Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ πολύ βαριέμαι σήμερα. Εμείς πήραμε πειρατή για τον μικρό(2 χρονών) και Μ.Αλέξανδρος για τον μεγάλο (4 χρονών).Από μπαλνταφάν έχετε κάτι υπόψη σας ή θα τις άλουμε τις στολέ ς μας μόνο στο σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πολύ βαριέμαι σήμερα. Εμείς πήραμε πειρατή για τον μικρό(2 χρονών) και Μ.Αλέξανδρος για τον μεγάλο (4 χρονών).Από μπαλνταφάν έχετε κάτι υπόψη σας ή θα τις άλουμε τις στολέ ς μας μόνο στο σπίτι;

παρακαλω μην γελασετε μαζι μου, αλλα τι ειναι το μπαλνταφαν?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα.

πηγα το θηριο στη γιαγια και λεω να κανω καμια δουλεια,αν καταφερω να σηκωθω απο τον καναπε.

Το μπαλνταφαν ειναι χορος-παρτυ με καρναβαλια!!

Εγω λεω να την ντυσω πασχαλιτσα (εχουμε την στολη-βεβαια δεν της την δοκιμασα ακομα) αλλα και να μην την ντυσω δε εχω προβλημα γιατι δε νομιζω να την βγαλω εξω.και που να την παω και να μη ταλαιπωρηθουμε?


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!!!!!!

σημερα ο γιοκας μου με ξυπνησε πρωι πρωι φωναζε μαμ.........μαμ..........

Νενα πολυ ωραια πραγματακια φτιαχνεις τιμουλες πως θα μπορουσα να μαθω?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω 20 από το jumbo. Ax, καλύτερα να μην πω πως με λένε, γιατί δεν είναι και πολύ σύνηθες και φοβάμαι μην...καρφωθώ. Ο Γιώργος μου ντύθηκε σήμερα και πήγαμε ζαχαροπλαστείο κι είχ εένα καμάρι ως Μ.Αλέξανδρος άλλο πράγμα. Ο μικρός ούτε να τη φτύσει τη στολή, πολύ ζόρικος είναι. ακόμη δεν έχω μάθει τίποτα για μπαλνταφάν.Οι πρόσκοποι πότε κάνουν, ξέρετε;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε κερασακι;δηλ αν κανονίσουμε συνάντηση δεν θα ρθεις;

Πήγαμε παιδοτόπο το απόγευμα.

Μου βγήκε λίγο η ψυχή. Ο κωνσταντίνος όλο έξω έβγαινε κ εγώ τον ξανάέβαζα στα παιχνίδια.καλα ήταν όμως.:wink:

Είχε πολύ κόσμο κ μάλλον όλο κ κάτι θα κολλήσαμε.θα δείξει.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα!

δεν ξερω που κανουν αποκριατικους χορους στις σερρες :-(

στην Θεσσαλονικη ειχαμε τους προσκοπους και λογω οτι ημουν πολλα χρονια και ως παιδι και ως ενηλικας, ξερω οτι παιζουν και παιχνιδια και γινεται απασχοληση απο το μονο να χορευουν.

εχω χρονια να ντυθω. καμια 10αρια αλλα φετος δνε ξερω πως θελω να μασκαρευτω και εγω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νενα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!! Με το καλό!

Σε ευχαριστω πολυ!

Καλημερα!!!!!!!!!!

σημερα ο γιοκας μου με ξυπνησε πρωι πρωι φωναζε μαμ.........μαμ..........

Νενα πολυ ωραια πραγματακια φτιαχνεις τιμουλες πως θα μπορουσα να μαθω?

Μπραβο στον γιοκα σου!!!τι ωραια αισθηση ε?οταν αρχιζουν να μιλανε!!εμενα εχει κολλησει και λεει συνεχεια μαμακα!!!πεθαινω!!

Δεσποινα για τιμες μπορεις να μου στειλεις email,η πμ εδω,η και στο κινητο ακομη και να σου πω!

Χαιρομαι που σου αρεσουν!!

καλησπερα και απο εμενα!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααα.κορίτσια πέρασα απο κούκου.ΟΙ στολές για μίκρα έχουν κοντά στα 25 ευρώ αλλά είναι πολύ καλύτερες AΠO κάστρο.του κάστρο δείχνουν πολύ "φτηνές".

Τελικά θα μας πάρει στολη η πεθερά κ εχω νεύρα.γιατί ποιος ξέρει τι θα είναι.

Άσχετο.τα μαλμπορο ανεβαίνουν 3.80 κ τα καμελ πέφτουν 3 ευρώ.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε κερασακι;δηλ αν κανονίσουμε συνάντηση δεν θα ρθεις;

Πήγαμε παιδοτόπο το απόγευμα.

Μου βγήκε λίγο η ψυχή. Ο κωνσταντίνος όλο έξω έβγαινε κ εγώ τον ξανάέβαζα στα παιχνίδια.καλα ήταν όμως.:wink:

Είχε πολύ κόσμο κ μάλλον όλο κ κάτι θα κολλήσαμε.θα δείξει.

Και βέβαια θα έρθω αν δεν υπάρχει θέμα με τα πιτσιρίκια, δεν τίθεται θέμα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...