Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

καλημέρα Elisabeth! Κάτι μου λέει πως δε θα χρειάζεται να φορέσουμε καμμιά καπελαδούρα για να καταλάβουμε ποιές θα είμαστε, μόλις δείτε την κοιλούμπα μου, σφυρίξτε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας! Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσουμε, Τετάρτη 18/11 17:30 στο Haagen Dazs, στην κεντρική πλατεία της Ηλιούπολης ψάχνω να βρω το τραπέζι με τις δύο εμφανώς έγκυες (ERIANTON, principessa) ;


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι DEMS.

Παρεπιμπτόντως είδες την τύχη μου σήμερα?????

Είμαι στη δουλειά και δεν έχω πρόσβαση στο facebook από δω. Για πες, να ζηλέψω;


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας! Λοιπόν για να ανακεφαλαιώσουμε, Τετάρτη 18/11 17:30 στο Haagen Dazs, στην κεντρική πλατεία της Ηλιούπολης ψάχνω να βρω το τραπέζι με τις δύο εμφανώς έγκυες (ERIANTON, principessa) ;

καλημερα dems!!ναι ετσι λεμε!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, την παιδική χαρά που φτιάχνουν εκεί μπροστά από τις καφετέριες την έχουν τελειώσει; Περνάω συνέχεια με το αυτοκίνητο και δεν μπορώ να καταλάβω αν λειτουργεί ή όχι.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, την παιδική χαρά που φτιάχνουν εκεί μπροστά από τις καφετέριες την έχουν τελειώσει; Περνάω συνέχεια με το αυτοκίνητο και δεν μπορώ να καταλάβω αν λειτουργεί ή όχι.

οχι δεν την εχουν τελιωσει ακομα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα ειρηνη!!

εμεις πηγαμε βολτα γυρισαμε φαγαμε κ τωρα παιζουμε...κ αν τα καταφερω θα τη κοιμησω!πηγε ο αντρας μου σημερα πρωτη μερα στη δουλεια μετα τη γεννα κ ειμαι μονη μου.

εσυ τι κανεις?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειχε αδεια?λογω παιδιου?η πηρε αδεια ετσι απλα?

παραιτηθηκε απο τη προηγουμενη δουλεια για να βοηθησει με το μωρο...δεν ειχαμε βοηθεια γιατι η μανα μου δουλευει μεχρι αργα και η δικια του κουραζεται ευκολα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε συ!αγχωθηκες με το μωρακι ρε κοριτσακι?

ναι αγχωθηκα λιγο...βεβαια ευτυχως το μωρο μου ειναι πολυ βολικο!τωρα τελευταια μονο εχει αρχισει κ γκρινιαζει οταν την αφηνουμε μονη της στο ριλαξ κατα τ αλλα μια χαρα ειναι.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...