Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε?

evalex χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!! :P

rock_me και η pap-a θα ειναι τέλεια!!!:P

xenia_a κανε λιγο ακόμα υπομονη θα περασουν και τα δυσκολα συμπτωματα!:P:p

Lover bird πλησιαζουν οι μερες για την αυχενικη! ολα καλα ευχομαι να πανε!

εγω παλι ειμαι αρκετα περιεργα!! λογω του οτι πριν 2 βδομαδες ειχα κρυωσει και επειδη ειχε πεσει ο αιματοκριτης μου εμφανησα ενα σπυρακι σταφυλοκοκκου στο ποδι! ξεκινησα αντιβιωση και κρεμες με αντιβιωση αλλα ποναει καπως! ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα!!

εχω και καλα νεα επεσε το σακχαρο μου στο 0,86!!:P:p

και η καλιεργεια ουρων ηταν καθαρη! :P:p:p

θα παω απο βδομαδα στον γιατρο μου γιατι θελει να βλεπει συχνα το μωρο, μαλλον λογω αντιβιωσης!

ΑΥΤΑ!! Σας φιλω γλυκα!!!:P:p:p:p

Θα φυγει αυτο δεν ειναι τιποτα. Οσο για το ζαχαρο κατι ειχες φαει φαινεται κ τσιμπηθηκε λιγο.Ολα καλα!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου ολα τελεια.Αψογη μου ειπε συγκεκριμενα.Τωρα μενει η papp a αλλα εχουμε καιρο μεχρι να βγει.Απο φυλο μου ειπε μαλλον αγορι αλλα δε πολυδινω σημασια γιατι τωρα τελευταια γινονται λαθη τοσο νωρις.

Εvalex το ξερα οτι θα ναι ολα τελεια μπραβο,χεχε!!

Σας ευχαριστω ολες!

Φιλιαα

Συγχαρητήρια!και εγώ έκανα αυχενική χθες και μου είπε ότι είναι καλή, τελική πιθανότητα μου έδωσε 1/3600. Ησύχασα!

Link to comment
Share on other sites

rock_me χαιρομαι που πηγαν ολα καλα μπραβο!

lover bird καλη επιτυχια κ σε σενα θα πανε ολα τελεια!

xenia_a περαστικα για το συναχι κ υπομονη με τα συμπτωματα ακουσα οτι καπου τωρα σταματανε.

elris περαστικα σου ευχομαι ειχα βγαλει κ εγω παλιοτερα κ θυμαμαι ποσο πονουσε.

ξεχασα να σας πω οτι η νεα ΠΗΤ μου ειναι στις 19/6/2017. :-):smile::-):smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 26/12/2016 at 2:51 PM, Xenia_A said:

Κορίτσια μου χρονια πολλά, καλα Χριστούγεννα και εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να σας φέρει οτι επιθυμείτε! 

Καλημέρα κορίτσια και Χρόνια Πολλά σε όλες με υγεία :)

Πως περάσατε τα Χριστούγεννα? Εύχομαι για όλες μας ένα χαρούμενο και ευτυχισιμένο 2017 με υγεία!!!

Χτες είδαμε και το φύλλο από το ζουζούνι μας :) ΑΓΟΡΑΚΙ το μπουμπουκάκι μου και ήδη το έχω ερωτευτεί!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλη χρονια! Πήγα γιατρό σήμερα μαζί με τον άντρα μου κ τον γιο μου! Ο μικρος ενθουσιάστηκε γιατι το μωρο κουνούσε το χέρι στον υπέρηχο κ νόμιζε οτι τον χαιρετούσε! Χα χα! Πάντως φύλο δεν είδαμε ακόμα και μπήκα στην 18η εβδ. Στον γιο μου το είχαμε μάθει άπο την 13η. Αυτα απο μενα! Με το καλό τα μωράκια μας!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Xenia_A said:

Κορίτσια καλη χρονια! Πήγα γιατρό σήμερα μαζί με τον άντρα μου κ τον γιο μου! Ο μικρος ενθουσιάστηκε γιατι το μωρο κουνούσε το χέρι στον υπέρηχο κ νόμιζε οτι τον χαιρετούσε! Χα χα! Πάντως φύλο δεν είδαμε ακόμα και μπήκα στην 18η εβδ. Στον γιο μου το είχαμε μάθει άπο την 13η. Αυτα απο μενα! Με το καλό τα μωράκια μας!

Καλή Χρονιά Ξένια μου με το καλό να μάθετε και το φύλλο από το ζουζούνι σας :):):) Χαρά που θα πήρε ο γιος σου με το μικρό του αδερφάκι!!!! Φαντάζομαι πόσο εντύπωση θα του έκανε :)

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολες. Ελπιζω να χαρηκε πολυ ο μικρος σας.Εγω τη Δευτερα θα παω και θα τον ρωτησω παλι αν συνεχιζει να βλεπει αγορι χεχε.Εχουμε και πραγματα να ετοιμασουμε.Η μικρη μου με χαιδευει συχνα στη κοιλια και δινει φιλακια στο μωρο αν κ δε νομιζω οτι καταλαβαινει τι ακριβως κανει χαχα.Προς το παρον με τριγυρναει συναχακι αλλα ελπιζω να μη με πιασει.Φιλια

  • Μου αρέσει 1

ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!! Καλη Χρονια!!! Με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!!:)!!!

Κορίτσια συγνωμη που χαθηκα αλλα ειχα μερικα τρεξιματα ... λογω γαμου!! και δεν υπηρχε χρονος για internet!!!

Ελπιζω να περασατε σουπερ αυτες τις γιορτες!! του χρονου θα ειμαστε αγκαλια με τα αγγελουδια μας!!!!

Εγω ειμαι σχετικα πολυ καλα απο την τελευταια φορα που σας εγραψα! τελικα δεν ειχα σταφυλοκοκκο λαθος διαγνωση απο δημοσιο νοσοκομιο!! ηταν ενας απλος ερπης λογω χαμηλου ανοσοποιητικου που περασε μεσα σε 3 μερες απο την στιγμη που το ανακαλυψε ο δερματολογος μου!

το μικρουλη μου ειναι πολυ καλα και ανυπομονω για την β' επιπεδου! 27/1.

Πλεον περνω όλες τις βιταμινες (σιδηρο, φυλικο, ασβεστιο, μαγνησιο & salospir)

Πειτε μου τα νεα σας!!

σας φιλω γλυκα!!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, elris said:

Καλημέρα!!! Καλη Χρονια!!! Με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!!:)!!!

Κορίτσια συγνωμη που χαθηκα αλλα ειχα μερικα τρεξιματα ... λογω γαμου!! και δεν υπηρχε χρονος για internet!!!

Ελπιζω να περασατε σουπερ αυτες τις γιορτες!! του χρονου θα ειμαστε αγκαλια με τα αγγελουδια μας!!!!

Εγω ειμαι σχετικα πολυ καλα απο την τελευταια φορα που σας εγραψα! τελικα δεν ειχα σταφυλοκοκκο λαθος διαγνωση απο δημοσιο νοσοκομιο!! ηταν ενας απλος ερπης λογω χαμηλου ανοσοποιητικου που περασε μεσα σε 3 μερες απο την στιγμη που το ανακαλυψε ο δερματολογος μου!

το μικρουλη μου ειναι πολυ καλα και ανυπομονω για την β' επιπεδου! 27/1.

Πλεον περνω όλες τις βιταμινες (σιδηρο, φυλικο, ασβεστιο, μαγνησιο & salospir)

Πειτε μου τα νεα σας!!

σας φιλω γλυκα!!

Καλημέρα κορίτσι μου γλυκό και καλή χρονιά να έχεις με υγεία :)

Παντρεύτηκες ή Παντρεύεσαι? Σου εύχομαι κάθε ευτυχία στην ζωή σας και με το καλό το ζουζουνάκι σας!!!

Και εμένα η β επιπέδου μου είναι προγραμματισμένη για τις 26/01 :):):). Ανυπομονώ να ξαναδώ τον άντρακλα μου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lover bird said:

Καλημέρα κορίτσι μου γλυκό και καλή χρονιά να έχεις με υγεία :)

Παντρεύτηκες ή Παντρεύεσαι? Σου εύχομαι κάθε ευτυχία στην ζωή σας και με το καλό το ζουζουνάκι σας!!!

Και εμένα η β επιπέδου μου είναι προγραμματισμένη για τις 26/01 :):):). Ανυπομονώ να ξαναδώ τον άντρακλα μου!!!

Παντρευτηκα! γιαυτο και δεν σας εγραφα τοσο καιρο! αλλα τωρα I am back! χαχα!!:)

και εσυ αγορι ε? επιβεβαιωμενο??

εμενα ο γιατρος μου πανω που παει να σιγουρευτει οτι ειναι αγορι, το μωρακι μας κατι κανει και ολο υπαρχει η αμφιβολια! ( μια βαζει το ομφαλιο λωρο, μια γυρναει πλατη)

γερο να ειναι και πραγματικα δεν εχω προβλημα!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, elris said:

Παντρευτηκα! γιαυτο και δεν σας εγραφα τοσο καιρο! αλλα τωρα I am back! χαχα!!:)

και εσυ αγορι ε? επιβεβαιωμενο??

εμενα ο γιατρος μου πανω που παει να σιγουρευτει οτι ειναι αγορι, το μωρακι μας κατι κανει και ολο υπαρχει η αμφιβολια! ( μια βαζει το ομφαλιο λωρο, μια γυρναει πλατη)

γερο να ειναι και πραγματικα δεν εχω προβλημα!

Συγχαρητήρια να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Αγοράκι μου είπε την τελευταία φορά με σιγουριά τώρα δεν ξέρω αν θα αλλάξει στην πορεία.... :)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lover bird said:

Συγχαρητήρια να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Αγοράκι μου είπε την τελευταία φορά με σιγουριά τώρα δεν ξέρω αν θα αλλάξει στην πορεία.... :)

Ευχαριστούμε πολύ! και εσυ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!:)


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...