Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημερα!

Εγω παλι δεν μαγειρευω καθολου...στελνει η μαμα... το σκ θα σας πω τι θα φτιαξω!

Χαρουμενη μαμα ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να πανε ολα τελεια!!! Πολύ χαίρομαι που γεμίζουμε εγκυούλες στο topic!

Εγω αδιαθετησα τελικα στις 36 ημερες... Ευτυχώς μετα το 2ο παιδι δεν ποναω σχεδον καθολου στην περιοδο...

Αντε να αρχισουν και τα νηπιαγωγεια μας τη δευτερα να δουμε... Θωμαη οι γιοι σου τι λενε?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα

Αχ θωμαη ωραιο φαγακι

Εγω σερα εκανα τηγανιτες που ζητησε η κορη κ γιουβαρλακια.κ τα δυο εμπνευσεις της

Για ολες τις δουλειες δ τρελενομαι,για το φαι αν ειναι κτ απλο θα το κανει ο συζηγος τωρα που δ δουλευει.γενικα αν εχω χρονο κ τα υλικα που θελω μ αρεσει να φτιαχνω διαφορα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anath είπε:

Καλημερα!

Εγω παλι δεν μαγειρευω καθολου...στελνει η μαμα... το σκ θα σας πω τι θα φτιαξω!

Χαρουμενη μαμα ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να πανε ολα τελεια!!! Πολύ χαίρομαι που γεμίζουμε εγκυούλες στο topic!

Εγω αδιαθετησα τελικα στις 36 ημερες... Ευτυχώς μετα το 2ο παιδι δεν ποναω σχεδον καθολου στην περιοδο...

Αντε να αρχισουν και τα νηπιαγωγεια μας τη δευτερα να δουμε... Θωμαη οι γιοι σου τι λενε?

ο μεγαλος μονο παει ο ικρος θα μεινει στο σπιτι αλλο εναν χρονο ακομα

ο μεγαλος ειναι χαρουμενος και θελει να παει


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια σουτζουκακια με ρυζι σημερα

Χαρουμενη μαμα με το καλο

Αχ κοριτσια η μικρη μ δεν καθεται στον παιδικό πολυ κλαμα..σημερα λιγο σταματησε..με εψαχνε..ουφ αγχωνομαι ποτε θα το.ξεπεράσει να δουμε...ειναι αλλα που δεν τους νοιάζει..βλεπω να εχουμε πολυ δρομο μπροστα μας ή λετε απο τη μια μερα στην αλλη να.κατσει;

Link to comment
Share on other sites

Λιανα τα περισσοτερα παιδακια προσαρμοζονται.Σιγα σιγα θα το βλεπεις. Πρεπει να συνηθισει το χώρο, τη δασκαλα, τα παιδακια, και ταυτοχρονα να συνειδητοποιησει το χρονο που θα περναει εκει μεχρι να πας να την παρεις. Να της λες παντα οτι θα γυρισεις να την παρεις. Θα δεις σε μερικους μηνες θα σου λεει "μαμα γιατι ηρθες τοσο νωρις; Ασε με λιγο ακομα"

Εμενα ο μεγαλος μου εχει βαρεθει να καθεται....ανυπομονει... αλλα μου λεει οτι θα κλαιει τις πρωτες μερες. Εχει αρχισει και μια περιεργη προσκολληση σε εμενα, καθε φορα που φευγω για δουλεια με παρακαλαει να μεινω..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας καλο σαββατοκυριακο !!!

απο δευτερα ολα τα παιδακια στα σχολεια 

σημερα εκανα γενικη στο σπιτι και ελιωσα

φαγακι απο την μαμα μου κοτοπουλο με πατατατες μελιτζανοσαλατα και παντζαρια με γιαουρτι και σκορδο


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Κ εγω μινι γενικη κ παλι ελιωσα, να κυνηγαω κ τον μικρο ταυτοχρονα! Μακαροναδα αλι ολιο φαγαμε κ τωρα ετοιμαζομαστε για βολτουλα. Καλο ΣΚ κοριτσια!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα και καλη ζρονια για τα μικρουλια μας

πως περασατε το σκ ?

 εμεις εχθες καναμε τα γενεθλια του μεγαλου μου γιου με ενα μηνα καθυστερηση γιατι περιμεναμε να γυρισουν ολοι 

περασαμε ωραια  επιτελους μαζευτηκαμε ολοι ( ειχαμε θεμα με τον αδελφο του αντρα μου που ξαφνικα ειχε απομακρυνθει απο εμας )

εφτιακα πατσαβουροπιτα μελιτζανες με μοτσαρελα και σαλτσα ντοματας χοιρινη τηγανια και πανσετα με πιππεριες και ντοματινια μακαρονοσαλατα χωριατικη σαλατα και πραινη σαλατα και πατατες τηγανιτες και για τουρτα εφτιαξα ενα οικογενειακο κοκ που στολισαμε και χαλβα σιμιγδαλενιο η μαμα  μου


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Θωμαή να χαιρεσαι το αγορακι σου!

Χυλόπιτες με κοτοπουλο σημερα!

Εμεις ακομη παμε για μπανια! Τον μικρο πλεον δε βαζω μεσα γιατι μου βγηκε ευαίσθητος. Περιμενω να περπατησει επιτελους. Αυτή η φαση με δυσκολευει παρα πολύ.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Θωμαη και παλι να τον χαίρεσαι!

Καλή αρχή σε όλα τα παιδάκια! Εμείς ξεκινήσαμε νήπιο, για λίγες ώρες σήμερα και αύριο και από Πεμπτη ολοήμερο! Για να δούμε..

Κ εμείς δεν μαζέψαμε ακόμη τα πράγματα της θάλασσας, λέμε να πάμε την Κυριακή αν το επιτρέπει ο καιρός..

Χθες πήγα σε συναυλία μετά από 6 χρόνια! Αισθάνθηκα πάλι σαν φοιτήτρια..πολύ το χάρηκα!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια πως πανε οι προσαρμογες ?

εμεις μια χαρα παμε δευτερη σονια ιδια δασκαλα 

αρακα με κεμπαπ σημερα

anath σε ευχαριστω !!!

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μπροκολο για σημερα..!!! πηγαμε εχθες και καναμε τον πρωτο μας υπερυχο ολα ηταν μια χαρα ειδαμε σακο και ειμουν 5.5 εβδομαδων την αλλη δευτερα παλι ραντευου για να ακουσουμε καρδουλα..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!

Ψαρακια σημερα!

Χαρουμενη μαμα  μπραβο!!!με το καλο να ακουσεις και την καρδουλα!!

 

Εμεις αυριο εχουμε ραντεβού στο νοσοκομειο για υπερηχο νεφρων  για τον γιο μου. Ευτυχως δεν ειναι επιπονη εξεταση. 

Λιανα πως τα πατε με τον παιδικο ? Εγω αγωνιω να δω τι θα γίνει από Δευτερα.

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Χαρουμενη μαμα πολυ χαιρομαι

Ιουλιανα καλα αποτελεσματα να εχετε

Γεμιστα σημερα..

Εμενα κοριτσια τα παιδια μου προσαρμοζονται πολυ καλα... εγω εχω θεμα... πολυ αγχος... και ολο αναποδιες τυχαινουν... και φοβαμαι οτι η κριση πανικου ερχεται...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...