Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Σερρες που χαθηκατε βρε κοριτσια?

μας εφαγε η κλεισουρα

εμεις συναχωθηκαμε πρωτα ο μικρουλης και μετα εγω

απορρω αφου δεν βγαινουμε εξω απο που μας ηρθε το συναχι?!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και περαστικα!

ειναι περιεργος καιρος και ολο και καπως αρρωσταινουμε.

προσωπικα με πειραζει η υγρασια και ξυπνω σχεδον καθε μερα μπουκωμενη...

τελικα τι θα κανετε με αποκριατικα παρτυ?

κανει το νηπιαγωγειο με το δημοτικο μας την αλλη κυριακη και θα λειπουμε:-(

μου φαινεται πουθενα δεν θα παμε....

σημερα ισως βγουμε στο Λοκα που εχει εναν ιταλο και παιζει τραγουδια ιταλικα και αλλα.

ειχαμε παει 2-3 παρασκευες πριν τυχαια και πολυ μας αρεσε.

αν κοιμηθει στην ωρα της η μικρη μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααα.

Περαστικά στα άρρωστακια.κ εμείς ME βήχα κ συναχι είμαστε.

Τελικά η πεθερά πήρε τίγρακι στολη μετά AΠO δική μου παρέμβαση.ΠOY φυσικά της το είπε ο ντίνος


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πες το βρε το κουτσομπολιο! Τι περιμενεις να σε ρωτησουμε πρωτα? Παντως για αποκριατικα παρτυ κανουν και οι παιδοτοποι συνηθως. Θα κανει σιγουρα το jumbo και θα εχει και κλοουν. Περυσι που πηγαμε ηταν ωραία. Μολις μαθω ποτε θα γινει θα σας ενημερωσω.

Μαρία από πειρατη, τιγρακι θα τον ντυσεις τελικά? Εγω βρηκα για την μικρή από μια θεια μου ''χιονουλα'' για την μικρη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήραμε την στολη κ του την EBAΛA.είναι τέλεια τέλειααα.

Λοιπόν σήμερα έκαναν γυρίσματα απ την εκπομπή γυρίσματα εδώ σέρρες.

Είναι στο σκάι.

Λοιπόν υποτίθετε κάποια γνωστή ταβέρνα οργάνωσε παιδικό αποκριάτικο πάρτυ.μαζεύτηκαν πολλές οικογένειες!κ αντί να φέρουν κανέναν κλόουν ή κάτι τέτοιο,έφεραν χορεύτρια όριενταλ πολύ προκλητική.πήγαινε στα τραπέζια σήκωνε τους άντρες χόρευε μαζί τους τους ανέβαζε σε τραπέζια κ καρέκλες...πολλές γυναίκες έφαγαν φρίκη ...


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!

εμεις μαλλον πουθενα δεν θα παμε λογω οτι φευγουμε αυριο και γυριζουμε την δευτερα :-(

χανουμε ολους τους χορους. ισως την αλλη βδομαδα.

Μόλις πήραμε την στολη κ του την EBAΛA.είναι τέλεια τέλειααα.

Λοιπόν σήμερα έκαναν γυρίσματα απ την εκπομπή γυρίσματα εδώ σέρρες.

Είναι στο σκάι.

Λοιπόν υποτίθετε κάποια γνωστή ταβέρνα οργάνωσε παιδικό αποκριάτικο πάρτυ.μαζεύτηκαν πολλές οικογένειες!κ αντί να φέρουν κανέναν κλόουν ή κάτι τέτοιο,έφεραν χορεύτρια όριενταλ πολύ προκλητική.πήγαινε στα τραπέζια σήκωνε τους άντρες χόρευε μαζί τους τους ανέβαζε σε τραπέζια κ καρέκλες...πολλές γυναίκες έφαγαν φρίκη ...

για ποια εκπομπη στο σκαι? τα γυρισματα?

πλακα κανεις για την ταβερνα! καλα τι παιδικο παρτυ ηταν?

ηταν μεσα στην πολη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

εμεις μαλλον πουθενα δεν θα παμε λογω οτι φευγουμε αυριο και γυριζουμε την δευτερα :-(

χανουμε ολους τους χορους. ισως την αλλη βδομαδα.

για ποια εκπομπη στο σκαι? τα γυρισματα?

πλακα κανεις για την ταβερνα! καλα τι παιδικο παρτυ ηταν?

ηταν μεσα στην πολη?

Ναι για τα γυρίσματα ΛEΩ!

Το μαγαζί έξω απ την πόλη αλλά πολύ κοντά ΠOY είναι πασίγνωστο για διοργανώσεις γάμων βαφτίσεων κτλ


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...