Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια χοιρινο κοκινιστο σημερα απο την μαμα μου..!!! ιουλιανα πιστευω να πηγαν ολα καλα με την εξετασει του γιου σου..!!!! αναθ υπομονη και ευχομα συντομα να τα ξεπερασεις και να ηρεμησεις..!!!

 


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια σουβλακια με πατάτες πίτες τζατζικι σημερα μαγειρεψε ο αντρας μ

Η μικρή στον παιδικο πάει καλυτερα αυτη τη βδομαδα έκατσε 2 ωρες κλαιει οταν την πηγαίνω μετα καλύτερα..αν δει αλλα παιδάκια να κλαίνε την ξαναπιανει..σιγα σιγα..αλλα δεν θελει γαλα τι.πρωι ουτε πρωινο τρωει στο σχολείο..αγχώνεται μαλλον .φαση ειναι θα περασει κ αυτο

Χαρούμενη μαμα με το καλο να ακουσετε καρδούλα

Ιουλιανα καλα αποτελέσματα

Anath κ εγω εχω αγχος μπορει κ πιο πολυ κ απ την μικρη προσπαθω να το κρυβω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

πατατες τηγανιτες και σαλατα σημερα

anath και παθαινω τετοιες κρισεις ειδικα απο τοτε που εμεινα χωρις δουλεια αλλα προσπαθω να το κρυβω απο ολους γιατι πολλες φορες τα μικρα αναστατωνονται


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ιουλιάνα όλα καλά?

Λιάνα κ εγώ πιστεύω ότι θα αρχίσει να τρώει όταν συνηθίσει. Για το γάλα δεν πειράζει. Δοκίμασε να της δώσεις λίγο τυράκι το πρωί αν της αρέσει.

Ευχαριστώ κορίτσια! Δυστυχως δεν κατάφερα να το κρύψω και έβαλα τα κλάματα μπροστά στα παιδιά, ο μικρός έχει αρκετες μέρες που το καταλαβαίνει γιατί μαζί μου δεν ηρεμεί, κοιμάται μόνο με τον μπαμπά του. Με τον μεγάλο μιλάμε, αλλα δεν του λέω ακριβώς το λόγο για να μην τον αγχώσω...χθες προέκυψε κ αλλο θεμα και ίσως καταργηθεί το ολοήμερο γιατι αποχώρησαν καποια παιδιά. Τελοσπαντων, προσπαθώ να ηρεμήσω..Σεπτέμβρης είναι αυτός, θα περάσει!

Σήμερα λέω να κάνω ομελέτα φύρνου!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ρεβυθια σημερα!

Ευτυχως όλα καλα με τον υπερηχο!

 

Αναθ, ευχομαι να πανε όλα καλα και να ηρεμησεις. Ολοημερο είναι ο μεγαλος? νηπια παει?

 

Πως κανεις την ομελετα φουρνου?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, iouliana είπε:

Καλησπέρα!

Ρεβυθια σημερα!

Ευτυχως όλα καλα με τον υπερηχο!

 

Αναθ, ευχομαι να πανε όλα καλα και να ηρεμησεις. Ολοημερο είναι ο μεγαλος? νηπια παει?

 

Πως κανεις την ομελετα φουρνου?

Ναι ολοημερο νηπιο. Το δηλώνεις με την εγγραφή τον Μάιο και αναλογα με τον αριθμό των παιδιών που θα δηλώσουν σχηματίζεται τμήμα. Ε, στο δικό μας σχηματίστηκε τμήμα και κάποιοι το μετάνιωσαν φαίνετα....

Λοιπον για την ομελετα, τσιγαρίζω σε τηγανακι μανιταρια, πιπεριες, κρεμμυδακι. Χτυπάω τα αβγα με γάλα και τριμμένο τυρί σε ένα μπολ και μετα τα αναμιγνύω με τα λαχανικά και τα βάζω σε πυρεξ και ψήνονται για ενα τεταρτο περίπου (επειδή δεν τα πάω καλά με το χρόνο, κοιτάω να έχει ψηθεί το αβγό)

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , anath είπε:

Ναι ολοημερο νηπιο. Το δηλώνεις με την εγγραφή τον Μάιο και αναλογα με τον αριθμό των παιδιών που θα δηλώσουν σχηματίζεται τμήμα. Ε, στο δικό μας σχηματίστηκε τμήμα και κάποιοι το μετάνιωσαν φαίνετα....

Λοιπον για την ομελετα, τσιγαρίζω σε τηγανακι μανιταρια, πιπεριες, κρεμμυδακι. Χτυπάω τα αβγα με γάλα και τριμμένο τυρί σε ένα μπολ και μετα τα αναμιγνύω με τα λαχανικά και τα βάζω σε πυρεξ και ψήνονται για ενα τεταρτο περίπου (επειδή δεν τα πάω καλά με το χρόνο, κοιτάω να έχει ψηθεί το αβγό)

μου ανοιξες την ορεξη με την ομελετα!!

Θα εχεις θεμα αν δεν καθεται ολοημερο? εισαι παντα πρωινη?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, iouliana είπε:

μου ανοιξες την ορεξη με την ομελετα!!

Θα εχεις θεμα αν δεν καθεται ολοημερο? εισαι παντα πρωινη?

Σχολαω 2:30 καθε μερα. κ ο συζυγος 3:30. αρα θα πρεπει ν στελνω τη μαμα μου, να τον κραταει σπιτι της κ να πηγαινω να τον παιρνω. ταλαιπωρια και για εμενα και για εκεινη...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε ?

χοιρινο με πιππεριες και ρυζι σημερα

αχ σημερα εχω ξυπνησει με μια πολυ χαλια διαθεση νιωθω μια απογοητευση περιμενα μια απαντηση απο μια δουλεια που δεν ηρθε και γενικα δεν ειμαι στα καλυτερα μου


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπερα!!

Βραστα κεφτεδακια με ρυζι σημερα!

Αναθ το καλο είναι ότι σχολατε νωρις και εχετε σταθερο ωραριο με τον συζυγο σου!ελπιζω να βρεθει λυση.

Θωμαή μην στεναχωριεσαι, κατι θα βρεθει, σιγουρα!

Εμεις κορίτσια περναμε μια εντονη φαση γκρινιας της μεγαλης που την αποδιδω σε ζηλια προς τον μικρο. Με κουραζει απίστευτα και δεν το διαχειρίζομαι σωστα.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια καλο σαββατοκυριακο 

ευχαριστω για τα λογια συμπαραστασης ειμαι πιο ηρεμη τωρα 

ψαρι με πατατες και πιτσα

ιουλιανα και εμεις απο τον μεγαλο πολυ γκρινια ενω στο νηπιο ειναι αψογος


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια γεμιστα για σημερα...!!!! εχει πολυ ωραιο καιρο εδω και πηγαμε και ριξαμε και μια βουτια σημερα στη θαλασσα...ηταν πολυ ωραια ο μικρος δεν ηθελε να βγει..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Τι ωραια που συνεχιζετε τα μπανια

Εμεις απλα βολτουλες οσο ακομη ειναι κ ο μπαμπας στο σπιτι

Αρχισε ο μικρος αυγο,μπουσουλαει κ χαιρεταει κιολας

Απο φαγητα εκανα μια ζεστη σαλατα με φασολια κ φαγοπυρο,κοτοπουλο στο φουρνο κ πουρε γλυκοπατατας,κολοκυθοσουπα με βελουτε με τη μεγαλη κολοκυθα κ σημερα αρακα

Θωμαη ευχομαι συντομα να βρεις κτ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...