Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!!!

τι κανετε? ολες καλα?

Βανιλακι και Μινουλα, πως παμε απο ηθικο????

Μανουλες, mamatopolina και Κατερινακι τι κανετε?

Αντουλα τι τυχερη μανουλα εισαι εσυ? ησυχο το μωρακι σου ε? αντε μπραβο, μακαρι και τα δικα μας ετσι! μην στεναχωριεσαι για τον θηλασμο... δεν πειραζει.

τα δικα μου τωρα,

πηγαμε στον γιατρο χτες, μια χαρα ειναι η μπεμπουλα γυρω στα 3 κιλα,

δεν εχει ακομα εμπεδωθει, μου ξαναεβαλε χερι, δεν πονεσα

και μαλιστα μου εβαλε και τα δικα μου δακτυλα χαμηλα πανω στην κοιλια μου και επιασα και εγω το κεφαλακι της..:D

θα περιμενουμε μεχρι την Τριτη και αν δεν γεννησω θα μπω την Τεταρτη το πρωι.

Θα κανω nst σημερα και τη Δευτερα και βλεπουμε.

Ολα καλα δηλαδη, ειμαι πολυ χαρουμενη και ευτυχισμενη που τα καταφερα θα φτασω σε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να εχω στην κοιλια μου ενα γερο μωρακι.. και ειμαι και συγκινημενη..

Αν αποφυγουμε και την καισαρικη θα ειναι τελεια αλλα........ ειδωμεν!!!!

δεν θελω να κανω αλλα χειρουργεια εχω κανει τοσα...

και επισης φοβαμαι την αναρρωση μηπως και δεν μπορω να φροντισω και να θηλασω την μικρη.

Αυτα..

προβληματισμενη ακουγομαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια!!!

τι κανετε? ολες καλα?

Βανιλακι και Μινουλα, πως παμε απο ηθικο????

Μανουλες, mamatopolina και Κατερινακι τι κανετε?

Αντουλα τι τυχερη μανουλα εισαι εσυ? ησυχο το μωρακι σου ε? αντε μπραβο, μακαρι και τα δικα μας ετσι! μην στεναχωριεσαι για τον θηλασμο... δεν πειραζει.

τα δικα μου τωρα,

πηγαμε στον γιατρο χτες, μια χαρα ειναι η μπεμπουλα γυρω στα 3 κιλα,

δεν εχει ακομα εμπεδωθει, μου ξαναεβαλε χερι, δεν πονεσα

και μαλιστα μου εβαλε και τα δικα μου δακτυλα χαμηλα πανω στην κοιλια μου και επιασα και εγω το κεφαλακι της..:D

θα περιμενουμε μεχρι την Τριτη και αν δεν γεννησω θα μπω την Τεταρτη το πρωι.

Θα κανω nst σημερα και τη Δευτερα και βλεπουμε.

Ολα καλα δηλαδη, ειμαι πολυ χαρουμενη και ευτυχισμενη που τα καταφερα θα φτασω σε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να εχω στην κοιλια μου ενα γερο μωρακι.. και ειμαι και συγκινημενη..

Αν αποφυγουμε και την καισαρικη θα ειναι τελεια αλλα........ ειδωμεν!!!!

δεν θελω να κανω αλλα χειρουργεια εχω κανει τοσα...

και επισης φοβαμαι την αναρρωση μηπως και δεν μπορω να φροντισω και να θηλασω την μικρη.

Αυτα..

προβληματισμενη ακουγομαι?

Καλημέρα κουκλίτσα

Μια χαρά τα νέα σας από το γιατρό. Όσο για την καισαρική μην ανυσηχείς, αν γίνει, όλα καλά θα πάνε και το χειρουργείο αλλά και η ανάρρωση. Εξ' άλλου όταν με το καλό γίνεις μανούλα θα εκπλαγείς με το πόση δύναμη κρύβεις μέσα σου. Μόνο που θα κοιτάς την καραμελίτσα σου θα γίνεσαι λέαινα.


ttb5baa.aspx

Νικόλας 30/06/2005

Μάξιμος 27/01/2009

Η ζωή μου ολόκληρη

Link to comment
Share on other sites

Τσα ! Ηρθα κ γω ! κ βλεπω μονο την τελευταια σελιδα το μνμ της Μαριας !!!

γλυκουλα μου ερχεται κ σενα η σειρα σου ??? ολα τελεια θα πανε ειμαι σιγουρη !!!

Μη φοβασαι την καισαρικη κ το αν θα μπορεις να φροντισεις τη μικρη !

Ολα γινονται ! ενταξει δεν θα πετας, αλλα θα μπορεις να τα κανεις ολα ! κ να θηλασεις βεβαιως βεβαιως !!!!! κ αν εχεις κ βοηθεια ακομα καλυτερα !!

εγω στο μονο που δυσκολευομαι, ειναι το μπανιο της ! μονη μου την πλενω μονο τοπικα κ οταν εχει κανει τσισακια ! που ειναι πιο ελαφρυ πλυσιμο ! οταν κανει κακακια ειμαι παντα με αντρουλη !!! (μεχρι τωρα που χε αδεια ..μετα μαλλον θα τρωω αγγουρακι)

και αυτο γιατι ο νιπτηρας ειναι ελεινος κ τρισαθλιος στην κατασκευη του ! ειναι χωστός μεσα κ γυρω γυρω ειναι ντυμενος με πλακακια ! οποτε δυσκολα τεντωνομαι κ φτανω ως εκει με το μωρο αγκαλια ! τεσπα !!! χιχιχι!!!!

αντε με το καλο κοριτσαρα μου !!!! με κανεναν πονο !!!!!!!!!!!!!!!!

οι υπολοιπες γλυκουλες τι κανετε ? εχω χασει τρελλα επεισοδια συγχωρηστε με βρε κοριτσια !!!

η μπεμπα κοιμηθηκε για δευτερο βραδυ σερι απο τις 12 μεχρι τις 4,30 ευτυχως αλλα κ παλι την ειχαμε στο κρεββατι αναμεσα μας !!! αχ ! κ δεν το ηθελα αλλα τι να κανω που δεν ηρεμει αλλου ??? κ δυστυχως δεν εχω κουραγιο να μενω αλλο ξυπνια !

αποψε ομως θα μπει στο λικνο της ! απο νωρις !

τα πονακια καλα κρατουν ! κ σημερα μου εκανε κ κατι καινουριο !

την ειχε ο μπαμπας κ αυτη αρχισε να βγαζει γλωσσιτσα ! μου τη φερνει ελα μου λεει γκρινιαζει κ πειναει ! λεω δεν μπορει να πειναει ! αδυνατον ! εφαγε 2 φορες μεσα σε μιαμιση ωρα !!! μα λεει βγαζει γλωσσα !

ε κ τεσπα τη βαζω στο στηθος κ επειδη ποναγε δεν ηθελε να φαει... ... αλλα ρε κοριτσια μονο να μεινει ετσι κ να ηρεμησει ! ποσο με συγκινησε η ψυχη μου !!!! δεν πιπιλουσε ! ετσι απλα καθοταν κ εβαζε κ το χερι της μπροστα να μη τη βλεπω ! χιχιχιχι!!!!!!!!!!

αααχχχ.... λιωνω σας λεωωωωω...........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μαράκι πλησιάζει και η δική σου μέρα ετσι;; Αντε σε λίγες μέρες θα την κρατάς αγκαλια!!!

mamatopolina πως πας εσυ??? θέλεις μερες ακομα! Υπομονη!Αν και μπορει να σκάσει μυτη το μπεμπε νωριτερα!!!

virgi μου να κάνεις οτι νιώθεις. Αν θες να την εχεις στο κραβάτι σου να την εχεις! Και εγώ το έκανα. κανενας δεν έπαθε τιποτα απο αγκαλιες. Ο δικος μου που τον παραειχα αγκαλια, τώρα δεν έρχεται καθόλου. Οποτε απολαυσέ το!Επιπλέον η μπέμπα ηρεμει γιατι σε μυριζει και σε καταλαβαινει. ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ. Γι αυτο μολις την παιρνεις τωρα που εχει πονακια νιώθει καλα και ασφαλης και ηρεμει!!!

Σας φιλωωωωωωωωωω


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τ

εγω στο μονο που δυσκολευομαι, ειναι το μπανιο της ! μονη μου την πλενω μονο τοπικα κ οταν εχει κανει τσισακια ! που ειναι πιο ελαφρυ πλυσιμο ! οταν κανει κακακια ειμαι παντα με αντρουλη !!! (μεχρι τωρα που χε αδεια ..μετα μαλλον θα τρωω αγγουρακι)

αντε με το καλο κοριτσαρα μου !!!! με κανεναν πονο !!!!!!!!!!!!!!!!

η μπεμπα κοιμηθηκε για δευτερο βραδυ σερι απο τις 12 μεχρι τις 4,30 ευτυχως αλλα κ παλι την ειχαμε στο κρεββατι αναμεσα μας !!! αχ ! κ δεν το ηθελα αλλα τι να κανω που δεν ηρεμει αλλου ??? κ δυστυχως δεν εχω κουραγιο να μενω αλλο ξυπνια !

αααχχχ.... λιωνω σας λεωωωωω...........

βιργινακι μου και εγω αυτο το μπανιο σκεφτομαι, γενικα εχω πολυ αγχος για την φροντιδα του μωρου στο σπιτι... αντε να δουμε!

μακαρι να γεννησω με εναν πονο ή και με κανεναν!!!!!:P:p:p

λιωνω και περιμενω και εγω την ωρα να βαλω την μπεμπουλα αναμεσα μας στο κρεββατι!!!!!!!!!!!!

3 χρονια περιμενω αυτην την στιγμη...

παρε το παιδι οσο μπορεις αγκαλια και οσο μπορεις στο κρεββατι σας!!

απο την πολυ αγαπη δεν επαθε κανεις τιποτα κακο...

φιλιακια πολλα στα γλυκα μπουτακια της...

Κατερινακι μου, πως εισαι? πως ειναι η μπεμπουλα σου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

maraki μου μη φοβασαι για τη φροντιδα στο σπίτι. Ολα θα τα κανεις καλα και οπως πρέπει. θα το δεις!

Η μπέμπα μια χαρα. Εξακολουθει να ειναι ησυχο το κουκλακι μου!!!!!

Α! Και ο,τι θέλετε να ρωτησετε εδώ ειμαστε εμεις οι "παλιες" μαμάδες, οκ???

Παω για νανι....φιλιά


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου.

Τι κανουν οι εγγυουλες μας;Αντε κοριτσια κοντευετε,υπομονη.

.Εμεις εχθες γιναμε ενος μηνα.Τα παμε μια χαρα,ουτε κολικους ουτε γκρινιες ουτε ξενυχτια δοξα το θεο ειναι ησυχουλης.φτου μας.Αναπτυσετε κανονικα κ γελαει συνεχεια κοριτσια.Κ στον υπνο του κ ξυπνιος..Σας αφηνω τωρα γιατι ξυπναει ο μικρος μου,φιλακιαααααα

Αντούλι φτου σας,,σωστοί κύριοι!!!!!!!Μπράβο ο μπεμπούλης!!!

Καλημέρα!!!!!!!!

Που είναι οι κοιλουμπίτσες πάλι σήμερα? Για ξυπνήστε γιατί δεν μπορώ να πίνω το καφεδάκι μόνη μου.

Καλησπέρα,,,πολύ πρωινή είσαι συ κορίτσι μου:shock::shock:

καλημερα κοριτσακια!!!

τι κανετε? ολες καλα?

Βανιλακι και Μινουλα, πως παμε απο ηθικο????

τα δικα μου τωρα,

πηγαμε στον γιατρο χτες, μια χαρα ειναι η μπεμπουλα γυρω στα 3 κιλα,

δεν εχει ακομα εμπεδωθει, θα περιμενουμε μεχρι την Τριτη και αν δεν γεννησω θα μπω την Τεταρτη το πρωι.

Θα κανω nst σημερα και τη Δευτερα και βλεπουμε.

Αν αποφυγουμε και την καισαρικη θα ειναι τελεια αλλα........ ειδωμεν!!!!

δεν θελω να κανω αλλα χειρουργεια εχω κανει τοσα...

και επισης φοβαμαι την αναρρωση μηπως και δεν μπορω να φροντισω και να θηλασω την μικρη.

Αυτα..

προβληματισμενη ακουγομαι?

Maraki άντε κοντεύεις κι εσύ,,, έρχεσαι στα λόγια κ στους φόβους μου:-(:sad: αν κάνουμε καισαρική πως θα είναι η ανάρρωση μας??? θα μπορούμε να φροντίσουμε τις νεραίδούλες μας???:rolleyes::rolleyes:

Τσα ! Ηρθα κ γω ! κ βλεπω μονο την τελευταια σελιδα το μνμ της Μαριας !!!

γλυκουλα μου ερχεται κ σενα η σειρα σου ??? ολα τελεια θα πανε ειμαι σιγουρη !!!

τα πονακια καλα κρατουν ! κ σημερα μου εκανε κ κατι καινουριο !

την ειχε ο μπαμπας κ αυτη αρχισε να βγαζει γλωσσιτσα ! μου τη φερνει ελα μου λεει γκρινιαζει κ πειναει ! λεω δεν μπορει να πειναει ! αδυνατον ! εφαγε 2 φορες μεσα σε μιαμιση ωρα !!! μα λεει βγαζει γλωσσα !

ε κ τεσπα τη βαζω στο στηθος κ επειδη ποναγε δεν ηθελε να φαει... ... αλλα ρε κοριτσια μονο να μεινει ετσι κ να ηρεμησει ! ποσο με συγκινησε η ψυχη μου !!!! δεν πιπιλουσε ! ετσι απλα καθοταν κ εβαζε κ το χερι της μπροστα να μη τη βλεπω ! χιχιχιχι!!!!!!!!!!

αααχχχ.... λιωνω σας λεωωωωω...........

Αχ βρε Βιργινάκι σε κάθε σου σεντονάκι με παίρνουν τα ζουμιά....

maraki μου μη φοβασαι για τη φροντιδα στο σπίτι. Ολα θα τα κανεις καλα και οπως πρέπει. θα το δεις!

Η μπέμπα μια χαρα. Εξακολουθει να ειναι ησυχο το κουκλακι μου!!!!!

Α! Και ο,τι θέλετε να ρωτησετε εδώ ειμαστε εμεις οι "παλιες" μαμάδες, οκ???

Παω για νανι....φιλιά

Πολλά φιλάκια στην ήσυχη μπέμπα σου παλιά μανούλα;)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβα να σε αναζητησω και εμφανιστηκες κουκλα!!!

τι κανεις? λοιπον πως παει θα γεννησουμε αυριο λες?

α! τις επλυνα τις κορδελιτσες, οκ, μοσχοβολανε!!

επισης με ξυπνησε ενα τηλ. και τωρα καμαρωνω στο λαπιτοπι..

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γεννησω με εναν πονο ή και με κανεναν!!!!!:P:p:p

λιωνω και περιμενω και εγω την ωρα να βαλω την μπεμπουλα αναμεσα μας στο κρεββατι!!!!!!!!!!!!

3 χρονια περιμενω αυτην την στιγμη...παρε το παιδι ??

Πόσο σε νιώθω,,την λαχτάρα σου,,,

5 χρόνια περιμένω εγώ αγαπούλα αυτή τη στιγμή!!!!!!!!!

Ήρθε Maraki ήρθε η στιγμή μας,,, Η Ρ Θ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Άντε κ με πήραν τα ζουμιά τώρα,,,,


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν προλαβα να σε αναζητησω και εμφανιστηκες κουκλα!!!

τι κανεις? λοιπον πως παει θα γεννησουμε αυριο λες?

α! τις επλυνα τις κορδελιτσες, οκ, μοσχοβολανε!!

επισης με ξυπνησε ενα τηλ. και τωρα καμαρωνω στο λαπιτοπι..

Είδες που σου είπα ότι δεν θα πάθουν τίποτα;);)

Καλοφόρετες στην καραμελίτσα σου,,,

Αύριο τέτοια ώρα θα είμαι μια μανούλα,,θα έχω αγκαλίτσα την μπεμπούλα,,

Θα είμαι μαμά κι εγώ:D:D:D

Θα είμαι μανούλα δηλαδή ε???

Κι ο Βανιλλάκος θα είναι μπαμπάς δηλαδή???

Θα είμαστε γονείς,,,,,,

Απίστευτο


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε αγαπουλα μην κλαις.... το ξερω πως και εσυ λαχταρας!!!!

μονο μην μου πει κανεις οτι θα κακομαθω το μωρο αν το βαλω να ξαπλωνει αναμεσα μας... θα τον λιωσω....

ξερει ο καθενας τι περασα για να εχω αυτο το μωρακι αγκαλιτσα?????

ακου κατι αλλο, με πηρε το πρωι τηλ. μια θεια μου και μου ειπε οτι η μικρη της 5χρ. εχει δεκατα και μαλλον θα αρρωστησει..

ε! ειμαι σιγουρη οτι θα μου την κουβαλησει στην κλινικη την αλλη εβδομαδα..

πως να το χειριστω?

η μαμα μου μου λεει να μην τις πω τιποτα...

μαλλον θα βουτηξω την μανα μου.....

Link to comment
Share on other sites

Είδες που σου είπα ότι δεν θα πάθουν τίποτα;);)

Καλοφόρετες στην καραμελίτσα σου,,,

Αύριο τέτοια ώρα θα είμαι μια μανούλα,,θα έχω αγκαλίτσα την μπεμπούλα,,

Θα είμαι μαμά κι εγώ:D:D:D

Θα είμαι μανούλα δηλαδή ε???

Κι ο Βανιλλάκος θα είναι μπαμπάς δηλαδή???

Θα είμαστε γονείς,,,,,,

Απίστευτο

καλε νομιζα πως κανεις πλακα...

αληθεια μπαινεις αυριο???

δεν το ειχα καταλαβει!!!

παει χαζεψε η εγκυος:cool::cool:

αντε αγαπουλα με το καλο!!!! τι ωρα μπαινεις, τελικα καισαρικη?

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε αγαπουλα μην κλαις.... το ξερω πως και εσυ λαχταρας!!!!

μονο μην μου πει κανεις οτι θα κακομαθω το μωρο αν το βαλω να ξαπλωνει αναμεσα μας... θα τον λιωσω....

ξερει ο καθενας τι περασα για να εχω αυτο το μωρακι αγκαλιτσα?????

ακου κατι αλλο, με πηρε το πρωι τηλ. μια θεια μου και μου ειπε οτι η μικρη της 5χρ. εχει δεκατα και μαλλον θα αρρωστησει..

ε! ειμαι σιγουρη οτι θα μου την κουβαλησει στην κλινικη την αλλη εβδομαδα..

πως να το χειριστω?

η μαμα μου μου λεει να μην τις πω τιποτα...

μαλλον θα βουτηξω την μανα μου.....

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Δεν επιτρέπονται παιδιά στα μαιευτήρια ,,,αυτό το γνωρίζει η θεία??

Θα σου πω τι θα έκανα εγώ (δεν χαμπαριάζω τίποτα βέβαια-γι'αυτό κ είμαι αγαπητή από λίγους κ καλούς)

Αν μου το έφερναν το παιδάκι με ευγένεια πάντα (μισή ντροπή δική της) θα το έδιωχνα και θα της την έλεγα βεβαίως

Maraki πρόκειται για την καραμελίτσα σου,, για το πλασματάκι σου που είναι πιο σημαντικό από κάθε θεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Αν μου το έφερναν το παιδάκι με ευγένεια πάντα (μισή ντροπή δική της) θα το έδιωχνα και θα της την έλεγα βεβαίως

Maraki πρόκειται για την καραμελίτσα σου,, για το πλασματάκι σου που είναι πιο σημαντικό από κάθε θεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μωρε αυτο θελω να κανω και εγω αλλα...........τελος παντων!!

θα δουμε ας μην τα παιρνω απο τωρα στο κρανιο, θα προσπαθησω να ειμαι ευγενικη, δεν θελω να χαλαστω αλλα με την εν λογω θεια ειμαι προκατηλημενη.

Ξερεις τι εκανε περσι σε μια ξαδελφη μου? πηγε να δει το μωρο μετα απο τρεις ωρες και ζητησε να το παρει αγκαλια!!!!!!:shock::shock:

τριων ωρων μωρο... δεν το ειχαν παρει αγκαλια οι γιαγιαδες καλα-καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...