Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts

Θα ειμαι στην 21η βδομαδα. Ετσι μου έκλεισαν κ τα ραντεβου στις προηγούμενες εγκυμοσύνες. Ισως ειναι λιγο διαφορετικά εδω; ή ισως λέγεται διαφορετικά κ δεν θυμαμαι; χαλια η μνήμη μου τελευταια. 

Κ εγω θα χρειαστώ νέο ρηλαξ γιατι το προηγούμενο ψιλοδιαλήθηκε κ ειναι η μεγαλη αγάπη του μικρού. Του αρεσει να ξαπλώνει για να χαλαρώνει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εχω ενα απλό χωρις μηχανισμό να κουνιέται μονο του. Απο μια ισπανική εταιρεία την Olmitos. Το ειχα παρει €80 θυμαμαι. Δεν ξερω αν το jumbo εχει ρηλαξ. Δεν θα ηθελα να πιασω κατι ακριβό. Κ στα 2 μου παιδάκια ομως το χρησιμοποίησα παρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα στο skroutz ενα bebe stars με κατι ζωάκια ειναι στα 54€ και πλενομενο γινεται και καρεκλάκι σηκώνεται δηλαδη..... Θα κανω μια βολτα στα τζάμπο να τα δω και απο κοντα για να ξερω διαφορες απλως θελω να σηκώνει οσο πιο πολλα κιλα γινεται! 

large_20170310164858_bebe_stars_lion.jpeg

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελεια η τιμή του!  Κ αρκετα τα κιλά.  Αυτα με τις μπαταρίες Νομιζω ειναι για πιο λίγα κιλά. Εμενα ειναι τελείως απλό. Κουνιέται με το πόδι της μαμας. Χαχα. Κανω κ γυμναστικη. 

Αυτο που βρήκες φαινεται το απλό. Εξαρτάται τι θελεις. Μια φίλη μου ειχε αυτο με τις μπαταρίες της fisher price κ ηταν πολυ ευχαριστημένη. Δεν θυμαμαι τιμή...

Έβαζε το μπεμπέ μεσα κ πατούσε ενα κουμπί κ αυτο κουνιόταν κ κοιμόταν το μικρούλη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια , τι κάνετε ;; 

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες για την καμπύλη και το ζάχαρο !

Πρέπει να έχω αποκτήσει ενα εκνευριστικό σύμπτωμα της εγκυμοσύνης ! Ώρες ώρες νιώθω βουλωμένη την μύτη μου λές και είμαι κρυωμένη (χωρίς να είμαι) ! Γνωρίζω 2 κοπέλες που το είχαν στην εγκυμοσύνη τους και ο γιατρός μου είπε πως είναι φυσιολογικό ..αλλα είναι πολυ εκνευριστικό!!!!!!!! Παντως στις δυο περιπτώσεις που ήξερα τους πέρασε οταν γέννησαν ..εύχομαι να μην μου κρατήσει τόσο 

Κορίτσια ...πρέπει να φτιάξουμε και ενα πινακάκι με τις πητ γιατι νομίζω πως δεν θυμόμαστε λεπτομέρειες η μια για την άλλη .  Απο οτι θυμάμαι όμως πρέπει να είμαι η τελευταία με πητ τον Οκτώβριο ( βέβαια όπως όλες γνωρίζουμε αλλο πητ και αλλο πότε θα γεννήσεις)


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Patousaki3 μάλλον δεν θα ξεφουσκώσεις τελευταία :) 'Εχω πητ 30 Οκτωβρίου σύμφωνα με την αυχενική οπότε αν δεν έχουμε άλλη κοπέλα με πητ 31/10 τότε είμαι η τελευταία στην λίστα του Οκτωβρίου 

14 εβδομάδων και 2 ημερών σήμερα 

Βέβαια το πρώτο γεννήθηκε 20 μέρες νωρίτερα ετσι στην τελική λίστα με τα γεννητούρια σίγουρα θα έχουμε αναπροσαρμογές 

@Alekagala με χαρά θα περιμένουμε το πινακάκι οταν βρείς χρόνο


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...