Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λεγω μην ανησυχεις για το νουμερο των ρουχων κ εμεις τα περσινα φοραμε κ μαλιστα φοραει ακομα κ πιτζαμακια 1 ετους. Ολα τα ρουχα του ειναι 18 μηνων! Μονο νουμερο παπουτσια ανεβηκαμε 5 νουμερα!

κι ο Ιάσονας τα ίδια!

Τζετζενούλα φιλάκια! τι κάνει ο Ταρζανάκος μας;

Link to comment
Share on other sites

Ρενέ, μπιλίβ μι, τα δοντάκια είναι :) 5 μηνών δεν έχει το μωρό την πολυτέλεια της πολύπλοκης σκέψης :)

Προσπάθησε να την κρατάς μερικά δευτερόλεπτα μακρυά από το ζυβί και μη ξεχνάς το κλασσικό "η μαμά ΠΟΝΑΕΙ". Έχε δίπλα σου ένα μασητικό και πές της "αν θέλεις να δαγκώσεις, δάγκωσε αυτό που δεν πονάει". Θα το καταλάβει...τα μωρά κάνουν "τα πάντα" για την επιβίωσή τους :wink:

Τί να πώ? Μακάρι.

Θα το δοκιμάσω.

Σε ευχαριστώ.


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθατε οι νεες !!οσο για τα δαγκωματα κι εμενα με δαγκωνε συχνα πυκνα οταν την ετρωγαν τα ουλα της κρατουσε κανα δυο μερες και μετα ησυχαζε

Εμένα 1-2 ημέρες δεν με δαγκώνει!!!!!!!!!!


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κι ο Ιάσονας τα ίδια!

Τζετζενούλα φιλάκια! τι κάνει ο Ταρζανάκος μας;

Μια χαρα !!! Εχει γινει πιο ταρζαν απο ποτε!!!!

Αντε βρε κοριτσια τωρα που γιναμε κ εμεις καλα ποτε θα κανονισουμε καμια συναντηση ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντάξει τσάμπα αγχώθηκα απλά μου έκανε εντύπωση που δεν άλλαξε καθόλου νούμερο στα ρούχα παρα μόνο στα παπούτσια... να μην τον κρεμάω δηλαδή στο μονόζυγο εεε; :)

Τζένη μόλις τον κουρέψεις κόπιασε κι από δω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σλουρπ μια μιαμ

Συνεχιστε εγώ τρωω ένα μπραόυνις μιαμ μιαμ

κ πινω το 2ο καφεδακι μου...

Λοιπόν καταχρησεις:

Καφεδες 2-3 σε σπανιες περιπτωσεις 3.

Ποτακια.. μεσος όρος 1 την εβδομαδα απλα όταν ξεκινησω μπορει να πιω κ δυο ή για καμποσες μερες από ενα...

Γλυκα τον αμπακο, φαϊ το ιδιο.. ΟΜΩΣ σε εμενα ο θηλασμος είναι πολυ καλο φιλαρακι κ ειμαι μειον 3 από οτι πριν μεινω εγκυος (κ είχα παρει κ 19 περιπου στην εγκυμοσύνη):D:D

Το βιντεο πολυυυυυυυυυυ αστειο!!!

όμως επειδη εμενα ήταν σατανας κ ξυπνουσε με το παραμικρό δεν θα τολμουσα ποτε να το κανω..

Δεν γραφω άλλα γιατι θα μου κρυώσει το μπραουνις (ο λιχουδης ο ανθρωπος το ζεσταινει πριν να το φαει)

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην τον κουρεψαμε! Μολις ειδε την κομμωτρια - που φοραγε μες στο καταχειμωνο ασπρα- επαθε ενα πανικο κ αρχισε κ ουρλιαζε! Δεν ηθελα να τον αφησω να υποφερει κ τον πηραμε κ φυγαμε! Ειχε κ κοσμο μεσα παρολο το ραντεβου κ δεν μας επερνε να περιμενουμε! Δεν πειραζει το καλοκαιρι ειχε πολυ μακρυτερα μαλλια!

Αχχ λεγκω καπουτσινακια τα βλεπω τα αντρακια μας!

Link to comment
Share on other sites

παντως τζενη εγω σου ειχα πει μου αρεσουν οπως εινιαι τωρα τα μαλλια του ολο μπλουκλες ,τον θοδωρουλη δεν τον εχω δει αλλα γενικα στα αγορακια δεν μου αρεσουν τα κοντοκουρεμενα (και στα μεγαλυτερα βεβαια :lol:)


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

παντως τζενη εγω σου ειχα πει μου αρεσουν οπως εινιαι τωρα τα μαλλια του ολο μπλουκλες ,τον θοδωρουλη δεν τον εχω δει αλλα γενικα στα αγορακια δεν μου αρεσουν τα κοντοκουρεμενα (και στα μεγαλυτερα βεβαια :lol:)

cool05.gif

Κάπως έτσι??????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...