Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια ακόμα ψυχοπλακωτικη ταινια με υπέροχη μουσικη (κατα τη γνωμη μου)

http://www.youtube.com/watch?v=kQR_14xwpgU

Ψυχωπλακωτική αλλά από τις αγαπημένες μου!!!

Η μουσική είναι καταπληκτική!!!!


899667.png226174.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Φελίνι, για πες για το ρέικι! Ή είπες και δεν το είδα; Έχει αποτέλεσμα; Γιατί έψαξα λίγο στο νετ και είδα ότι γίνονται και Θεσσαλονίκη σεμινάρια και ψήθηκα! Αλλά επειδή είμαι και λίγο καχύποτη αναρωτιέμαι αν είναι μούφα

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα

Το έχω κάνει αλλά δε φαίνεται να το καταλαβαίνει.

Δεν νομίζω να είναι τα δοντάκια της.

Το πιο πιθανό είναι να κάνω κάτι εγώ λάθος και να μην μπορώ να το εντοπίσω.

Τί να πω, μακάρι να το απολαμβανα όπως παλιότερα... δεν θα τις ξεχάσαω εκείνες τις στιγμές... ίσως ήταν οι πιο όμορφες της ζωής μου.... σνιφ.

Ρενέ, μπιλίβ μι, τα δοντάκια είναι :) 5 μηνών δεν έχει το μωρό την πολυτέλεια της πολύπλοκης σκέψης :)

Προσπάθησε να την κρατάς μερικά δευτερόλεπτα μακρυά από το ζυβί και μη ξεχνάς το κλασσικό "η μαμά ΠΟΝΑΕΙ". Έχε δίπλα σου ένα μασητικό και πές της "αν θέλεις να δαγκώσεις, δάγκωσε αυτό που δεν πονάει". Θα το καταλάβει...τα μωρά κάνουν "τα πάντα" για την επιβίωσή τους :wink:


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ πάντως το δάγκωμα είναι μεγάλο ζόρι...εμένα κανα 2 φορές με δαγκωσε κοιμισμενη και πηγα να πεταχτω στο ταβάνι....ειμαι πολυ τυχερη που δεν με δαγκωσε ποτε....

'(εκανε αλλα ενοχλητικα βεβαια χαχαχαχ)

και παρτε ενα αστειο βιντεακι με την Ειρηνη μωρο...χαχαχαχαχαχαχα

τσουπ!

Επεξεργάστηκαν by galat

eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ψυχοπλακωτικη ταινια με υπέροχη μουσικη (κατα τη γνωμη μου)

http://www.youtube.com/watch?v=kQR_14xwpgU

Είμαι κι εγώ αλλά είσαι κι εσύ... Πολύ καλή ταινία, εκπληκτική μουσική αλλά δεν θα την ξανάβλεπα με τίποτα! Δεν ξέρω πόσο καιρό μου πήρε να συνέλθω... την είδα και στη χειρότερη περίοδο που θα μπορούσα και έδεσε το μελιτζανάκι.

Ωραία το χουμε ξεκινήσει πρωί πρωι εεε;

Σημερα θα δοκιμάσουμε να βγούμε με τον γιωργάκη για την επέτειο της τρίτης... Θα έρθει μια πιτσιρίκα φίλη να κρατήσει τον μικρό που θα κοιμάται (ελπίζω)... μακάρι να πάει καλά για να κάνουμε τίποτα εξόδους το δίμηνο που μας απομένει μέχρι τα γεννητούρια. Αλήθεια ποτε να ξεκινήσω πλύσιμο τα μπεμπονίσσια ρουχαλάκια;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο με την γαλατ απο την εγκυμοσυνη μεχρι τωρα αντε να ηπια μισο ποτηρι κρασι ολο κι ολο!αλλα εγω γενικα πινω σπανια και το τσιγαρο το εκοψα μαχαιρι αλλα δεν μου ηταν και δυσκολο...ειμαι καλο παιδι εγω οχι σαν μερικες μερικες :-P

λεκουλιν κια το περπατημα επισης βοηθαει αν και ο θοδωρης περπαταει πολυ μηπως να κοψεις τις μπανανες κια τα μηλα ?

εμεις δεν βελτιωθηκαμε ακομα ,προχθες τσακισε 2 μπανανες η μια πανω στην αλλη και χθες δεν εκανε καθολου

το μασαζ κι εγω λαθος το εκανα οχι ετσι οπως λεει η τατι


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα

ΓΜΤ εγραφα ποση ωρα κ το εχασα!

Παμε παλι!

Λεγω μην ανησυχεις για το νουμερο των ρουχων κ εμεις τα περσινα φοραμε κ μαλιστα φοραει ακομα κ πιτζαμακια 1 ετους. Ολα τα ρουχα του ειναι 18 μηνων! Μονο νουμερο παπουτσια ανεβηκαμε 5 νουμερα!

Για καταχρησεισ μεχριν πριν 2-3 μηνες τιποτα! Τωρα που κ που ενα κρασακι η ποτακι κ στο γραφειο 1-2 τσιγαρακια ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια στις όμορφες!

τι μου κάνετε; συνεχίζετε να θυμάστε ψυχοπλακωτικές ταινίες; κι εμένα το ρέκβιεμ είναι από τις αγαπημένες μου αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν αντέχω να το ξαναδώ... όταν έτυχε να το βλέπουν κάτι φίλοι πήγα σε άλλο δωμάτιο...

ντουντούκα με γειά το καινούριο άβαταρ! και σε όλες με γειες!!!

Καλά, βρε γαλατ δεν ντρεπούστε να βασανίζετε το βρέφος;:tongue::lol::lol:

από πιοτά κι από ξενύχτια έχουνε κλείσει τα καλύτερα σπίτια έχω να πω...

:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς βάσω μου το περπάτημα βοηθάει πολύ;;; Γιατι κάθεται ποτέ του; :cool::lol:

θα επρεπε να ειχε χ#σει τον κοσμο ολο:lol::lol:

η στεφανια που δεν ειναι τοσο υπερκινητικη την παιρνουμε και περπαταμε ολο το μοσχατο

για τα νουμερα και εμεις φοραμε τα περσινα ακομα μας κανουν


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...