Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Nia ti oneiro eides kale? Tipota kai se tarakse?

Koritsaki epidi exeis idi dio agorines e?

Polla koritsia itan "agoria" prin gennithoun!! Kai h kouniada mou to idio, eixane pei sti mana tis agori dagkwto kai otan gennithike kai tin eide o pateras tis koitakse ksana ti gineka tou mipws kai itan se lathos aithousa toketou!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nia ti oneiro eides kale? Tipota kai se tarakse?

Koritsaki epidi exeis idi dio agorines e?

Polla koritsia itan "agoria" prin gennithoun!! Kai h kouniada mou to idio, eixane pei sti mana tis agori dagkwto kai otan gennithike kai tin eide o pateras tis koitakse ksana ti gineka tou mipws kai itan se lathos aithousa toketou!!

πριν μεινω εγκυος ειδα ονειρο μια γυναικα μαυροφορεμενη να μου λέει πως το 2015 θα γεννησω ενα κοριτσακι... εε αμα μου ειπαν αγόρι ειπα οκ άκυρο το όνειρο. τωρα με κουρδισε παλι...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!Μετα απο 4 μηνες αποφασισα να κανω και εγω εγγραφη!:tongue: Ειμαι 25 ετων και εχω παντρευτει τον Οκτωβριο και απο τον Σεπτεμβρη κανουμε προσπαθειες για μωρακι στις γονιμες παντα....αλλα ΤΠΤ!:(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια!Μετα απο 4 μηνες αποφασισα να κανω και εγω εγγραφη!:tongue: Ειμαι 25 ετων και εχω παντρευτει τον Οκτωβριο και απο τον Σεπτεμβρη κανουμε προσπαθειες για μωρακι στις γονιμες παντα....αλλα ΤΠΤ!:(

μην απογοητευεσε! 5 μηνες δεν ειναι μεγαλο διστημα προσπαθειων! μην αγχωνεσε και θα ερθει το μπεμπε!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση σου!εχω παει και στον γιατρο 2 φορες...την πρωτη φορα πηγα για τεστ παπ και ειδαμε και ωορρηξια και τον περασμενο μηνα πηγα απλα για ελεγχο ωορρηξιας και μου εβελε και 2 ενεσουλες για να κατεβει το αυγουλακι και ητανε και σιγουρο οτι θα τα καταφερουμε....Αποτελεσμα????Αδιαθετησα χθες!!!Μεγαλη απογοητευση!Ειμαι 10 χρονια μαζι με τον ανδρα μου και επαιρνα αντισυλληπτικα για 5 χρονια!Τι αλλο να κανωωωω?????:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω για την απαντηση σου!εχω παει και στον γιατρο 2 φορες...την πρωτη φορα πηγα για τεστ παπ και ειδαμε και ωορρηξια και τον περασμενο μηνα πηγα απλα για ελεγχο ωορρηξιας και μου εβελε και 2 ενεσουλες για να κατεβει το αυγουλακι και ητανε και σιγουρο οτι θα τα καταφερουμε....Αποτελεσμα????Αδιαθετησα χθες!!!Μεγαλη απογοητευση!Ειμαι 10 χρονια μαζι με τον ανδρα μου και επαιρνα αντισυλληπτικα για 5 χρονια!Τι αλλο να κανωωωω?????:confused:

ο αντρας σου αναλυσεις εκανε?? εσυ αλλες εξετασεις εκανες?? αλλο 5 μηνες αλλο 5 χρονια....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παμε για 5ο μηνα προσπαθειων...Οχι δεν εχουμε κανει καμια εξεταση μεχρι τωρα γιατι ο γιατρος λεει οτι ειναι λιγο νωρις!Να περιμενουμε ακομα 1-2 μηνες!Μετα απο τις ενεσουλες ομως που μου εκανε και ητανε και σιγουρο οτι θα ειχαμε επιτυχια απογοητευτηκα πολυ!Μου ειπε αν θελω να παρω κατι χαπια ova mit για να αυξησουμε τις πιθανοτητες αλλα υπαρχει περιπτωση για διδυμα!Δεν ειναι οτι με απασχολει η πιθανοτητα αυτη...δεν ξερω!Μου ειπε να παω και αυτον τον μηνα να βαλουμε τισ ενεσουλες!Μπορω να εχω την γνωμη σας???Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παμε για 5ο μηνα προσπαθειων...Οχι δεν εχουμε κανει καμια εξεταση μεχρι τωρα γιατι ο γιατρος λεει οτι ειναι λιγο νωρις!Να περιμενουμε ακομα 1-2 μηνες!Μετα απο τις ενεσουλες ομως που μου εκανε και ητανε και σιγουρο οτι θα ειχαμε επιτυχια απογοητευτηκα πολυ!Μου ειπε αν θελω να παρω κατι χαπια ova mit για να αυξησουμε τις πιθανοτητες αλλα υπαρχει περιπτωση για διδυμα!Δεν ειναι οτι με απασχολει η πιθανοτητα αυτη...δεν ξερω!Μου ειπε να παω και αυτον τον μηνα να βαλουμε τισ ενεσουλες!Μπορω να εχω την γνωμη σας???Ευχαριστω

marigoula μου θεωρώ ότι με μόνο 5 μηνες προσπαθειων ειναι πολυ νωρις για ενεσουλες....... και χωρις καμια εξεταση να πας για ενεσεις;; νομιζω πρωτα πρεπει να ξεφορτωθεις το αγχος σου να περιμενεις ακομα 4-5 μηνες και μετα κανεις και τις ενεσεις....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις πραγαματικα οτι το αγχος παιζει τοσο σημαντικο ρολο αμα υπαρχει ωορρηξια και φαινονται ολα φυσιολογικα?Συγνωμη αν οι ερωτησεις ειναι λιγο χαζες απλα προσπαθω να καταλαβω :roll:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις πραγαματικα οτι το αγχος παιζει τοσο σημαντικο ρολο αμα υπαρχει ωορρηξια και φαινονται ολα φυσιολογικα?Συγνωμη αν οι ερωτησεις ειναι λιγο χαζες απλα προσπαθω να καταλαβω :roll:

ναι το πιστευω γιατι ξερω περιπτωσεις που εκαναν 1,5 και 2 χρονια να συλλαβουν απο το αγχος....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalispera kiprees manoules kai mellouses manoules!!

Nia mauroforemeni mipws itan kamia Agia? Pantws sou euxomai na kaneis mia koroula alla o,ti kai na nai gero kai tixero na einai panta!!!

Marigoula89 ase tis eneseis kai ta xapia kai akou edw :tongue: Egw me tn antra mou prospathousa me apo to telos tou 2010 kai to 2012 piasame didima kai apevala sto deutero trimino.. kai meta apo dio xronia kataferame pali na kanoume didima!!! Prospathousame epi dio xronia kai gia na kataferoume kai eimaste kai oi dio igeiestatoi anthrwpoi!! Apla merikes fores prepei na afetheis, emeis ta kataferame mia nixta pou den to programmatisame!! Kai nai to agxos paizei megalo paragwnta, sou tarazei tis ormones!!! Min to skeftesai apolause tn erwta me tn antra sou kai tha sas erthei kai to spori!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν τα μωρακια σου,να τα χαιρεσαι!Το ξερω οτι υπαρχουν πολλα ζευγαρια τα οποια προσπαθουν καιρο και ερχεται η μεγαλη στιγμη!Λοιπον αυτον τον μηνα θα το παρω οπως ερθει!;) Μακαριιιιι

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! τι κανετε;;;

Salomi το σκεφτηκα οτι ισως ειναι καμια αγια αλλα ποια;;;;

σιγουρα πανω απολα υγεια αλλα μια αγωνια την εχω τωρα!

Marigoula εγω τον πρωτο μου τον συνελαβα αμεσως τον δευτερο εκανα 4 μηνες και τωρα στο τριτο το ιδιο 4 μηνες αν δεν κανω λαθος!! δεν σημαινει κατι.........μην αγχωνεσε!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου nia.Ψιλοαγχωθηκα γιατι γνωριζω ποτε εχω ωορρηξια και την παρακολουθησα και 2 φορες!Δεν ειναι οτι κανω στα τυφλα και να πω οκ δεν γνωριζω καθολου τις γονιμες...Αλλα τι να κανω?μονο υπομονη και επιμονη!Απο μικρη ηθελα να γινω μανουλα,αλλα λιγο οι σπουδες λιγο ο γαμος...μειναμε πισω :D Ειναι και που ειμαι 10 χρονια με τον αντρα μου και μου εχουν πει οτι παιζει και αυτο ρολο στο οτι δεν εχω πιασει ακμ μωρακι...τι να πω και εγω :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...