Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

καλημερα!

εφυγε ο βεγγος :(

πω πω η σκυταλη βλεπω εχει αναψει φωτιες ,Τονια μου με το καλο !!

Τζενουλα κοντευεις ,γεννα εσυ με το καλο και θα δεις τοτε πως θα ναι τα πραγματα για διακοπες ,τον Αυγουστο που θα ναι 2 μηνων καλα θα ναι στο χωριο σας να εισαι πιο βολικα και να εχεις βοηθεια τη μαμα

αχ οσο θυμαμαι που εφαγα περσι τον αυγουστο εδω με την αφορητη ζεστη ..

θελω απελπισμενα να δω μπομπονιερες "δια χειρος Μυρτως " !!!

ειμαι στο ψαξιμο αυτες τις μερες και γω για μπομπονιερες

τα δικα μας νεα ο μπεμπης ειναι βραχνιασμενος και γω μετα απο 18 μηνες αδιαθετησα γμτ γμτ γμτ !μια χαρα ηταν χωρις αυτη


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερα... ειμαι πολυ εκνευρισμένη! http://www.tanea.gr/default.asp?pid=41&nid=1231106187

http://www.star.gr/ellada_kosmos/90054/

τί άλλο θα δουνε τα ματια μας...

κριμα για τον βεγγο! αφησε ομως κληρονομιά....

σας φιλω γιατι καταρρέω... ειμαι αυπνη, δουλευα σαν το σκυλι ενα 24ωρο για ψωροδεκαρες που ολοενα τις πετσοκοβουνε κι αυτες, ειχαμε 2-3 σκατοπεριστατικα, εγινε και το άλλο με την συναδελφο και ειμαι πολυ χαλια... θελω να φυγω ...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

κριμα για τον βεγγο , ισως σας φανεί περίεργο αλλα τον ειχαμε σαν συγγενη...ον λατρευαμε οικογενειακοω, τις αττακες τις χρησιμοποιουσαμε καθημερινά, τον εχω δεν σε θεατρα.... θα ηθελα να παω στην κηδεια του αν καταφέρω...

τεσπα...κι απο εδω μια απο τα ιδια βασω, βραχναδα ο μπεμπης η Ειρηνη βηχα, εγω ολοενα και χειροτερευω....δεν λεει να μας περασει με τιποτα αυτο το κρυωμα...κολλησε κι πατερας μου με ριγη 39 πυρετο κι αυτο...εγω τσιμπησα και ωτιτιδα πλεον αχαχαχαολα τα ειχε η μαριωρη....

φελινι ημαρτον....διαβασα τα αρθρα....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρε γιατρέσσα μας, τι τραβάτε κι εσείς...άκου αυτόφωρο...πως να μη θες να φύγεις κι εσύ...αλλά μη φύγεις...κάτσε εδώ, θα χάσεις και τις εκδρομές με το ΚΑΠΗ...(α, ξέχασα καταργήθηκαν κι οι εκδρομές του Καπη, ήταν δυσβάσταχτες για το Ελληνικό κράτος, άλλωστε οι συνταξιούχοι με 400 ευρώ σύνταξη θέλουν και εκδρομή, να κάτσουν στα αυγά τους, μην καταναλώνουν και ενέργεια και τους τρέχουμε) ....για γέλια και για κλάματα είμαστε....

Πολυαγαπημένες μου σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια για τις μπουμπουνιέρες, αλλά συμβουλές δεν έχω πολλές να δώσω γιατί εγώ φτιάχνω τις μπουμπουνιέρες του ψυχαναγκαστικού, με λουλούδια οριγκάμι, το μαρτυρικό το ίδιο και ήδη έχω αρχίσει να σιχτιρίζω για τις ιδέες μου. Πάντως μια βόλτα προς Μπάρκα και Diva θα σας δώσει άπειρες ιδέες και λιγότερο σπ#$$$%$$%ες!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαρκάς έχει είδη συσκευασίας, κουτιά, πουγκιά, άπειρες κορδέλες και διακοσμητικά σκατολοίδια...Το Diva έχει κυριώς χάντρες όλων των ειδών σταυρουδάκια, καρφίτσες, ότι χρειάζεται κανείς για μαρτυρικά κλπ....


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μυρτω ειδα τα κουτακια και ξετρελαθηκα αλλα με τα σχεδια ειναι ακριβουτσικα ,σκεφτομαι και τα σκετα και να τα ζωγραφισει μια κοπελα που ειναι στην καλων τεχνων ,δηλ να πεταξει κανενα σχεδιακι οχι τιποτα φοβερο ,τι λες ?

α στειλε και το λινκ με τα αυτοκολλητα


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Μάμα συγχαρητήρια, ανέβα, ανέβα (κι εγώ έχω λίγο πέσει τώρα τελευταία, χωρίς κανέναν ιδιαίτερο λόγο είναι η αλήθεια, άντε ν' ανέβουμε μαζί!)

Τατιάνα, τα διάβαζα χθες και σε σκεφτόμουνα! Απίστευτο να συμβαίνουν αυτά! Έχουνε βάλει τον κόσμο να στρέφεται ενάντια σε όλες τις επαγγελματικές ομάδες! Οι συνθήκες εργασίας θα γίνονται όλο και χειρότερα και οικονομικά και από άποψη συνθηκών γενικότερα...


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Πω πω απο το κακο στο χειροτερο παμε να δουμε που θα καταληξουμε.

Κριμα για τον Βεγγο ρε γμτ.

Μπορω να πω πως απο σημερα ειμαστε κ παλι επισημα στο κλαμπ της ιωσης. Ο Μητσακος εχει απο χτες το απογευμα με βηχα, μετα πηγαμε σινεμα ειδαμε το γουινι ηταν μια χαρα κ στο γυρισμο μου ελεγε στο αυτοκινητο πως τον ποναει η κοιλιτσα. Γυρισαμε σπιτι κ απο τις σπανιες φορες κοιμηθηκε 10 ( καλα 11 ξανα ξυπνησε) . Ολο το βραδυ ειχε βηχα κ τωρα το πρωι εκανε 38. Καθισε σπιτι σημερα με τον μπαμπα κ μετα θα παω εγω για αλλαγη βαρδιας. Εντομεταξυ κ εμενα κ του Τασου μας καιει λιγο ο λαιμος ελπιζω να μην πεσουμε ολοι...Μακαρι να ειναι μονο αυτο κ να μην μας γυρισει σε τιποτα 39 φευγα η καμια γαστρεντεριτιδα....

Αθηνακο περαστικα σε ολους σας!

Βαφτισεις πολλες βλεπω , με το καλο !

Βασω κ εμενα στους 9 μηνες ειχε ερθει στο Μητσο κ ειχα τραβηξει πολυ ζορι την πρωτη φορα ουτε να το θυμαμαι δεν θελω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μικρές μου τυρόπιτες...

Καταρχήν Μαριλένα μου να χαίρεσαι το Ιάσωνα σου τον χορευταρα... συγνώμη που ξεχάστηκα έτσι είμαι αδικαιολόγητη!

Τζενη μου ελπίζω να την περάσετε στο πόδι την ιωση και το σκ να σαρώσετε τα πάρκα

Περαστικά και στα μικρά μικρά μπεμπονάκια μου συναχώθηκαν.

Τατιάνα τι να πω η κατάσταση είναι τραγική και εμείς κάνουμε γαργάρες. Ξαφνικά η κυβέρνηση ανακάλυψε τα ράτζα και φταίνε οι γιατροι. Δίκιο έχουν οι άνθρωποι που θέλουν να κλείσουν τα δημόσια νοσοκομεία και να ανοιξουν το δρόμο στα ιδιωτικά. Το ίδιο και με τα δημόσια σχολεία, αφού δεν δουλεύουν οι δάσκαλοι και παραπονιουνται που έχουν 40 παιδια στην τάξη, κλείνουμε τα δημόσια σχολεία και τελείωσε. Ε ρε κλωτσιές που πρέπει να ρίξουμε και καθόμαστε και τους κοιτάμε, αντι να πάμε στη βουλή και να τους πετάξουμε τα ράτζα στο κεφάλι!!!

Εγώ εχθες κοντεψα να πάθω συμφόρεση... Πήγαμε για το εγκεφαλογράφημα, ταλαιπωρηθηκαμε πολύ και το παιδι περισσότερο αλλά βγήκε καθαρό. Βέβαια το ότι και καθαρό δεν σημαίνει ότι δεν έχει επιληψία αλλά συμφωνίσαμε με γιατρό να περιμένουμε την επόμενη κρίση και αν κάνει μετα να ξεκινήσουμε αγωγή.

Καλά ως εδώ... γυρνάμε σπίτι όπου είχαν έρθει τα λατρεμένα μου πεθερικά για να κρατήσουν τον σόζω και ξεκίνησε ένα κρεσέντο μαμακίας που δεν είχε τελειωμό. Ότι στόχος είναι να μην ξαναχτυπήσει ο νικόλας και να μην εκνευρίζεται. Ότι πρέπει να κρατάμε τα παιδιά χωριστά για να μην τσακώνονται άλλωστε στο εκπαιδευτικό σύστημα είναι σε διαφορετικές τάξεις λόγω ηλικίας. Όπως καταλαβαίνετε έβγαλα μοϊκάνα. Ποση ηλιθιοτητα να αντέξω η μάνα ιδιώς μετά από τόση ταλαιπωρία. Να τους άκουγε ο νευρολόγος να έσκιζε τα πτυχία του ο άνθρωπος. Πως και δεν σκέφτηκε να μας προτίνει να στείλουμε τον σόζω σε άλλο σπίτι να μην τον βλέπει ο νικόλας και εκνευρίζεται και στον νικόλα να εφαρμόσουμε την αγαπημένη μέθοδο του κωσταλέξη για να μην πέσει και χτυπήσει και να μην βλέπει άλλα παιδια μην τυχον και τσαντιστει;;;:mad::-x:-x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...