Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Να και κάτι καινούριο...δεν ήξερα πως έχει απλό και εξειδικευμένο...Εκανα κι εγώ πριν δυο βδομάδες...χμ...ποιο από τα δύο όμως;:P

Αντε να πας να συζητήσετε για τη συνέχεια...Πέρα όμως από αυτά που θα σας πει ο ίδιος εσύ τι θα θελες; Να ξεκουραστείς λιγάκι , εννοώντας και ψυχολογικά, ή να ξαναδοκιμάσεις;

Συμβουλή μου, πήγαινε χαλαρά...μη βιαστείς για κάτι εκτός αν το θες ΕΣΥ...


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα φιλεναδα, πώς είσαι; Τα αποτελεσμα του παπ ήταν μια χαρα ευτυχώς.

Αν σου απαντούσα όταν με ρωτησες θα σου ελεγα το μόνο που θέλω ειναι να ηρεμήσω.

Να ξαναβρω τον εαυτό μου. Τώρα θέλω να το ξαναπροσπαθήσω! Θέλω να μπω ξανα στην διαδικασια και αυτη την στιγμή θα τα καταφέρω!!!


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ολες μας το ίδιο νιώθουμε ...στην αρχή θέλουμε χρόνο να ξαναβρούμε τον εαυτό μας...να ξεφύγουμε λιγάκι από φάρμακα μετρήσεις κλπ...Μετά από λίγο ομως, από το πουθενά θέλουμε να ξαναπροσπαθήσουμε!!:D

Αντε με το καλό λοιπόν να ξαναξεκινήσεις! Πότε θα πας στο γιατρό;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα φιλεναδα, πως είσαι;

Λογικα θα πάμε στις 14/10 όταν αδιαθετήσω, αλλά σκεφτομαι να το αφησω τον αλλο μήνα, τον Νεομβριο. Ο λόγος ειναι οι ανακατάξεις στην δουλεια μου και αυτός ο μήνας είναι χάλια, όπως ξέρεις. Δεν θελω να πάω να κανω κατι και το μυαλο μου να ειναι στην δουλεια. Δεν το θέλω με τιποτα. Θα πάρω τον γιατρό μολις αδιαθετησω, να του το πω, και να μου πει τι θα κάνουμε....


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις μαριγούλα μου! Η ψυχολογία εξάλλου παίζει μεγάλο ρόλο!!!

Ελπίζω να μην κινδυνεύεις να χάσεις τη δουλειά σου...Με τόσα που ακούμε πια...


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Φιλενάδα τι κάνεις; καιρό εχω να σου γράψω γιατι με ολα αυτα που γινονται στην δουλεια καπου ειχα χαθει. Τα νέα μου...

εκανα μια 3η σπερματέγχυση με 4 αυγουλάκια παρα πολύ καλά, μιλαμε με 19-27 mm αλλά δυστηχως πάλι δεν με ήθελε. Κλάμα ο λάος!!! Μετά απο αρκετη συζήτηση με τον αντρούλη μου, αποφασίσαμε ότι πρέπει να αλλαξουμε γιατρό. Έτσι την Δευτέρα, έχω ραντεβού με γιατρο της κλινικης ΙΑΣΩ της Λεμεσου, όπου ερχεται και στην Πάφο.

Γνωριζεις την κλινικη;

Εσύ πως είσαι; Όλα καλά;


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Φιλεναδα Χρόνια Πολλα! Πώς είσαι;

Δεν εχω νεακια σου, είσαι καλά;

Εμεις αλλαξεμε τελικα γιατρό και βρηκαμε και προβληματα.

Ένας πολυποδας και ενα ουρεοπλασμα. ΓΙα το δευτερο παιρνουμε αντιβιωση και για το πρώτο θα κανουε επεμβαση αρχες του χρόνου.

Αντα από εμενα. Καλή πρωτοχρονια!!!


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονούσα να μάθω νέα σου...Βέβαια θια προτιμούσα να είναι πιο ευχάριστα αλλά...από την άλλη πάλι καλά που βρέθηκε κάτι για να το αντιμετωπίσετε και να προχωρήσετε πιο δυναμικά!

Σε ποιο γιατρό πας τώρα;

Πώς περάσατε τις γιορτές; Πολύ φαί φαντάζομαι:P

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ!!!:D ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα καλά για τον Χρυσοστόμου! Αντε με το καλό να υπερβείτε τα προβληματάκια που εμφανίστηκαν!

Πότε θα κάνεις την επέμβαση;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aντε! Καλη ανάρρωση λοιπόν! Τώρα πια έχουμε καθαρό "μέτωπο" για επίθεση δηλαδή!:D

Με κανονική εγχείριση αφαιρείτε ο πολύποδας και όχι λαπαροσκοπικά δεν είναι;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Με υστεροσκοπηση γινετε η αφαιρεση.

εισχωρά κάμερα στην μήτρα, όπου ο γιατρος βλέπει τα παντα τι εχει εκει μέσα.

Βρισκει τον πολύποδα, που σε μένα ήταν στο ενδομήτριο και το αφαιρεί με λέιζερ.

Τιποτα δεν καταλαμβαινεις εσύ. Κοιμασαι! Απλα οταν ξυπνήσεις εχεις πόνους περιοδο και λίγο αίμα για λίγες μέρες. Τιποτα περισσοτερο.

4 ώρες μετα την επεμβάση, εισαι σπιτάκι σου. Το καλό ειναι πως ο γιατρος βλέπει και ελέγχει τα πάντα τι γινετε εκει μεσα. Μου εκανε εντυπωση που όταν τον ρωτησα για το μικροβιο που βρηκαμε στην καλιεργεια, αν θα ξανακανουμε μου ειπε πως δεν υπαρχει πλεον αφου αν υπηρχε θα το εβλεπε στην καμερα.

Αρα τώρα ετοιμοι για πραγματικό πόλεμο!


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

:idea:Έτοιμοι για μάχη λοιπόν! :D

Αν και ταλαιπωρία το ξέρω, εγώ χαίρομαι με τα νέα σου :P Αντε τώρα ποιο θα είναι το επόμενο βήμα;


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Το επομενο βημα φιλεναδα δεν ξερω ακομη.

Απλά μου ειπε να παω να με ξαναδει την 11η μερα του κύκλου μου.

Εγώ πιστευω πως μαλλον θα μας αφησει λιγο μονους μας, αφου το προβλημα ήταν ο πολυποδας. Ισως θα θελει να δει πως συμπεριφερετε το οργανισμος μου.

Θα δουμε!!!


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...