Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άμα περιμένω να φτάσω στον 9ο΄μήνα για να στρώση η κατάσταση θα μου έχουν πέσει όλαααα!!!!!!!!

Δεν πειραζει θα σου δανεισει λίγα το μπεμπε

μπουχα χαααααααααααααααααααα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Η γυναικολόγος μου μου είπε να συνεχίσω το σίδηρο και το ασβέστιο όπως το έπαιρνα όταν ήμουνα έγκυος για όσο καιρό θηλάζω.

Δεν κανεις καμμια εξεταση λεω εγω γιατι κ τα συμπληρώματα δεν ειναι εντελώς αθώα... όταν τα παίρνουμε ασκοπα ειδικα...

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα τραπέζι που επάνω του έχει: Σουφλέ σπανάκι, λίγο κοτόπουλο με πατάτες, ντομάτες γεμιστές με ρύζι και μπρόκολο βρασμένο σκέτο χωρίς λάδι η Αννα τί επέλεξε να φάει:

Μπράβο στην Αννούλα και στη μαμά της με τα τόσα φαγιά! Είπαμε αλλά εσύ τι παράκανες....

Η Χλόη πού είναι βρε παιδιά Και χθες τη νύχτα πήρε το μάτι μου τη Νίκη? Ή ονειρευόμουν? Νικάκι πού είσαι? Φιλάκια!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει θα σου δανεισει λίγα το μπεμπε

μπουχα χαααααααααααααααααααα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ τουλάχιστον έχω και μία καβάτζα..... εσύ να δούμε τί θα κάνεις......................

Θα πάω να κάνω και μία γενική, το έχω στο πρόγραμμ.α


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενταξει λοιπόν!!

Αντιγραφω οδηγειες άλλου μέλους:

Αρχικό μήνυμα απο anna+ viewpost.gif

To εικονίδιο μπήκε πάνω από το μήνυμα γιατί διάλεξες τα εικονίδια που χρησιμοποιούμε για να δείξουμε το ύφος του μηνύματός μας. Αυτά λέγονται εικονίδια μηνύματος.

Τα smilies βρίσκονται στο πλάι. Για να έχεις τη δυνατότητα να τα χρησιμοποιήσεις δεν πρέπει να κάνεις χρήση της γρήγορης απάντησης κι επίσης πρέπει να έχεις ενεργοποιημένη τη βελτιωμένη έκδοση του επεξεργαστή κειμένου.

Για να το κάνεις αυτό θα ανοίξεις την καρτέλα Βοηθήματα και μετά την επεξεργασία επιλογών. Στην τελευταία καρτέλα Διάφορες επιλογές θα πρέπει να επιλέξεις την βελτιωμένη έκδοση επεξεργασίας.

Ελπίζω να βοήθησα icon_smile.gif

Βρήκα αυτό σε βοηθάει ??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρενε τα συμπληρωματα δεν ειναι απαραιτητα μετα τον τοκετο κατα μεγαλυτερη πιθανοτητα...τα μαλλια σου πεφτουν λογω τοκετου, κι εμενα στον 4ο μηνα της ερατως αρχισαν (τουφες ομως!!!!!) και σταματησαν πριν ενα μηνα περιπου. Μην ανησυχεις, δεν ειμαι σινεντ ο κονορ, :tongue: μια χαρα φυτρωνουν. Αν ανησυχεις για σιδηρο πηγαινε κανε μια εξεταση, δεν υπαρχει λογος να φορτωνεσαι με τοσα συμπληρωματα....για ασβεστιο τρωγε ταχινι,αμυγδαλα, φουντουκια, μπροκολο, σαρδελες και μια χαρα θα εισαι.

κι εμεις καναμε ενα ας πουμε σουφλε πρασινοειδων:κολοκυθακια, σελινο, πρασο, μαιντανο, με συνοδεια κεχρι-μανιταρια, μιλαμε τρελη veganιλα σημερα....:rolleyes:

επιχειρησα τα μπανονοβρωμομπισκοτα αλλα περιμενω μια μεγαλη αποτυχια:-(: εκανα την εξυπναδα να βαλω μισο βρωμη μισο σικαλη, θα φουσκωσει;;;πολυ υγρο μου φανηκε, κολλαγε στα χερια...πού ειναι η ευπλαστη μαζα;;;;και ποση ωρα ψηνεται;;;

αχ τα κατεστρεψα μου φαινεται...:-(:sad::-(

"κριμα στο λαδι και στον κοπο μου!"

entiiit!!!μια χαρα βγηκαν..λιγο στουκας αλλα συμπληρωνουν ωραια τη σημερινη βεγκανιλα!εβαλα κανελα απο πανω...

Επεξεργάστηκαν by DaF
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Σε ένα τραπέζι που επάνω του έχει: Σουφλέ σπανάκι, λίγο κοτόπουλο με πατάτες, ντομάτες γεμιστές με ρύζι και μπρόκολο βρασμένο σκέτο χωρίς λάδι η Αννα τί επέλεξε να φάει:

.... Μπρόκολο!!!! :shock::shock::shock:

Εμ τα παιδιά μας μες την υγειινή διατροφή ζουν, σαν τους γονείς τους...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

(να έχετε υπόψιν σας ότι όοοοοολα αυτά τα έχω μαγειρέψει εγώ, ... έτσι για να μάθετε!)

Εύγε Φελίνι παιδί μου!:) για ρίξε και συνταγή για σπανάκι σουφλέ. Όπως καταλάβατε έχω σπανάκι για αύριο και θέλω μια εναλλακτική.

Αφροδίτη μου τις σουπιές με σπανάκι τις έκανα και βγήκαν σούπερ, έβαλα μέσα και μια χούφτα ρυζάκι. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...