Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Πιτσάκια σήμερα..

Θωμαή περαστικά! Όλοι περνάνε αυτή την ίωση αυτές τις μέρες. Κάποιοι πιο ελαφριά κάποιοι χειρότερα. Ξεκουράσου όσο μπορείς.. Ο μεγάλος πήγε σχολείο; Ανάρρωσε;


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κεφτεδάκια με πατάτες σημερα

Ευτυχώς αρχισε κ καθεται η μικρη στον παιδικο χτες εφαγε σημερα οχι..θα μαθει που θα παει..8μιση 12 μιση την αφηνω

Απο 9 μηνων αρχισε η μικρη μ σιγα σιγα να τρωει κομματια κ πατημένα μονο.το.κρεας αλεθα μεχρι 15 μηνων εκτος απο τον κιμά

Θωμαη περαστικα..περασα κ.εγω συνάχι ευτυχως μονο με δεκατα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα!!

 

σνίτσελ κοτοπουλο με πουρε ............Εδω εχει κλασικα ζεστη οσο εχει ηλιο και μετα λιγη ψυχρα αλλα συνεχιζουμε τα μπανια ακάθεκτοι!

 

θωμαη περαστικα!

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , CME2205 είπε:

@iouliana μπάνια ακόμα;;;;; εγώ αισθάνομαι ήδη ότι το καλοκαίρι ήταν... πέρσι!!

Μενουμε πολύ κοντα στη θαλασσα οποτε συνεχιζουμε μεχρι να χαλασει εντελως ο καιρος (με τη μεγαλη όμως, τον μικρο δεν τον βαζω πλεον). Ο αντρας μου κανει ολο τον χρονο


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια φακές σημερα και εδώ οι ζέστες ακόμα καλά κρατούν κ συγουρα θα κρατούν κ τον Οκτώβρη .Αν κ σαββατοκύριακο ακούγετε για πτώση της θερμοκρασίας κ βροχές αλλά από βδομάδα θα πάρει τα πάνω του ο καιρός πάλι... Μαρεσει πολύ οσους βλέπω κ κάνουν μπάνιο το χειμώνα είναι ότι καλύτερο για την υγεία εμένα αν κ μαρεσει πολύ η θάλασσα κ μένουμε κ δυπλα δε ξέρω αν θα το τολμούσα όμως..Πάντως Ιουλιανά κ για την κόρη σου που πάτε ακόμα είναι ότι καλύτερο πιστεύω..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια 

σημερα θα φαμε οτι περισσεψε απο τις προηγουμενες μερες

σε ενα μηνα θα γεννηθει η ανιψια και βαφτιστηρα μου και εχτες πηγαμε με την νυφη και ψωνισαμε διαφορα μωρουδιακα ειχα ξεχασει ποσο μικρουλια ηταν με επιασε επιθυμια για τριτο παιδι

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μοσχαρακι γιουβετσι σημερα

Η μικρη παει καλυτερα στον παιδικο γκρινιαζει βεβαια λιγο κανανε κ την πρωτη χειροτεχνια κ μου την εδειχνε

Να σας ρωτησω το εμβόλιο της ιλαρας το κανατε;εμεις κάναμε την πρωτη δοση το 16 και η δευτερη ηταν για το 20 μιλησα με τον γιατρο κ ειπε να την κανουμε..θα παω μεσα στη βδομαδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...