Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!

Κοτοπουλο στο φούρνο σήμερα!

Το Σκ κάναμε αρκετές βόλτες, είδαμε πολλούς φίλους και ξεκουραστήκαμε πολυ!!!

Ο μεγάλος μου δεν είχε όρεξη για σχολείο γιατί βαριέται την ώρα ξεκούρασης που έχουν στο ολοήμερο....Ελπίζω να συνηθίσει!!!

Θωμαή ακούγονται τέλεια τα μπισκοτάκια... Σχετικά με τη δουλειά, έχεις ψάξει για φύλαξη παιδιών? Μια ιδέα λέω, σχετική με το αντικείμενό σου, αν και θα είναι δύσκολο ίσως να βρεις κτ κοντά σου...

Βίκυ μπράβο για τον μπέμπη που μεγαλώνει!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω ψαξει συνηθως για φυλαξη πας σθστημενη εχω βαλει γνωσες μου που κανουν φυλαξη να εχουν τον νου τους 

εγιναν πολυ ωραια τα μπισκοτακια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.ειμαι κομματια.με 2 διωρα μονο υπνο.δ ξερω τι τον επιασε τον μικρο.σημερα μπιφτεκια με ρυζι κ λαχανικα.εκανα κομποστα κ μπισκοτα με μπανανα κ σταφιδες για τον μικρο.αυριο θα παμε κ βολτα στους δικους μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Ρύζι με λαχανικά και αβγό σήμερα

Βίκυ μήπως είναι δοντάκια? Ή άλμα? Θα περάσει... Υπομονή!

Κορίτσια τι χαμός έχει γίνει με τα κρύσματα ιλαράς... Δυστυχώς... Θα επιστρέψουν ασθένειες που είχαν εξαληφθεί χάρη στην πρόοδο της επιστήμης... Τι να πω; Μου φαίνεται τραγικό όλο αυτό..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δ ξερω αναθ.νομιζω αλμα σε λιγες βδομαδες.τα δοντια 3μηνες ποναει κ τπτ δ εχει βγει.μες στην τρελη χαρα ηταν.εκοβε βολτες στο κρεβατι.ειναι κ σε φαση που κοβει τον δευτερο ημερησιο υπνο

Κ γω θελω να δω αν εχουμε κανει εγω κ ο αντρας μου της ιλαρας,αν ειναι να κανουμε καμια αναμνηστικη

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κορίτσια φακές με κεφτεδάκια τηγανιτά σήμερα ..Πήγαμε εχθές στο γιατρό κ ακούσαμε κ καρδούλα όλα μία χαρά φενονται για την ώρα ....!!

Συγχαρητήρια!!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια γεμιστα σήμερα..ημουν λιγο κρυωμενη σήμερα συνερχομαι σιγα σιγα...η μικρη παει παιδικο.μεχρι 12 μιση αλλα.κλαιει κ στεναχωριεμαι σημερα καπως καλυτερα..τι να κανωσαι δεν ξερω...Ούτε τρωει ουτε καν δοκιμαζει έκοψε και το πρωινό γαλα..ειναι αγχος για τονα σχολειο να δω ποτε θα περασει

Χαρουμενη μαμα μπράβο ωραία νεα

Θωμαη κ εγω δουλεια ψαχνω κ τιποτα κουράστηκα

Βικυ περναει φασεις ο μικρος υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Γιουβαρλάκια σημερα!!

Ωχ, Βικυ υπομονή!

Λιανα εγω δεν ψαχνω εντατικα για δουλεια,. Λεω φετος, όταν βγουν οι αιτησεις να κανω χαρτια για αναπληρωτρια, ειχα κανει πριν από χρονια. Περιμενω βεβαια κατι αποτελέσματα από διαφορα προγράμματα στο πανεπιστημιο μηπως και.......

 

Θωμαή μου , πιστευω θα βρεις κατι που θα σου ταιριαζει και θα σ εβολευει...σε ιδιωτικους σταθμούς ισως?

Εμεις τριτη μερα σημερα στο παιδικο!τα παμε πολύ καλα!μου ειπαν καλα λογια οι κοπελες και χαρηκα!

19 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κορίτσια φακές με κεφτεδάκια τηγανιτά σήμερα ..Πήγαμε εχθές στο γιατρό κ ακούσαμε κ καρδούλα όλα μία χαρά φενονται για την ώρα ....!!

Χαρουμενη μαμα τελεια !!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Ψαρια σημερα στα πεθερικα

Με αποζημιωσε το καμαρι μου ψες,5ωρες στην κουνια του

Λιανα ειναι 2;ποσο καιρο πατε;εχει αρρωστησει οσο πατε;μαλλον δ ειναι ετοιμη.οτι δ τρωει εκει δειχνει οτι δ συνηθισε.οχι τοσο το κλαμα.αν εισαι σιγπυρη οτι δ ειναιθεμα παιδικου,δες αλλη λυση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , vikib είπε:

Γεια σας

Ψαρια σημερα στα πεθερικα

Με αποζημιωσε το καμαρι μου ψες,5ωρες στην κουνια του

Λιανα ειναι 2;ποσο καιρο πατε;εχει αρρωστησει οσο πατε;μαλλον δ ειναι ετοιμη.οτι δ τρωει εκει δειχνει οτι δ συνηθισε.οχι τοσο το κλαμα.αν εισαι σιγπυρη οτι δ ειναιθεμα παιδικου,δες αλλη λυση

Βικυ ειναι 2 μιση παμε απο 5 Σεπτεμβρίου την πρωτη βδομαδα 1 ώρα μετα 2 και τώρα περιπου 4..δεν ειναι θεμα παιδικου μια χαρα ειναι αλλα θελει εμένα..για φαγητό ναι δεν συνηθισε ακομα πιστεύω σιγα σιγα..Σήμερα ηταν καλυτερα..πάντως τα τραγούδια κ τα παραμύθια μου τα λεει

1 hour ago, iouliana είπε:

Καλησπέρα!!

 

Γιουβαρλάκια σημερα!!

Ωχ, Βικυ υπομονή!

Λιανα εγω δεν ψαχνω εντατικα για δουλεια,. Λεω φετος, όταν βγουν οι αιτησεις να κανω χαρτια για αναπληρωτρια, ειχα κανει πριν από χρονια. Περιμενω βεβαια κατι αποτελέσματα από διαφορα προγράμματα στο πανεπιστημιο μηπως και.......

 

Θωμαή μου , πιστευω θα βρεις κατι που θα σου ταιριαζει και θα σ εβολευει...σε ιδιωτικους σταθμούς ισως?

Εμεις τριτη μερα σημερα στο παιδικο!τα παμε πολύ καλα!μου ειπαν καλα λογια οι κοπελες και χαρηκα!

Χαρουμενη μαμα τελεια !!!

Ιουλιανα για αναπληρωτρια κάνω καθε χρονο απο το 2007 αλλα εμεις προκοπή δεν εχουμε σ αυτα..γι αυτο θελω κατι άμεσο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...