Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Ath gal το μόνο που θα σου πω είναι καλή αναμονή και όσο γίνεται πιο ευχάριστα !!!

Να εκμεταλλευτείς το χρόνο και να κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετάσεις που χρειάζεται για να είσαι έτοιμη !!!

Άσε που μπορεί να είσαι ήδη έγκυος πότε δεν ξέρεις !!!!

Κάνε τεστ !!!!! το λένε και τα κορίσια !!!

Γράφω λίγο λακωνικά λόγω χρόνου !!! Δεν πρέπει να έχουμε άγχος, ειδικά εσύ που είσαι και πιο μικρή μας !!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Deppy καλά αποτελέσματα αύριο !!!!!!

Θα περιμένουμε νέα σου !!!!!

Εύχομαι ένα τεράστιο ++++++


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Ath gal το μόνο που θα σου πω είναι καλή αναμονή και όσο γίνεται πιο ευχάριστα !!!

Να εκμεταλλευτείς το χρόνο και να κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετάσεις που χρειάζεται για να είσαι έτοιμη !!!

Άσε που μπορεί να είσαι ήδη έγκυος πότε δεν ξέρεις !!!!

Κάνε τεστ !!!!! το λένε και τα κορίσια !!!

Γράφω λίγο λακωνικά λόγω χρόνου !!! Δεν πρέπει να έχουμε άγχος, ειδικά εσύ που είσαι και πιο μικρή μας !!!

δεν θελω να κανω μωρε μην απογοητευτω και σκεφτω οτι ..καλα ..με τετοιο σπερμα ...και νομιζω οτι εχω ελπιδες? δεν μιλαμε για ..απλη περιπτωση...

θα περιμενω...τι νακανω ..

εχω συχνοουρια..(το αποδιδω στο αγχος μο ,λιγο πονοκεφαλο,λογω ..οτι περιμενω ...,πονο στο στηθος...και ορισμενες φορες σαν καψιμο να το πω? ,ε αυτα...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Και τελευταία την Vissi !!!! Να την καλοπιάσω για να έχω εναλλακτική για πρίγκιπα !!!! Πάει κορίτσια το έχασα!!! Κρατάτε με !!!:tongue::tongue:

Αχ Vissi πολλές φορές θέλω και γω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω δια μαγείας στην μαγική ημερομηνία....., αλλά...... δυστυχώς δεν.....

Υπομονή ......

Αύριο θα σας πω νέα μου ελπίζω καλά...... Μακάρι.....

Θετική ενέργεια κορίτσιααααααα.....


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καληνυχτίζω

Φιλιά σε όλες !!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για Ath gal ναι αύριο να έχω λίγο χρόνο είχα γράψει σεντόνι και το έχασα !!!!

μην το βάζεις κάτω !!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Ioanna111 μου, συμπεθέραααααα μου, τι μου κάνεις ??

Ξεκινήσαμεεεεεεε, προχωράμε δυνατάααααααα !!!!!

Ο δρόμος άνοιξεεεεεεεε γιούπιιιιιιιιιιιιι :-P:razz:

Καλή Επιτυχία !!!!!!

Αααααααα έχω και μια παραγγελία για σένα ειδικά !!!!!

Ξέρεις δεν θα χρειαστεί να κάνεις την ''8 πεθερά'' !!!! Μα θα έχουμε μια πριγκιπέσα και ένα πρίγκιπα !!!! Είναι δυνατόν να ασχολούνται με τα απλά πραγματάκια της ρουτίνας ?? σίδερο πλύσιμο ...... απαπαπαπαπα ούτε στα πιο κρυφά σου όνειρα :tongue::tongue: Αυτά last year ..... :tongue::tongue:

Ααααα εκτός αν μου την στεναχωρεί :cry::cry: τότε θα διαλέξουμε άλλο πρίγκιπα !!! Vissi ?? Ο πρίγκιπας σου είναι διαθέσιμος ?? Εδώ πριγκιπέσα !!

Άντε συμπεθέρα κατάλαβες ?? :tongue::tongue:

Απλά τα πράγματα !!!

Φιλάκιαααα :P:p

Καλημέρα συμπεθέρα μου. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Την ώρα που έγραφες το μήνυμα έβλεπα το τρίτο όνειρο. Θα με τρελλάνεις? Τι ώρα είναι αυτή που μπαίνεις και θέλεις να κάνεις και κους-κους? Όλη τη μέρα την Υψηλότητά σου θα περιμένουμε? Πότε θα σου έρθει να μπεις? Τώρα κατάλαβα από που θα πάρει η κόρη σου. Πρώτα μού φαίνεται τη συμπεθέρα πρέπει να στρώσω και μετά τη νύφη.

Για πες? Πώς είσαι? Κανένα νέο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!!!!

Πως πάει σήμερα;;;;

deppy69;;;;;;;;;;

ath_gal1;;;;;;;;;;;

ΙΟΑΝΝΑ111 τι θα κάνεις τελικά;; σχετικά με την παρακολούθηση ωορρηξίας κλπ που λέγαμε εχθές το βράδυ;; Δεν σε ρωτάω πως πήγαν οι προσπάθειες, χιχιχιχι............

Τα νέα σας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μη με μαλώσετε αλλά....δεν πήγα!Είπα να αφήσω δυο μέρες ακόμη και να πάω την Παρασκευή για πιο σίγουρο αποτέλεσμα.Δεν εχώ αιμα ακόμη,που και που μόνο πονους χαμηλά σαν να ερχεται περίοδος.Να πω την αλήθεια φοβαμαι οτι θα είναι αρνητικό για αυτο δεν πάω...Ευχαριστώ για τις ευχες και ελπίζω την Παρασκευή να σας εχω καλά νέα.Α!Ιωάννα καλή επιτυχία στις προσπάθειες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε ολες....πριν λιγο ξυπνησα....

ακομα τπτ ..

εχθες βρικολακιασα παλι ...σηκωθηκα παλι ...τσιγαρο ..πονουσα ...

διαφορα....

τωρα βαζω θερμομετρο ειμια λιγο ιδρωμενη τι να δειξει το ατιμο...

θα δειξει κοριτσια μου...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Διάβασα όλες τις σελίδες, ένοιωσα τα συναισθήματά σας και μπαίνω κι εγώ στο θεματάκι για να πάρω - και να δώσω- θετική ενέργεια!

Είμαι 44 και απόχτησα ένα κοριτσάκι στα 40 (και κάτι). Η εγκυμοσύνη ήρθε φυσιολογικά, χωρίς να το ψάξω καθόλου, έγινε τυχαία :-), απλά συγκατοικούσα με το σύντροφό μου 3 μήνες. Το θετικό τεστ ήταν το καλύτερο δώρο για τα γενέθλια των 40! Γέννησα φυσιολογικά και με μια πολύ καλή εγκυμοσύνη.

Λόγω διαφόρων θεμάτων προσωπικών/οικονομικών δεν προχωρήσαμε για προσπάθεια για δεύτερο αλλά τώρα θέλω να ξεκινήσω και να το συζητήσω ξανά με τον άντρα μου γιατί πιστεύω πως θέλει και εκείνος!

Ευχηθείτε μου καλή τύχη!

Σε όλες σας εδώ που προσπαθείτε, εύχομαι το καλύτερο, κυρίως στις κοπέλες που προσπαθούν για το πρώτο αλλά και για τις "συναδέλφους" που θέλουν αδερφάκι για το παιδάκι τους!


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Διάβασα όλες τις σελίδες, ένοιωσα τα συναισθήματά σας και μπαίνω κι εγώ στο θεματάκι για να πάρω - και να δώσω- θετική ενέργεια!

Είμαι 44 και απόχτησα ένα κοριτσάκι στα 40 (και κάτι). Η εγκυμοσύνη ήρθε φυσιολογικά, χωρίς να το ψάξω καθόλου, έγινε τυχαία :-), απλά συγκατοικούσα με το σύντροφό μου 3 μήνες. Το θετικό τεστ ήταν το καλύτερο δώρο για τα γενέθλια των 40! Γέννησα φυσιολογικά και με μια πολύ καλή εγκυμοσύνη.

Λόγω διαφόρων θεμάτων προσωπικών/οικονομικών δεν προχωρήσαμε για προσπάθεια για δεύτερο αλλά τώρα θέλω να ξεκινήσω και να το συζητήσω ξανά με τον άντρα μου γιατί πιστεύω πως θέλει και εκείνος!

Ευχηθείτε μου καλή τύχη!

Και σε όλες εδώ που προσπαθούν εύχομαι το καλύτερο, κυρώς στις κοπέλες που προσπαθούν για το πρώτο!

καλως ορισες εβακι! καλως μας βρηκες !!! να σου ζησει η μικρουλα σου και ευχομαι αν αποκτησεις γρηγορα το δευτερο μωρακι που θες! ολες εδω εχουμε τα μικροπροβληματακια μας και την παλευουμε για να ..φυτρωσει και σε μας αυτο το μικρο σπορι!

εμενα προσωπικα θα εινια το πρωτο μου...και ειμαι ηδη στην αναμονη...

αγωνια στο φουλ!

δυστυχως ..δεν ερχεται ενα μωρο ..κατα παραγγελια αλλα υπαρχουν πολλοι παραγοντες που επηραζουν την ολη κατασταση ...

μη σου πω για αγχος βεβαια...και ολα τα συναφη γυναικολογικα-ανδρολογικα προβληματα που μπορει να εχει ενα ζευγαρι..

ε καπου εκει ..κυμαινομαι κι εγω....

ευχομαι να ...τσιμπισεις γρηγορα το δευτερο ...και να ειναι τοσο καλη η εγκυμοσυνη σου οσο και η πρωτη που μας ανεφερες! εδω ειμαστε για ο,τι χρειαστεις...:P


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου evi155, welcome to the club!!!!!

Τι να πω και εγώ, ότι καλύτερο σου εύχομαι, όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς!!!

Είμαι η vissi, είμαι 40,5 και έχω ένα γιο 3 ετών + 4 μηνών!! Και βέβαια προσπαθώ από τον Νοέμβριο για δεύτερο, αλλά μέχρι ώρας δεν ......

Βρε κορίτσια πάλι κάτι λάθος έχω κάνει και δεν αλλάζει μέρες η υπογραφή μου, τι στο καλό κάνω;;;


DhOkp2.png

MSMSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...