Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

ρενε ετοιμαζει τα ουλα της μπορει να βγαλει νωρις δοντι

και εμενα εκει περιπου αρχισε να την τρωνε, να δαγκωνεται, να τσιριζει, να μου το τραβαει σαν σκυλι και εσκασασν 2 μαζι τον 5ο μηνα

και επειδη τα εβγαλε μαζεμενα μεχρι τον 1ο χρονο ειχε τετοιες αντιδρασεις πολυ συχνα .υπομονη θα συνελθει


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μιαμ μιαμ σλουρπ

loves-chocolate-51.gif

Αχουουουουου θα την ξεμαλιασω παιδιά!!! Καλέ λιγο σεβασμός... ένα σωρο γκαστρωμένες στα πέριξ!

Κι εμένα μ'αρέσουν τα μαλάκια τους (καλά το μπουκλι του μητσάκου είναι υπέροχο) αλλά θέλω λιγουλάκι να τα κόψω στις άκρες για να δυναμώνουν... ισχύει άραγε αυτό ή είναι μούφα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρενε ετοιμαζει τα ουλα της μπορει να βγαλει νωρις δοντι

και εμενα εκει περιπου αρχισε να την τρωνε, να δαγκωνεται, να τσιριζει, να μου το τραβαει σαν σκυλι και εσκασασν 2 μαζι τον 5ο μηνα

και επειδη τα εβγαλε μαζεμενα μεχρι τον 1ο χρονο ειχε τετοιες αντιδρασεις πολυ συχνα .υπομονη θα συνελθει

Δεν ξέρεις πόσο κουράγιο μου δίνεις!!!!!!!!

Μακάρι να είναι αυτό.


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παρολα τα νιατα μου ξεχναω...

ποιο κανω κοπι από το τικερ κ που το κολλάω????????????

Άμα σου πω να με χ..... Δεν φτάνει τα βασανιστήρια που μας κάνεις, έχεις το θράσος και ζητάς βοήθεια;;;:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδι μουυυυυυυυυυ πεεεεεεεεες............

Το λουλουδι σου δεν το σχολιαζω επειδή ζηλευω που έχετε μαλλιά!!!!!!!!!

Διαλέγεις τι tickerακι που θες. Κάνεις copy στο BBCODE και το κολλάς στην υπογραφή σου (Πίνακας Ελέγχου - Επεξεργασία Υπογραφής)

Καλά το μαλλί το είχαμε από την κοιλιά!!!!!!!!


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kακούργα γιουπιγιάγια!!!!

Μόλις έφαγα μια σοκολάτα και φταις εσύ! Το κρίμα στο λαιμό σου! Για να συνέλθουμε λίγο, τίγκα στη γκαστρωμένη είναι το καφέ, δεν τα πετάμε έτσι αυτά! Αντε!

Ρενέ, το λουλούδι σου είναι σαν λουκουμάκι, ότι πρέπει για δάγκωμα....(ελπίζω αυτός ο συνειρμός να μη με ωθήσει και σ'άλλη σοκολάτα...)


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...