Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?εγω χθες εκανα αυχενικη διαφανεια κ εχω στεναχωρηθει γιατι η αυχενικη μου βγηκε 2,30mm.ο γιατρος μου κ αλλος ενας που μιλησα μου ειπαν οτι ναι ειναι ανεβασμενο οριακα αλλα αν οι αιματολογικες βγουν καλες(οι αιματολογικες θα βγουν την επομενη εβδομαδα)δεν εχω κανενα προβλημα,οτι ολα τα υπολοιπα ειναι πολυ καλα κ το ρινικο οστο ορατο και οι παλμοι 159.αν δεν βγουν καλες θα πραξουμε αναλογως.στεναχωρηθηκα γιατι μεχρι τωρα πηγαιναν ολα τοσο καλα.οι εξετασεις ολες τελειες και ετυχε αυτο.κατοπιν εορτης εμαθα οτι στο κεντρο που εκανα την αυχενικη το μηχανημα κανει λαθος μετρησεις και εχει τρομοκρατηθει πολυς κοσμος αδικα.μακαρι να ειναι αυτο τι να πω!

Αφου το ρινικο οστο ειναι ορατο μπορει και να μην ειναι τιποτα.Το ευχομαι ολοψυχα.Πολλες φορες οι μετρησεις ειναι λιγο ακυρες.Και οντως μη βιαστεις για αμνιοπαρακεντηση.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κ απο μενα.

Ειχα γιατρο σημερα,οι εξετασεις μου πολυ καλες,Παρασκευη θα κανουμε την αυχενικη μου ειπε.Γενικως πολυ ζωηρο μωρο.Ολο τουμπες ειναι.

Elris μου κοιταξα τις πρωτες μου εξετασεις απο περιεργεια κ ειχα 90 ζαχαρο.Ο γιατρος μου δε μου ειπε τιποτα και δε μου ξαναγραψε καν να κανω παλι.Αρα δεν ειναι ανησυχητικο απλα ειναι θεμα γιατρου.

Αυτα απο μενα

Φιλια


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Rock me με το καλό κορίτσι μου η αυχενική σου!!! elris μου μπορεί και αγοράκι ε? τι καλά? Λογικά και εγώ στις 27/12 που θα πάω θα δω το φύλλο από το ζουζούνι μου να ξέρω πως θα το φωνάζω :):):)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.η αληθεια ειναι κ ο γιατρος μου ειπε να ηρεμησω λιγο αυτες τις μερες οσο μπορω κ να μην το σκεφτομαι μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα.αυτο προσπαθω να κανω κ προσευχομαι να πανε ολα καλα.βλεπετε απο τωρα το φυλο ε?τι καλα!εγω στην αυχενικη δεν ειδα τιποτα παντως.το ειδα μονο να βαζει το χερι στο ματι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή βδομάδα να έχουμε :)

Πως είστε? πως περάσατε το Σ/Κ? Έρχονται τα Χριστούγεννα να ηρεμήσουμε λίγο με τις οικογένειες μας !!!

Φιλάκια για μια χαρούμενη βδομάδα :)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα τι κανετε; Εχω αυχενικη σημερα και εχω φοβερο αγχος.Ελπιζω να ειναι καλα το μικρουλι.

Κατα τα αλλα απο ενεργεια ειμαι καλα χαρη στο μαγνησιο.Με εσωσε.Λιγο υπνο παραπανω θελω αλλα με τη μικρη να ερχεται στο κρεβατι και να με τραβαει δε γινεται.

Θα σας ενημερωσω για την αυχενικη κ περιμενω κ γω νεα απο την evalex ( ειμαι απο κινητο κ δε μπορω να σας επισημανω)

Φιλια


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!πηρα τηλ χθες το βραδυ για να μαθω τα αποτελεσματα απο την εξεταση αιματος και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη κ ολα καλα.σημερα το μεσημερι θα παω να την παρω για να την κορνιζαρω. :-):smile::-) ευτυχως κοριτσια ηρεμησα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα :)

Rock_me καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό όλα καλά θα είναι θα δεις και το ζουζούνι σου πόσο πολύ θα έχει μεγαλώσει από την τελευταία φορά :).

Evalex μου είδες που θέλει ηρεμία και θετική σκέψη :):):) όλα καλά με το ζουζούνι σου Μπράβο κορίτσι μου γλυκό !!!

Xenia μου εσύ πως είσαι? έχεις ακόμα συμπτώματα? Εγώ έχω ηρεμήσει τελείως μερικές φορες έχω φουσκώματα και λίγες έως ελάχιστες ναυτίες !! Κατά τα άλλα μια χαρά περιμένω να περάσουν οι μέρες και να έρθει η 27/12 να ξαναδώ το φασολάκι μου και να βεβαιωθώ ότι όλα είναι καλά εκεί μέσα :):):)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα! Rock me περιμένουμε με αγωνία! evalex ΜΠΡΑΒΟΟΟ! Ολα καλα! Lover bird και γω καλύτερα παω απο συμπτώματα, βεβαια με εχει κολλήσει ο γιος μου ενα σούπερ συνάχι και το περνάω βαριά. Ευτυχώς χωρίς πυρετο! Το μονο που μου εχει μείνει ειναι οι πονοκέφαλοι ειδικά αν κουραστώ με ταράζουν. Κατα τα αλλα μερικές φορές ξεχνάω πτι είμαι έγκυος!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ολα τελεια.Αψογη μου ειπε συγκεκριμενα.Τωρα μενει η papp a αλλα εχουμε καιρο μεχρι να βγει.Απο φυλο μου ειπε μαλλον αγορι αλλα δε πολυδινω σημασια γιατι τωρα τελευταια γινονται λαθη τοσο νωρις.

Εvalex το ξερα οτι θα ναι ολα τελεια μπραβο,χεχε!!

Σας ευχαριστω ολες!

Φιλιαα


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?

evalex χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!! :P

rock_me και η pap-a θα ειναι τέλεια!!!:P

xenia_a κανε λιγο ακόμα υπομονη θα περασουν και τα δυσκολα συμπτωματα!:P:p

Lover bird πλησιαζουν οι μερες για την αυχενικη! ολα καλα ευχομαι να πανε!

εγω παλι ειμαι αρκετα περιεργα!! λογω του οτι πριν 2 βδομαδες ειχα κρυωσει και επειδη ειχε πεσει ο αιματοκριτης μου εμφανησα ενα σπυρακι σταφυλοκοκκου στο ποδι! ξεκινησα αντιβιωση και κρεμες με αντιβιωση αλλα ποναει καπως! ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα!!

εχω και καλα νεα επεσε το σακχαρο μου στο 0,86!!:P:p

και η καλιεργεια ουρων ηταν καθαρη! :P:p:p

θα παω απο βδομαδα στον γιατρο μου γιατι θελει να βλεπει συχνα το μωρο, μαλλον λογω αντιβιωσης!

ΑΥΤΑ!! Σας φιλω γλυκα!!!:P:p:p:p


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ολα τελεια.Αψογη μου ειπε συγκεκριμενα.Τωρα μενει η papp a αλλα εχουμε καιρο μεχρι να βγει.Απο φυλο μου ειπε μαλλον αγορι αλλα δε πολυδινω σημασια γιατι τωρα τελευταια γινονται λαθη τοσο νωρις.

Εvalex το ξερα οτι θα ναι ολα τελεια μπραβο,χεχε!!

Σας ευχαριστω ολες!

Φιλιαα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό τέλεια νέα για το ζουζούνι σου, θα είναι super και η papp a οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι :P:p:p:p.


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?

evalex χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!! :P

rock_me και η pap-a θα ειναι τέλεια!!!:P

xenia_a κανε λιγο ακόμα υπομονη θα περασουν και τα δυσκολα συμπτωματα!:P:p

Lover bird πλησιαζουν οι μερες για την αυχενικη! ολα καλα ευχομαι να πανε!

εγω παλι ειμαι αρκετα περιεργα!! λογω του οτι πριν 2 βδομαδες ειχα κρυωσει και επειδη ειχε πεσει ο αιματοκριτης μου εμφανησα ενα σπυρακι σταφυλοκοκκου στο ποδι! ξεκινησα αντιβιωση και κρεμες με αντιβιωση αλλα ποναει καπως! ευτυχως το μωρακι μου ειναι καλα!!

εχω και καλα νεα επεσε το σακχαρο μου στο 0,86!!:P:p

και η καλιεργεια ουρων ηταν καθαρη! :P:p:p

θα παω απο βδομαδα στον γιατρο μου γιατι θελει να βλεπει συχνα το μωρο, μαλλον λογω αντιβιωσης!

ΑΥΤΑ!! Σας φιλω γλυκα!!!:P:p:p:p

Περαστικά elris μου και γρήγορα να φύγει το σπυρί και να εξαφανιστεί :)

Έχω κάνει αυχενική από την 12 βδομάδα και ευτυχώς όλα super και οι αιματολογικές το ίδιο :):) τώρα στις 27/12 θα κάνω την α test και έχω την ίδια αγωνία!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...