Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Καλά μαρή μνήμη χρυσόψαρου έχεις ή δεν ξέρεις πρόσθεση? Η κοπέλα σου έγραψε ότι έκανε το γιο της στα 37 και από το τικεράκι ο γιόκας της φαίνεται ότι είναι 3. Άρα?

ιωαννα ...λουκ το μεσατζ!!! αλλα μην βγαλεις κατι ..στη φορα...

το μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν παιρνει μπαλα εδω ..αλλα τριγυρω....οχι εδω ομως!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

40 ετών και 6 μηνών ακριβώς!!!!!!!

σουπερ! οι 40αρες=2 20αρες!!! ριταααααααα ;);););)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτόντως από τότε που το έβαλα το τικεράκι το ίδιο πράγμα λέει, έχω κάνει κάτι λάθος;;

αχαχαχα..σαν το πιτερ-παν ...δεν μεγαλωσε ποτε!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ΙΟΑΝΝΑ111 Σε εμένα δεν ισχύει αυτό και στο λέω καρατσεκαρισμένα γιατί παρακολουθώ πλέον υπερηχογραφικά κάθε μήνα την ωορρηξία μου. Τον προηγούμενο μήνα πόναγα πολύ το βράδυ και το πρωί είχα υπέρηχο. Λέω στο γιατρό: Γιατρέ μάλλον έχει σπάσει, πόναγα πολύ το βράδυ. Ε κάναμε τον υπέρηχο και τίποτα εκεί ήταν!!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα ...λουκ το μεσατζ!!! αλλα μην βγαλεις κατι ..στη φορα...

το μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν παιρνει μπαλα εδω ..αλλα τριγυρω....οχι εδω ομως!

Ρε συ σίγουρα το στέλνεις σωστά? Πάλι τίποτα δεν πήρα. Ξαναστείλτο. Sorry αλλά τίποτα δεν πήρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΙΟΑΝΝΑ111 Σε εμένα δεν ισχύει αυτό και στο λέω καρατσεκαρισμένα γιατί παρακολουθώ πλέον υπερηχογραφικά κάθε μήνα την ωορρηξία μου. Τον προηγούμενο μήνα πόναγα πολύ το βράδυ και το πρωί είχα υπέρηχο. Λέω στο γιατρό: Γιατρέ μάλλον έχει σπάσει, πόναγα πολύ το βράδυ. Ε κάναμε τον υπέρηχο και τίποτα εκεί ήταν!!!

Ναι ε? Και τι προτείνεις να κάνω? Τεστάκια δε θέλω να πάρω και να ξοδεύομαι και να αγχώνομαι. Μάλλον να προσπαθώ συνέχεια ε? Για πες εσύ που έκανες και παιδάκι και είσαι έμπειρη τι προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα ...λουκ το μεσατζ!!! αλλα μην βγαλεις κατι ..στη φορα...

το μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν παιρνει μπαλα εδω ..αλλα τριγυρω....οχι εδω ομως!

:confused::confused::confused::confused:

με το συμπάθιο κορίτσια τι λέτε;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε? Και τι προτείνεις να κάνω? Τεστάκια δε θέλω να πάρω και να ξοδεύομαι και να αγχώνομαι. Μάλλον να προσπαθώ συνέχεια ε? Για πες εσύ που έκανες και παιδάκι και είσαι έμπειρη τι προτείνεις?

Εγώ τις δυό φορές που έμεινα φυσιολογικά έγκυος ήταν με τεστ ωορρηξίας Clear Blue το ηλεκτρονικό.

Τη φορά που έμεινα στον μικρό ήταν με παρακολούθηση ωορρηξίας με τον γιατρό μου.

Τώρα τι να σου πω, εγώ θα έκανα τα τεστάκια για να δω έστω πάνω κάτω τι παίζει, είσαι απολύτως σίγουρη ότι κάνεις τις σωστές μέρες;;; Θέλω να πω η ωορρηξία μπορεί να παίζει από κύκλο σε κύκλο.

Εγώ ψηφίζω τεστ για σιγουριά. Υπάρχουν και πιο οικονομικά, υπάρχει και ένα σάιτ, δεν το θυμάμαι τώρα που το clear blue το ηλεκτρονικό το έχει μισή τιμή από ότι να το πάρεις 56 ? από το φαρμακείο. Υπάρχουν και άλλα πολλά.

Τώρα για το αν σε αγχώνουν τι να πω, εμένα δεν με άγχωναν, πιο πολύ θα αγχωνόμουν μήπως βάραγα στο γάμο του Καραγκιόζη


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused::confused:

με το συμπάθιο κορίτσια τι λέτε;;

για την μυτη σου την μεγαλη!!!! αχαχαχαχ

τπτ ...οταν ανοιχτω ...πολυ ..θα σας το πω...λοιπον θα το πω τωρα...οτι σε καποια αλλα τοπικ ...πεφτει ..πολυ γλυψιμο και δνε μπορω ολη την ωρα αυτα τα ...γλυκουποκοριστικα ..τυπου ...χοριακουλα κοριτσακι ...φαγακι ..γιαουρτακι ...κια ολα πια που καταληγουν μεσα στη γλυκα ..

θεωρω ολιγον τι ..ψευτικα...δεν λεω για σας..κι εγω θα μιλησω ετσι με ενα γλυκο λογο ...δεν θα μπω να καλημερισω με ..παναγιες ..αλλα οχι ολη την ωρα ρε σεις...και θεωρω οτι ειναι ψευτικα αυτα...τα σαλια!

αχ το πααααααα

δεν χτυπαει για εδω η καμπανα παντως ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ωχ...για να μην απαντατε τοσο γρηγορα ...μου θυμωσατε μαλλον η μου κακιωσατε....

ειπα παντως οτιδεν απευθυνομουν σε σας...αλλα σε αλλα τοπικ ..και αυτοσ ειναι ο λογος που μεταναστευσα σε σας ....δεν λεω θα πουμε και τα χαζα μας αλλα οχι ψευτικα...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επίσης παρεξηγήθηκα που είπες τη μύτη μου μεγάλη!!!!

Αλήθεια που με έχεις δει;;;;;;;;;;;;χιχιχιχιχι

για σπασιμο---> κοριτσακι μου, η μυτουλα σου δεν ειναι μεγαλη ,εισαι πολυ γλυκουλα και καλη κοπελιτσα και εισαι ....φιλεναδουλα μου ..γλυκεια μου ομορφια μου και γλυκουλα μου .,..

ΠΩΣ ΑΗΔΙΑΖΩ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ Μ@@ ΚΙΕΣ!

εφυγε ενα βαρος απο πανω μου κοριτσια ..ειλικρινα...βεβαια μπαινω και σε διπλανα τοπικ ..να διαβασω κατι ουσιωδες και ευχαριστο ...οχι τις γλυκες και τα σαλια...ελεος!!!!!!!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...