Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Ρε πατουσακι αφου εισαι στο τέταρτο σαν και εμενα πως θα κανεις β επιπέδου τελος Μαϊου αφου την κανουμε στον 6ο μηνα! 

18/10 με εχει βαλει εμενα....  Για να δουμε μαλλον και αυτο 11 θα βγει! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 16+3 σήμερα με πητ 15 οκτωβρη.Σε 3 εβδομάδες θα κάνω και την β επιπέδου.Μακάρι να είναι όλα καλά και να μάθω και το φυλο (έχω το προαίσθημα ότι θα είναι αγορι).Θα είναι το πρώτο μου παιδάκι και είμαι 27 χρονών! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

31/5 με εβαλε. Θα ειμαι 20+1 Κ πιο μετα κανουμε το ντοπλερ σωστά;

@Angela123 ετοιμάσου να γνωρίσεις τον έρωτα της ζωής σου  αν ειναι αγοράκι 

 

@Alekagala εδω στις 20-21 βδομαδες κανουμε τη β επιπέδου. Άρα δεν θα ειμαι ακομα 6 μηνών  

Ετσι ηταν κ στα αλλα μου παιδάκια 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα να έχουμε κορίτσια στην β επιπέδου ! Εγώ θα την κάνω στην 21η εβδομάδα.

@Patousaki3 θέλει πολλά αδελφάκια το παιδί !!χαχα Επίσης όταν λές "εδώ" ..που βρίσκεσαι?

@Angela123 θα νιώσεις πρωτογνωρα συναισθήματα

 


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Angela123 είπε:

Κορίτσια πως βάζετε αυτά τα τικεράκια που δείχνουν πόσο είστε τώρα και πόσες μέρες μένουν μέχρι την πητ?θέλω και εγώ η ζηλιαρα

https://lilypie.com/ αυτο είναι το link . Eπιλέγεις κατηγορία και όταν το ολοκληρώσεις αντιγράφεις τον κωδικο που σου δίνει και το επισυνάπτεις στο σημείο της υπογραφής στο προφίλ σου σε αυτη την σελίδα


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

4 ώρες πρίν, Knock Knock είπε:

Ας γνωριστούμε λίγο καλύτερα βρε κορίτσια ! Ποια ηλικία έχετε ? Εγώ είμαι 30

 

Γεια σας! Εγω ειμαι 25! Και ειναι το πρωτο μου μωρακι! Πητ εχω 21.10! Για β επιπεδου μου ειπε μεσα ιουνιου οτι θα το κανω.. 21-22 εβδομαδων..

Και εγω ημουν σιγουρη οτι ειχα αγορακι, το ειχα δει και στον υπνο μου πολλες φορες αγορι.. και τελικα μαθαμε οτι ειναι κοριτσακι! Μας το ειχε πει και στην αυχενικη για κοριτσι αλλα δεν το πολυπιστευα.. Αλλα τελικα επεσα εξω! 

Απο κιλα εχετε παρει καθολου? Εγω εχω κανει κοιλια αλλα και σημερα που πηγα γιατρο με εβγαλε 2 κιλα λιγοτερα απο τον προηγουμενο μηνα.. ανησυχησα λιγο.. 


nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...