραδυ ειχαμε απιστευτη γκρινια τον αντρα μου αν κ σε αδεια τον φωναξαν στη δουλεια για λιγο, κ γω ημουν ενα πτωμα κ ηθελα να κοιμηθω κ δεν μπορουσα ! το μωρο χαλια ! τεσπα ! μετα ηρθε κ η μαμα μου το βραδυ υποτιθεται για βοηθεια αλλα την πατησε γιατι η μπουμπου εξαντληθηκε τοσο πολυ που το πηρε σερι !

ετσι ξεκουραστηκα κ γω κ στις 6 αφου την ειχα ταισει την εδωσα στη μαμα μου κ ξανακοιμηθηκα ενα διωρακι οποτε φορτισα μπαταριες για τη σημερινη μερα !

δυσκολη κ αυτη γιατι τωρα μονο κοιμαται λιγο πριν ηταν παλι αγκαλιτσα κ υπεφερε !

αυτα τα δικα μας !

χρονος για την ωρα δεν υπαρχει ! κ μου λειπετε πολυ !!!

ευχομαι πολυ συντομα να εχουμε βρει ενα καλυτερο προγραμμα να εχει ηρεμησει κ το μωρακι μου κ να μπαινω να τα λεμε !!

Α! δεν θυμαμαι αν εχω ξαναμπει κ εχω γραψει αλλα ας το πω !

πηγαμε χτες παιδιατρο για το ζυγισμα κ η μπουμπου απο 3300 που βγηκαμε, μεσα σε 8 μερες πηγε 3700 !! Πηρε 400 γραμμαριακια μονο με μητρικο θηλασμο !!

Ειμαι τοσο χαρουμενη γι αυτο !!! κ συνεχιζουμε!!!

την καλημερα μου κ τα φιλια μου σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μου λειπετε !!!

Σουργελάκι μας λείπεις πάρα πολύ. Περαστικά στη μικρούλα σου όπως είπε το Μαράκι κράτα την όσο μπορείς επάνω σου να αισθάνεται όπως όταν ήταν στην κοιλίτσα σου.

Να μπαίνεις όποτε μπορείς να μας λές νέα σας.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα κοριτσακια!

Εγω εδω, που να χαθω, θα τα λεμε και τον Ιουλιο!! (εχω γκρινια σημερα) Χτες ξεσπασα στον αντρα μου, μου λεει μη ξεσπας σε μενα, δεν σου φταιω, λεω που να ξεσπασω, στο μωρο; εσενα εχω προχειρο και θα τα ακουσεις!!!!:rolleyes:

Ειμαι χαλια, θελω να κανω εμετο, με το ζορι κρατιεμαι...δεν αντεχω αλλο τις αναγουλες της εγκυμοσυνης!!!

Κατα τα αλλα καλα!:tongue: ΠΑω να καθαρισω το μπανιο, και θα ξαναρθω!

Α! βρηκα και ενα σαιτ με την βοηθεια των κοριτσιων διπλα, για παραγγελιες μαναβικης. Πολυ καλο, ξεμπερδευεις σε χρονο dt και ποιοτικως αριστο. Και καμια κρυφη χρεωση. Αυτα!!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

μεγια το μαλλι!!

καλα πηγε το nst, απο συσπασεις ησυχια, και οι παλμοι μια χαρα!

σημερα εχω αγωνια για τον γιατρο...

καλε που χαθηκαν ολες σημερα???

Έλα μου ντε? Το Βανιλάκι δεν έδωσε παρών. Λες να ........? Το Λιζάκι μπαίνει συνήθως βράδυ. Η Μινούλα που να είναι?

Επίσης αναμένουμε νέα από την Αγγελικούλα και σκεφτόμουνα ότι χάθηκε και το Ευάκι.

ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? Ελπίζω να είναι όλα καλά.

Βέβαια παίζει και το σενάριο να μην μπορούν να μπούν λόγο ρεύματος. Αλλά ας σκεφτόμαστε καλύτερα ότι γέννησαν.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε? Το Βανιλάκι δεν έδωσε παρών. Λες να ........? Το Λιζάκι μπαίνει συνήθως βράδυ. Η Μινούλα που να είναι?

Επίσης αναμένουμε νέα από την Αγγελικούλα και σκεφτόμουνα ότι χάθηκε και το Ευάκι.

ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? Ελπίζω να είναι όλα καλά.

Βέβαια παίζει και το σενάριο να μην μπορούν να μπούν λόγο ρεύματος. Αλλά ας σκεφτόμαστε καλύτερα ότι γέννησαν.

μαματοπολινα εδω ειμαι!!!! το βροντοφωναζω!!!! Μακαρι ναμουν με το μικρο τυραννο μου αγκαλια, αλλα μπααααα:tongue::tongue:


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

39+5

παρούσα κ σήμερα,,, ήμουν στο μαιευτήριο για το βιοφυσικό προφίλ,,,

Όλα πολύ καλά,,η μπεμπούλα δεν θέλει να με γνωρίσει:-(:sad:

Θα μπω αργότερα

Ααααα το Σαββατο γενναω;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

39+5

παρούσα κ σήμερα,,, ήμουν στο μαιευτήριο για το βιοφυσικό προφίλ,,,

Όλα πολύ καλά,,η μπεμπούλα δεν θέλει να με γνωρίσει:-(:sad:

Θα μπω αργότερα

Ααααα το Σαββατο γενναω;)

Θελει να σε γνωρισει, αλλα μας κανουν τσιριμονιες :rolleyes:. Τυχερη, τελειωνεις το Σαβατο, εγω εχω μελλον!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θελει να σε γνωρισει, αλλα μας κανουν τσιριμονιες :rolleyes:. Τυχερη, τελειωνεις το Σαβατο, εγω εχω μελλον!!

Κι εγώ μαζί σου Μινουλα!!!!

Η μικρή μας είναι πολύυυυυ καλοβολεμενη...ο τραχηλος δεν μαλακωσε περισσότερο από την περασμένη εβδομάδα και η γιατρός χαλαρή...«μην αγχωνεσαι...μέχρι αρχές του μήνα εχουμε καιρό...!!!!»

το nst είναι γεμάτο συσπασεις πάντως και αυτό είναι ενθαρρυντικό όπως μας είπε...υπάρχει πιθανότητα να ξεκινήσει ο τοκετος απο την μια ώρα στην άλλη και να εξαληφθει τότε ο τραχηλος... Ειδωμεν.

Υπομονή κορίτσια η ουρά εμεινε...που θα παει κι αυτή...θα φαγωθεί ;)

Βερολινα, καλώς ηρθατε σπιτάκι σας, καλό σαραντισμο να έχετε :)

Μαράκι περιμένουμε τα τελευταία νέα σου από τον doc. Άντε και σε βλέπω να γεννας πριν από μένα :)

Βιργινακι, μια χαρά η μικρή σου!!! Μπράβο για την υπομονή και επιμονή σου ;)

Μαματοπολινα, καλό το μαλλί;...δεν μας είπες...

Πάω να ξαπλωσω τα κορμιά μας γιατί έχω λιωσει στις δουλειές σήμερα μπας και μαλακωσει ο ρημαδοτραχηλος!

Φιλια σε όλες

xxx

ps. Τι ζέστη είναι αυτή ;;;;;;


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Vanillaki, τώρα θυμήθηκα (το είδα στον ύπνο μου,βασικά :P ) που με ρωτησες για τις αντιπηκτικες... Το έχω συζητήσει εδώ και καιρό με την αιματολογο μου και μου έχει πει πως αυτές οι ενέσεις είναι τόσο ελαφριες και ασφαλείς που δεν χρειάζεται να τις διακοψω καθόλου, ανεξαρτήτως φ.τ. ή κ.τ.. Και φυσικά θα τις συνεχίσω και 40 μέρες μετά τον τοκετο παράλληλα με τον θηλασμο. Εγώ κάνω τις clexane...δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό...

Αυτά :)


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρή Βανίλλα απο το βυζί θα γεννήσει η Μαρία?????????

αι στο καλό σου πέθανα στα γέλια....: Roll:: Χαμόγελο:: Χαμόγελο:: Χαμόγελο:

:tongue::tongue::tongue: δεν υπάρχεις εσύ κορίτσι μου:tongue:

Ax σας διαβάζω τόση ώρα για το πότε θα γεννήσετε -Μινουλα, Μαρία και Βανιλάκι σας ευχομαι να γεννήσετε όλες μαζί το Σάββατο, τέλειο.

Εμείς όλα καλά, χθες βγήκαμε βολτίτσα 2 ώρες έξω η μικρή ύπνος, ούτε που μας ενόχλησε. Έτσι τρέξαμε με το μικρό, έκανε ποδήλατο και ήταν χαρούμενος. Σήμέρα θα πάει με το μπαμπά του για μπάνιο, ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσω και εγώ.

Αυτά κοριτσάρες μου σας φιλώ.

Τι ήσυχο μπλουμπλουδάκι είναι αυτό καλέ??? να το χαίρεστε κ να είναι πάντα έτσι ησυχούλα;)

Καλησπέρα κοριτσάκια!

, εδώ το έχουν κάνει εμπόριο μου φαίνεται με τις καισαρικές.... ας την αφήσουμε όμως αυτή τη συζήτηση, γιατί (με) πονάει...

Λοιπόν, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γυρίσαμε σπίτι μας!!!! Βγήκαμε και από την θερμοκοιτίδα και από την παρακολούθηση και ο Θεός βοηθός. Οι γιατροί με καθησύχασαν, ελπίζω να μην ξανασυμβεί, Παναγίτσα μου... Να προσέχετε, κορίτσια, τα πρώτα 3 εικοσιτετράωρα....

Κατά τα άλλα ο μικρούλης είναι καλά, το φύσημα στην καρδούλα του παραμένει, αλλά μου λένε ότι δεν είναι σοβαρό, πιθανότατα να κλείσει τον πρώτο χρονό....

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Σόρρυ για την πολυλογία ......

Verolinaki είστε σπιτάκι σας κι αυτό είναι που μετράει,,,,, δεν θα ξανασυμβεί τίποτα μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είστε γεροί κι όσο για το φυσηματάκι θα κλείσει και θα αποτελέσει κι αυτό μια μακρινή ανάμνηση!!!!!!!!

Τώρα για τις καισαρικές άστο καλύτερα γιατί έχω μπροστά μου μία:-(:sad:

linaki φοβερο το αρθρο! Εγώ τρώω απ΄όλα και για την ώρα νομιζω οτι πάμε καλα. Πίνω γάλα οχι να "να κατεβάσω" αλλα γιατι το γουστάρω απίστετα..Το στερήθηκα 9 μηνες και τώρα μου λειπει...

Katerinaki γιατί δεν έπινες γαλατάκι 9 μήνες??? καλά κι εγώ δεν έχω πιει ούτε γουλιά αλλά γιατί δεν μου αρέσει,,,

Bανιλακι, να σε ρωτησω.. πηγα τωρα να πλυνω τις κορδελες και σκεφτηκα οτι αν τις βρεξω μπορει να ξεκολλησουν τα λουλουδια και φοβαμαι.

εσυ πως τις επλυνες?

Τις έβαλα σε μια λεκανίτσα μικρή με προδέρμ,,τις άφησα για ένα δεκάλεπτο,,έτριψα ελαφρά τα λαστιχάκια τους κ τις ξέβγαλα!!!!!!Τίποτα δεν πάθανε τα λουλουδάκια;);)Προσοχή μόνο πως θα τις στεγνώσεις,,χωρίς μανταλάκι;)

Καλημερα και απο μας !!!

πολυ ωραιο το ποστ αυτο κ ειδικα με οσα ακουγονται περι διατροφης πια !!!!

Κοριτσια ειμαι να σκασω !!!

Ποναει κ τη βλεπω που υποφερει κ θελω να αρχισω να κλαιω, αλλα δεν το κανω για να μη νιωθει κ τη δικη μου ενταση .....

την καλημερα μου κ τα φιλια μου σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μου λειπετε !!!

Virgi γλυκιά μανούλα μη μου στενοχωριέσαι,,, τα κατάφερες με τον θηλασμό-θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ και τώρα:D:D

Κι εσύ μας λείπεις:P

ΚΑλημερα κοριτσακια!

Εγω εδω, που να χαθω, θα τα λεμε και τον Ιουλιο!! (εχω γκρινια σημερα) Χτες ξεσπασα στον αντρα μου, μου λεει μη ξεσπας σε μενα, δεν σου φταιω, λεω που να ξεσπασω, στο μωρο; εσενα εχω προχειρο και θα τα ακουσεις!!!!:rolleyes:

Ειμαι χαλια, θελω να κανω εμετο, με το ζορι κρατιεμαι...δεν αντεχω αλλο τις αναγουλες της εγκυμοσυνης!!!

Αυτα!!!

Μινούλα πόσο σε καταλαβαίνω,,,, άμα θέλεις να γκρινιάξεις έλα εδώ στο καφέ και άπλωνε σεντόνια!!!! ΄΄Ελα βρε αγαπούλα τον φάγαμε τον γαϊδαράκο:tongue:

Έλα μου ντε? Το Βανιλάκι δεν έδωσε παρών. Λες να ........? Το Λιζάκι μπαίνει συνήθως βράδυ. Η Μινούλα που να είναι?

Επίσης αναμένουμε νέα από την Αγγελικούλα και σκεφτόμουνα ότι χάθηκε και το Ευάκι.

ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? Ελπίζω να είναι όλα καλά.

Βέβαια παίζει και το σενάριο να μην μπορούν να μπούν λόγο ρεύματος. Αλλά ας σκεφτόμαστε καλύτερα ότι γέννησαν.

Εδώ είμαι mamatopolina,,,, το Σαββατο γενναμε αν και μου έχει τυπωθεί ότι αύριο η μπεμπούλα θα κάνει την έκπληξη ,,,και θα σπάσουν τα νεράκια μου,,,ίδωμεν:rolleyes::rolleyes:

Vanillaki, τώρα θυμήθηκα (το είδα στον ύπνο μου,βασικά :P ) που με ρωτησες για τις αντιπηκτικες... Το έχω συζητήσει εδώ και καιρό με την αιματολογο μου και μου έχει πει πως αυτές οι ενέσεις είναι τόσο ελαφριες και ασφαλείς που δεν χρειάζεται να τις διακοψω καθόλου, ανεξαρτήτως φ.τ. ή κ.τ.. Και φυσικά θα τις συνεχίσω και 40 μέρες μετά τον τοκετο παράλληλα με τον θηλασμο. Εγώ κάνω τις clexane...δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό...

Αυτά :)

Έχω στοιχειώσει τον ύπνο σου:confused::shock::shock::tongue::tongue:

Νομίζω ότι clexane και innohep είναι το ίδιο,,,

Πως βαστάς εσύ κοριτσάκι μου???


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια μου.

Τι κανουν οι εγγυουλες μας;Αντε κοριτσια κοντευετε,υπομονη.

Οι μανουλες πως τα πανε με τα μωρακια τους;Βιργινουλα μου ταλαιπωρειτε η μπεμπουλα σου;Υπομονη κοπελα μου δυστυχως το περνανε τα περισσοτερα μωρακια.Καταλαβαινω πως ειναι φρικη που δν μπορεις να την βοηθησεις.

Βερολινα μου κατι διαβασα για φυσημα.Το εχει κ ο δικος μου μπεμπης κ κανονισα ραντεβου με παιδοκαρδιολογο για τις 5 ιουλιου.Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο.Εσυ θα πρεπει να του κανεις καποια εξεταση μετα τον χρονο;

Μαρακι μου πως ειναι η καραμελιτσα σου;Μπαινω οποτε μπορω να δω τι κανετε,ποιες απο εσας γεννησαν αλλα δν εχω χρονο να γραψω.Εμεις εχθες γιναμε ενος μηνα.Τα παμε μια χαρα,ουτε κολικους ουτε γκρινιες ουτε ξενυχτια δοξα το θεο ειναι ησυχουλης.φτου μας.Αναπτυσετε κανονικα κ γελαει συνεχεια κοριτσια.Κ στον υπνο του κ ξυπνιος.Τωρα οσο για το θηλασμο τελικα δν τα καταφερα.Μου μειωθηκε τοσο πολυ που δν εφτανε ουτε για ενα γευμα.Κ ετσι τον σταματησα εδω κ τρεις μερες.Πολυ στεναχωρηθηκα αλλαδν γινοταν αλλιως.Αυριο θα παω στον γιατρο μου για ψιλαφηση να δουμε αν υπαρχουν υπολλειματα γαλακτος.Ο μπεμπης θα μεινει στο σπιτι με τον μπαμπα του ο οποιος τα παει θαυμασια με τον γιο του κ με βοηθαει πολυ.Σας αφηνω τωρα γιατι ξυπναει ο μικρος μου,φιλακιαααααα


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

vanilla μου εφερνε φοβερη αναγουλα μεχρι και κρυο ιδρώτα. δεν άντεχα ουτε γουλια!!!!

Τι κανετε κοριτσάκια???Πως τα πατε με τη ζέστη??

Α! vanilla και η δικιά μου μια μερα πριν το ραντεβου αποφάσισε να ερθει στον κοσμο! Ευχομαι και σε σενα το ιδιο!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

vanilla μου εφερνε φοβερη αναγουλα μεχρι και κρυο ιδρώτα. δεν άντεχα ουτε γουλια!!!!

Τι κανετε κοριτσάκια???Πως τα πατε με τη ζέστη??

Α! vanilla και η δικιά μου μια μερα πριν το ραντεβου αποφάσισε να ερθει στον κοσμο! Ευχομαι και σε σενα το ιδιο!!!!

Γεια σας κοριτσακια!

Σε λιγο θα παμε για περπατημα, μπηκα να πω ενα γεια!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε που ειστε όλες????????Γεννάτε????????

Μινούλα πως πήγε το περπάτημα????

Καλημέρα!!!!!!!!

Που είναι οι κοιλουμπίτσες πάλι σήμερα? Για ξυπνήστε γιατί δεν μπορώ να πίνω το καφεδάκι μόνη μου.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...