Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Α ρε Λέγκω τι τραβάς κι εσύ ... δε σου φτάνουν αυτά που συμβαίνουν έχεις και τα πεθερικά....:mad: ήμαρτον! με αυτά που σας λένε όχι μοϊκάνα, γουλί θα μείνεις στο τέλος...

Τζενούλα περαστικά στον Μητσάκο! ελπίζω να μην είναι τίποτα.

Κι εμείς πήγαμε χτες και είδαμε τον Γουΐνι. Καλά στην αίθουσα ήμασταν εμείς οι δύο κι άλλη μια μαμά με το παιδί της. Ιδιωτική προβολή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μωρέ το σκέφτηκαν να το πουν αλλά είδαν τη μοϊκάνα σου και κιότεψαν :D:D

χαχαχαχαχαχα έεετσι!

Αχ θέλω κι εγώ σινεμαδάκι... ανυπομωνω να ανοίξουν τα θερινα. Μακάρι να κάνουν και φέτος παιδικό αφιέρωμα στο θερινό της καισαριανής. Επίσης θέλω να δω παλιες ασπρομαυρες ταινίες χωρις τέκνα, να φάω ποπ κορν, να πιω γρανίτα και να πιαστώ χεράκι χεράκι με το αμόρε μου:tongue:

Link to comment
Share on other sites

To αμόρε σου;;;Καλέ, τι μας κρύβεις;;;;Για τον πατέρα των παιδιών σου λες;;;; Αχ, τον καυμένο τον σούπερμαν, αμόρε δεν τον έχω αποκαλέσει ποτέ, τώρα, στη φάση που είμαστε δεν τον αποκαλώ καθόλου, απλά μουγκρίζω!

Καλά, σούπερ τα πεθέρικς! Πως το λέγανε ρε παιδιά εκείνο το βιβλίο της Φακίνου, με ένα κοριτσάκι που επειδη όταν πάθαινε κάποιο ατύχημα βυθιζόταν στον ύπνο, το είχαν κλείσει στο δωμάτιο του για χρόνια....Να το πάρεις τα τους το κάνεις δώρο! Πως το λέγαν γμτ...Αρέθα λέγαν την ηρωίδα!

Καλημερούδια!


 

 

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2010080#post2010080 Να σας ρωτήσω εδώ θα πατε; Εγω το σκέφτομαι θετικά θα είναι ωραία

μπα δυστυχώς δεν παίζει... είναι μακριά. Πάντως ωραία θα είναι, να πάτε!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1034889655_7adc7b2f6f.jpg

Λοιπόν σας έχω πρόταση για παιδική χαρά σήμερα, τη γνωστή και μη εξαιρεταία παιδική χαρά της Βαρβάρας. Πρέπει να την επισκεφτείτε γιατί:

α) Η Βαρβάρα έχει και το σπίτι της εκεί μέσα!

β) Όταν έρχεται η ώρα να κλείσει τριγυρνάει και σφυρίζει με τη σφυρίχτρα της

γ) έχει μωβ μαλλί

δ) έχει δύο χελώνες κι ένα σκύλο για κατοικίδια

Kατά συνέπεια είναι η πιο καλτ παιδική χαρά που ξέρετε!

Και για να εξηγούμαστε, δεν είναι παλιά, είναι vintage!!!!

Εγώ και η Μαριλένα θα πάμε, κατα τις πέντε, γιατί η Barbie είναι και εγγλέζα, 7.30 η ώρα κλείνει!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Γιατί δεν τους είπες, Λέγκω, ότι οι κρίσεις του μικρού είναι από τον δικό σου εκνευρισμό όταν ακούς μ@λ@κίες???????? Ώρες ώρες οι γονείς είναι απίστευτοι! Βέβαια, συνήθως αυτά τα παθαίνουν όταν γίνονται παππουδογιαγιάδες... Σαν γονείς δεν θα ήταν έτσι. Ακόμα θυμάμαι την πεθερά μου όταν ο Γιάννης ήταν μωρό που δυσκολευόταν κάποια φάση να τα κάνει και τον είχε στην αλλαξιέρα. Με το που βγάζει το πάμπερ κατά διαβολική σύμπτωση τα κάνει και φυσικά τα κάνει όλα κ@λος!! Ε, η πεθερά μου έβγαλε το συμπέρασμα ότι πρέπει να του βγάζουμε το πάμπερ για να τα κάνει... και κάθε φορά που θα χ@ζει ο εγγονός να κάνουμε και μια γενική στο σπίτι να μαζεύουμε τα σκ@τ@!!! Ηello!!! Τα πάμπερ είναι για να τα γλιτώνουμε όλα αυτά!!! Τι να πεις...


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα !

Λεγκ να τους πεις να φυγουν αυτοι σε αλλη χωρα ,σε αλλο πλανητη γιατι μολις τους βλεπεις σου ερχονται δολοφονικες τασεις... και ειναι κριμα να πας φυλακη τοσο νεα και μανα 2 παιδιων ,τι αλλες π@π@ριες θα ακουσουμε ελεος !

με τη γιατρο τι να πω, αηδια με πιανει ,σε αυτη τη χωρα δεν παει ποτε στον εισαγγελεα αυτος που φταιει ,παντα καποιος-οι αλλος-οι μικροτερος-οι την πληρωνει-ουν

Μυρτω που ειναι η παιδικη της βαρβαρας ...ειπα να χτυπησω στο γκουγκλ και μου βγαλε ολες τις παιδικες της αγ.βαρβαρας :lol::lol:

ο μπεμπης ειναι ολο παρασημα ,πεφτει και σκοτωνεται καθε 3 λεπτα ,τωρα εφαγε μια γερη πανω σε ενα παιχνιδακι -τραπεζακι


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δελεαστική η πρόταση της Μυρτώς, ε; δεν μπορείτε να πείτε! ;)

άντε ξεκουνάτε μπας και βρεθούμε καμιά φορά! μόνο να μην το γυρίσει (η συννεφιά) σε βροχούλα... :mad:

μωρε τρελλες, λεει για βροχα το απόγευμα που θα εξελιχτει σε καταιγιδες πιο μετα...... Ζηλευω αλλα εγω δεν θα μπορεσω, ουτε να το σκεφτομαι με δυο παιδια μες στη βροχη...

Και γω θελω σινεμαδακι, αλλα θελω να φτιαξει ο καιρος, τροπικη χωρα θα καταληξουμε...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...