Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Titti είπε:

      Μμμμ... Μάλλον όχι... Αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου. Εγώ ό,τι ξέρω είναι επειδή έκανε η κουμπάρα μου προεμφυτευτικό. Καλύτερα ρώτα τον γιατρό σου. Ποιον έχεις;

      Έχω τον Θ.Στ...ακη στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη 

      πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Μια χαρά είναι ηλικία για νέα ωοληψια...να ξέρεις από τα έμβρυα το 25% προχωράει σε βλαστοκυστες. Θα σου έλεγα να κάνεις μια νέα να μαζέψεις και άλλα και να βάλετε τα 2 καλύτερα. 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️

      Νομίζω δεν γίνεται,γιατί θα περασω επιτροπή και αν έχεις στην κατάψυξη έμβρυα,δεν σου δικαιολογούν τα φάρμακα..Πρέπει να ρωτήσω ξανά 

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

ωχ...για να μην απαντατε τοσο γρηγορα ...μου θυμωσατε μαλλον η μου κακιωσατε....

ειπα παντως οτιδεν απευθυνομουν σε σας...αλλα σε αλλα τοπικ ..και αυτοσ ειναι ο λογος που μεταναστευσα σε σας ....δεν λεω θα πουμε και τα χαζα μας αλλα οχι ψευτικα...

Έτσι απαισιόδοξα τα παίρνεις όλα? Γι'αυτό και σε έριξε τόσο πολύ το σπερμοδιάγραμμα? Τι τραβάει ο καημένος ο αντρούλης σου! Ειλικρινά τον λυπάμαι. Με αυτόν πρέπει να μιλάμε μαρή στο τόπικ όχι με σένα. Εσύ θα μας τρελλάνεις. Για στείλτον μια βόλτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ath_gal1

axaxaxa, ωραία τα λες, αλλά αν είναι να συγχίζεσαι έτσι μην μπαίνεις εκεί που σε τσαντίζουν βρε παιδί μου, ή άφησε τον καθένα να εκφράζεται όπως θέλει και εσένα μπαινάκις και βγαινάκις, δεν είναι ανάγκη να ακολουθήσεις αυτό το στυλ!!! Μην μου συγχύζεσαι γλυκούλα μου, ομορφούλα μου, τζουτζουκούλα μου!!! axaxaxa

Λοιπόν ήρθε η ώρα να σας καληνυχτίσω, πάω να κάνω ένα ντουζάκι και να ξεραθώ γιατί αύριο πάλι εγερτήριο αχάραγα!!!

Καλό βράδυ!!!!!!!!!!!


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι απαισιόδοξα τα παίρνεις όλα? Γι'αυτό και σε έριξε τόσο πολύ το σπερμοδιάγραμμα? Τι τραβάει ο καημένος ο αντρούλης σου! Ειλικρινά τον λυπάμαι. Με αυτόν πρέπει να μιλάμε μαρή στο τόπικ όχι με σένα. Εσύ θα μας τρελλάνεις. Για στείλτον μια βόλτα.

χααχα..γενικα ειμια ναι απαισιοδοξη ..και αυτο το εχω απο ..μικρη ...

γενικα ..σκεφτομια το χειροτερο ,ωστε οτι ερθει να ειναι για καλυτερο..

αν σκεφτομια ολα τα καλα ..και ερχονται χαλια ..ε θα παθουμε καθλιψη βρε συ ...

συνηθως εγω ειμια η ...ψυχραιμη και η ανεβαστικη ! σε σχεση με τον δικο μου...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

επίσης παρεξηγήθηκα που είπες τη μύτη μου μεγάλη!!!!

Αλήθεια που με έχεις δει;;;;;;;;;;;;χιχιχιχιχι

Γιατί έχεις μεγαλούτσικη μύτη? Ξέρεις τι λένε. Οι πιο γοητευτικές γυναίκες είναι οι 40άρες με μεγαλούτσικη μύτη. Άρα ο άντρας σου καλοπερνάει. Και αν παρατηρήσεις και στην τηλεόραση οι 40άρες είναι πιο σεξουαλικές και πιο γοητευτικές από τις 20άρες. Και οι 20άρες όσο μεγαλώνουν πιο ωραίες γίνονται. Πιο γυναίκες ρε παιδί μου! Άρα είσαι στην καλύτερη φάση της ζωής μια γυναίκας.

Οι επιστήμονες λένε ότι οι γυναίκες στα 40 είναι στην καλύτερή τους φάση εξωτερικά και εσωτερικά γιατί τα έχουν βρει με τον εαυτό τους και η αυτοπεποίθηση που νιώθουν βγαίνει προς τα έξω.

Link to comment
Share on other sites

ath_gal1

axaxaxa, ωραία τα λες, αλλά αν είναι να συγχίζεσαι έτσι μην μπαίνεις εκεί που σε τσαντίζουν βρε παιδί μου, ή άφησε τον καθένα να εκφράζεται όπως θέλει και εσένα μπαινάκις και βγαινάκις, δεν είναι ανάγκη να ακολουθήσεις αυτό το στυλ!!! Μην μου συγχύζεσαι γλυκούλα μου, ομορφούλα μου, τζουτζουκούλα μου!!! axaxaxa

Λοιπόν ήρθε η ώρα να σας καληνυχτίσω, πάω να κάνω ένα ντουζάκι και να ξεραθώ γιατί αύριο πάλι εγερτήριο αχάραγα!!!

Καλό βράδυ!!!!!!!!!!!

ωραια ρε κοριτσια ,με κανατε και γελασα και οχι να τα παρω κρανιο οπως αλλου...

καλο βραδυ κουκλιτσα μου ομορφενια ...ιχχχχχχχχχ....:tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί έχεις μεγαλούτσικη μύτη? Ξέρεις τι λένε. Οι πιο γοητευτικές γυναίκες είναι οι 40άρες με μεγαλούτσικη μύτη. Άρα ο άντρας σου καλοπερνάει. Και αν παρατηρήσεις και στην τηλεόραση οι 40άρες είναι πιο σεξουαλικές και πιο γοητευτικές από τις 20άρες. Και οι 20άρες όσο μεγαλώνουν πιο ωραίες γίνονται. Πιο γυναίκες ρε παιδί μου! Άρα είσαι στην καλύτερη φάση της ζωής μια γυναίκας.

Οι επιστήμονες λένε ότι οι γυναίκες στα 40 είναι στην καλύτερή τους φάση εξωτερικά και εσωτερικά γιατί τα έχουν βρει με τον εαυτό τους και η αυτοπεποίθηση που νιώθουν βγαίνει προς τα έξω.

axaxaxaxa, να είσαι καλά με έφτιαξες λιγάκι βραδιάτικα!!!!

άσχετα από την πλάκα τώρα όντως πιστεύω ότι είμαι σε πολύ καλή περίοδο, έτσι νοιώθω, ότι τα έχω βρει με τον εαυτό μου, ξέρω τι θέλω κλπ κλπ.

Πάντως και εγώ σαν την ath είμαι από τη φύση μου πολύ απαισιόδοξη, όλα μαύρα τα βλέπω και εγώ, πάντα το κακό στο μυαλό μου βάζω, κλπ κλπ


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγώ σας καληνυχτώ γιατί ήρθε ο αντρούλης μου.

Καληνύχτα VISSI , καλή επιτυχία στις υπόλοιπες που περιμένουνε αποτελέσματα κι εσύ κοπελιά από το Γαλάτσι κάνε κανένα τεστάκι γιατί θα μας πεθάνεις από την αγωνία που έχεις εσύ και τη μεταδίδεις και σε εμάς. Κι αν δεν είσαι αυτό το μήνα θα είσαι τον επόμενο ή το μεθεπόμενο. Πάντως κάποια στιγμή θα μείνεις. Δεν είστε ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που έχετε αυτό το πρόβλημα. Πάρα πολλοί άντρες το έχουν και πιάσανε παιδάκι με φυσική σύλληψη. Α! Ο φαρμακοποιός που έχουμε είχε πει τον άντρα μου σε μια συζήτηση ότι είχε φίλους που είχανε κιρσοκήλη (και κάνανε φυσιολογικά παιδάκι) και βοηθάει πολύ το περπάτημα. Βάλτον να περπατάει χιλιόμετρα. Μέχρι να του βγει η γλώσσα (τον καημένο κι αυτόν - τραβάμε εμείς οι γυναίκες αλλά κι αυτοί τραβάνε και πίστεψέ με εμείς είμαστε πιο ανθεκτικές από αυτούς).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!!

Άλλη μια μέρα πέρασε, άλλη μια μέρα πιο κοντά στο στόχο μας !!!!!

Φθάνουμε σιγά σιγά....... Αχχχχχχχχχχ


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Να καλωσορίσω και γω ξανά την ath gal1 ,

Ath gal Καλώς ήρθες στην παρέα μας 40++

Είμαστε εδώ να εμψυχώνουμε η μια την άλλη, να δίνει κουράγιο η μια στην άλλη, να παίρνουμε δύναμη και να συνεχίζουμε πιο δυνατοί !!!!!!

Η όλη μας προσπάθεια θέλει πολύ υπομονή, επιμονή, καλή ψυχολογία, πολλές φορές χάνουμε το θάρρος μας αλλά με πολλή Πίστη Θα γίνει !!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να καλωσορίσω και γω ξανά την ath gal1 ,

Ath gal Καλώς ήρθες στην παρέα μας 40++

]

καλως το κοριτσι μας ..βασικα ..εσυ με καλωσορισες στο τοπικ αυτο ..ε λοιπον ..καλως σας βρηκα!!! ευχομαι να ειστε πιο τυχερες ..και πιο ...καλοπροαιρετες!

(μη με ρωτησεις γιατι ..διαβασε λιγο πιο κατω θα καταλαβεις!)

τα υπολοιπα κοριτσια ...καταλαβαν τι λεω...;)

εγω ειμαι στην αναμονη ...:rolleyes:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Ioanna111 μου, συμπεθέραααααα μου, τι μου κάνεις ??

Ξεκινήσαμεεεεεεε, προχωράμε δυνατάααααααα !!!!!

Ο δρόμος άνοιξεεεεεεεε γιούπιιιιιιιιιιιιι :-P:razz:

Καλή Επιτυχία !!!!!!

Αααααααα έχω και μια παραγγελία για σένα ειδικά !!!!!

Ξέρεις δεν θα χρειαστεί να κάνεις την ''8 πεθερά'' !!!! Μα θα έχουμε μια πριγκιπέσα και ένα πρίγκιπα !!!! Είναι δυνατόν να ασχολούνται με τα απλά πραγματάκια της ρουτίνας ?? σίδερο πλύσιμο ...... απαπαπαπαπα ούτε στα πιο κρυφά σου όνειρα :tongue::tongue: Αυτά last year ..... :tongue::tongue:

Ααααα εκτός αν μου την στεναχωρεί :cry::cry: τότε θα διαλέξουμε άλλο πρίγκιπα !!! Vissi ?? Ο πρίγκιπας σου είναι διαθέσιμος ?? Εδώ πριγκιπέσα !!

Άντε συμπεθέρα κατάλαβες ?? :tongue::tongue:

Απλά τα πράγματα !!!

Φιλάκιαααα :P:p


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως το κοριτσι μας ..βασικα ..εσυ με καλωσορισες στο τοπικ αυτο ..ε λοιπον ..καλως σας βρηκα!!! ευχομαι να ειστε πιο τυχερες ..και πιο ...καλοπροαιρετες!

(μη με ρωτησεις γιατι ..διαβασε λιγο πιο κατω θα καταλαβεις!)

τα υπολοιπα κοριτσια ...καταλαβαν τι λεω...;)

εγω ειμαι στην αναμονη ...:rolleyes:

Ναι σε καλωσόρισα και προχτές αλλά εκείνη την ώρα έκλεινα και δεν είχα κουράγιο να γράψω καθόλου !!!

Συνήθως μπαίνω αργά, το πρωί δεν μπορώ καθόλου, εξάλλου φαίνεται....

Το μόνο που μπορώ να πω είναι (χωρίς να τα ξέρω όλα για να μην παρεξηγηθώ) να κάνεις ότι σε ευχαριστεί να μην στεναχωριέσαι και να χαίρεσαι ότι καλό μπορεί να έχεις !!!

Όλοι μας έχουμε κάτι καλό, που άλλοι δεν έχουν, αλλά και οι άλλοι δεν έχουν αυτό που έχουμε εμείς (το διατύπωσα σωστά?)


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως το κοριτσι μας ..βασικα ..εσυ με καλωσορισες στο τοπικ αυτο ..ε λοιπον ..καλως σας βρηκα!!! ευχομαι να ειστε πιο τυχερες ..και πιο ...καλοπροαιρετες!

(μη με ρωτησεις γιατι ..διαβασε λιγο πιο κατω θα καταλαβεις!)

τα υπολοιπα κοριτσια ...καταλαβαν τι λεω...;)

εγω ειμαι στην αναμονη ...:rolleyes:

είχα γράψει και τα έχασα όλα :(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως το κοριτσι μας ..βασικα ..εσυ με καλωσορισες στο τοπικ αυτο ..ε λοιπον ..καλως σας βρηκα!!! ευχομαι να ειστε πιο τυχερες ..και πιο ...καλοπροαιρετες!

(μη με ρωτησεις γιατι ..διαβασε λιγο πιο κατω θα καταλαβεις!)

τα υπολοιπα κοριτσια ...καταλαβαν τι λεω...;)

εγω ειμαι στην αναμονη ...:rolleyes:

Ναι τις διάβασα τις 2-3 σελίδες που γράψατε από το πρωί που μπήκα για μια γρήγορη καλημέρα !!! Για αυτό είμαστε εμείς εδώ, να τα γράφουμε όλα και να παίρνουμε κουράγιο !!!

Μην στεναχωριέσαι και μην χαλιέσαι !!! Αυτά παντού συμβαίνουν, εμείς στο στόχο μας !!! Και μόνο !!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...