Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Kακούργα γιουπιγιάγια!!!!

Μόλις έφαγα μια σοκολάτα και φταις εσύ! Το κρίμα στο λαιμό σου! Για να συνέλθουμε λίγο, τίγκα στη γκαστρωμένη είναι το καφέ, δεν τα πετάμε έτσι αυτά! Αντε!

Ρενέ, το λουλούδι σου είναι σαν λουκουμάκι, ότι πρέπει για δάγκωμα....(ελπίζω αυτός ο συνειρμός να μη με ωθήσει και σ'άλλη σοκολάτα...)

hahaha-024.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα-καλησπερα και απο μενα!!! πολλα κεφια βλεπω σημερα και πολυ χαιρομαι!!!!!!!μπραβο-μπραβο!!!!!!

εμεις εχουμε παιδιατρο σημερα , θα κανουμε το prevenar,:( και εχω και το γνωστο αγχος για το βαρος..να δουμε τι θα μας πει η κακουργα.....:(:(

Καλημέρα, μόλις σας ανακάλυψα και είπα να έρθω στην παρέα σας.

Έχω ένα αγοράκι 42 ημερών και θηλάζουμε απο δυο ημερών χωρίς συμπληρώματα.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!

καλως ηρθες και συγχαρητηρια που θηλαζετε αποκλειστικα!!!!!!

άλλαξα και αβατάρι, έβαλα μια φωτό της Μαρίνας από τις πολύ πολύ όμορφες καλοκαιρινές μας διακοπές!

καλα η photo χωρις υπερβολες ΕΙΝΑΙ ΘΕΪΚΗ!!!!!:)

όπως βλέπετε εγώ έκανα πλήρη ανακαίνιση!

μπήκανε;

μπραβο μπραβο!!!!!!και χριστουγεννιατικη....αντε να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμα το γιορτινο!!!!!!


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πήγα στον ΟΑΕΔ σήμερα και κατέθεσα τ αχαρτιά μου για το επίδομα και να πάω λέει στις 5/1!!!!!!

Εχουν πολύ δουλειά!

Καλώς ήρθανε οι καινούργιες! Να χαίρεστε τα ζουζούνια σας

ο Αλέκος έχει δώσει ρέστα στην αντίδραση...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε βέβαια βρε Λενάτσι!!! πήζουν οι άνθρωποι 10 με 1!!!!!! μετά ξεκουράζονται :P

γιουπιγιάγι, μπράβο παιδί μου, λέγε για μπράουνις συνέχεια, να δούμε τι επίδραση έχει αυτό στις γκαστρούλες :lol:


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

ντουουου σε παραδεχομαι,καλα του ειπες του κακομαθημενου:mrgreen:(ειπαμε, θελω να παω για νηπιαγωγος εχμμμ) και η φωτο σουπερ, απο ποια ταινια ειπαμε ειναι;:tongue::D

μιας και ειπα ταινια τερμα με τα καταθλιπτικα κοριτσιαααα.......το χαρι ποτερ τον εχει δει καμια;;;:tongue::tongue::tongue:

καλως τα κοριτσια!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ντουουου σε παραδεχομαι,καλα του ειπες του κακομαθημενου:mrgreen:(ειπαμε, θελω να παω για νηπιαγωγος εχμμμ) και η φωτο σουπερ, απο ποια ταινια ειπαμε ειναι;:tongue::D

Είναι μια πολυ σύντομη ταινία με τίτλο: "Μαρίνα Σ.: Η ζωή μου", διάρκειας ενός τετάρτου :lol:

(εναλλακτικός τίτλος: "η κόρη μου η ψωνάρα" :lol: )

μιας και ειπα ταινια τερμα με τα καταθλιπτικα κοριτσιαααα.......το χαρι ποτερ τον εχει δει καμια;;;:tongue::tongue::tongue:

ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ !!!!!!!!!!!!!!


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Σε ένα τραπέζι που επάνω του έχει: Σουφλέ σπανάκι, λίγο κοτόπουλο με πατάτες, ντομάτες γεμιστές με ρύζι και μπρόκολο βρασμένο σκέτο χωρίς λάδι η Αννα τί επέλεξε να φάει:

.... Μπρόκολο!!!! :shock::shock::shock:

Εμ τα παιδιά μας μες την υγειινή διατροφή ζουν, σαν τους γονείς τους...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

(να έχετε υπόψιν σας ότι όοοοοολα αυτά τα έχω μαγειρέψει εγώ, ... έτσι για να μάθετε!)

Γιουπι με έχεις κολάσει με τα μπράουνις... Κακούργα ... παω να φτιάξω μπανανοβρωμομπισκότα...

Ντου το νέο αβατάρι είναι υπέροχο.


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Σε ένα τραπέζι που επάνω του έχει: Σουφλέ σπανάκι, λίγο κοτόπουλο με πατάτες, ντομάτες γεμιστές με ρύζι και μπρόκολο βρασμένο σκέτο χωρίς λάδι .........................................................

(να έχετε υπόψιν σας ότι όοοοοολα αυτά τα έχω μαγειρέψει εγώ, ... έτσι για να μάθετε!)

.................. παω να φτιάξω μπανανοβρωμομπισκότα...

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ιδου συνονοματη της κορης μου (Ντουντου) η επίδραση που έχει στις γκαστρομεντεκ η αναφορα στα μπραουνις!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιγιάγι δε κατίλαβα...εγώ είμαι συνονόματη της κόρης σου?

η κόρη μου είναι συνονόματη της κόρης σου?

η τάτη είναι συνονόματη της κόρης σου?

η κόρη της τάτης είναι συνονόματη της κόρης σου?

εσύ είσαι συνονόματη με τη κόρη της τάτης?

εσύ είσαι συνονόματη με εμένα?

Εμένα πώς με λένε????????????????????????????????????????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιουπιγιάγι δε κατίλαβα...εγώ είμαι συνονόματη της κόρης σου?

η κόρη μου είναι συνονόματη της κόρης σου?

η τάτη είναι συνονόματη της κόρης σου?

η κόρη της τάτης είναι συνονόματη της κόρης σου?

εσύ είσαι συνονόματη με τη κόρη της τάτης?

εσύ είσαι συνονόματη με εμένα?

Εμένα πώς με λένε????????????????????????????????????????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Παιδί μουυυυυυυυυυυυ

εσενα δεν φωναζουν ντουντου τα κοριτσια??

Αν ναι συνονοματη με την κορη μου είσαι εσυ αφου την λέω ντουντου!!!

Την κορη σου λένε ντουντου?

Τοτε είναι συνονοματη με την κορη σου..

κ.ο.κ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φταιει που γεννησες!!!

Εμενα τωρα εχει στρωσει η κατασταση..

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1388902#post1388902

Για δειτε εδώ οι εμπειρες μηπως βοηθησετε την τελευταια κοπελα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...