Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kerasaki θελεις να ειναι και τα παιδιά στον καφέ ή οχι? αλλά μαλλον την επόμενη φορά να το κανονισουμε χωρίς παιδιά γιατί η μαρία δεν το φχαριστηθηκε!

XA XA.αν υπάρχει παιδοτόπος με κλουβιά δεν εχω πρόβλημα!XA XA.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε και να την παρεις!!! Γιαυτό παμε παιδοτοπο που δεν καπνιζουν κιολας.

Ενα καροτσι λοιπόν και ενα κλουβι για τον Κωνσταντινο!!! Θα τον εκπαιδευσουμε βρε Μαρία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!!!!!!!!!!!

παλι πετυχα διαφημηση που ελεγε για τα pampers στο μαρινοπουλο περνεις 1 και το δευτερο το αγοραζεις στη μιση τιμη

βρε παιδια τι κρυο ειναι αυτο......

το πρωι κατα τιςμ10 ειχε μηδεν:confused::confused::confused:

εχθες πηγαμε μεχρι το σουπερ μαρκετ με τον μικρουλη μου τον ειχα πολυ καλα ντυμενο αλλα το βραδυ μπουκωσε και δεν μπορουσε να κοιμηθει ο καημενουλης μου!!!!!!!!!!

και ακομη δεν μπορεσαμε να βγουμε στην αγορα για στολη


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανέφερα "θέμα με τα παιδιά" εννοούσα αν δεν έχουμε αρρώστιες και τέτοια. Θα προτιμούσα κάπου με τα παιδιά,γιατί από Δευτέρα αρχίζω κάτι σεμινάρια 2 φορές τη βδομάδα και αν πω τον άντρα μου να τα κρατήσει και για έξοδο με βλέπω κρεμαμσένη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποιο Μαρία μου;

Λοιπόν δεν ξέρω διεύθυνση.είναι στο στενό ΠOY ήταν το ταχυδρομείο ΠOY έγινε κινεζικό κ έκλεισε.δίπλα στο σχολείο είναι.πολύ μικρό μαγαζί.θάνος toys λέγετε.επίσης πιο κάτω σήμερα πρώτη φορά μπήκα στο στοκ του εφραίμιδη.παιδικά παπούτσια δερμάτινα 15ευρώ.τα αθλητικα 10.γυναικεία όλα 15.ειδικά στο 39 πάρα πολλά σχέδια.έψαχνα μπότακια το απόγευμα.ο ντίνακησ μόνο 5 ευρώ τα κατέβασε.το ίδιο κ ο ιταλός


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

A ναι το στοκ του εφραιμιδη το ξερω κι εγω αλλά οσες φορές πηγα δεν πετυχα νουμερο. Μονο στα παιδικά βρήκα. Ποτε θα τον κανονισουμε τον καφε κοριτσια?

Κι εμεις αρρωστοι ειμαστε, βγηκαμε το πρωι για τον παιδιατρο και τωρα η μικρή εχει πυρετο ενω ο μικρός εγινε καλά?!?!?!?! Λετε να τον ευννοεί το κρυο?

Link to comment
Share on other sites

A ναι το στοκ του εφραιμιδη το ξερω κι εγω αλλά οσες φορές πηγα δεν πετυχα νουμερο. Μονο στα παιδικά βρήκα. Ποτε θα τον κανονισουμε τον καφε κοριτσια?

Κι εμεις αρρωστοι ειμαστε, βγηκαμε το πρωι για τον παιδιατρο και τωρα η μικρή εχει πυρετο ενω ο μικρός εγινε καλά?!?!?!?! Λετε να τον ευννοεί το κρυο?

Καλημέραα.

Λίνα τι νούμερο φοράς;

Η μικρή πως είναι σήμερα;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μπηκα και σου απανταω μαρια μου για τα παπουτσια, 41 φοραω γιαυτό δεν βρισκω ποτε σε εκπτωσεις. Με το ζορι φερνουν μεγαλα νουμερα οταν αρχιζει η σεζον, σιγα ναμην μεινουν μεχρι τις προσφορες?

Για την μικρή τα ειπαμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...