Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμαν βλέπω τέτοια πράγματα με τέτοιες τιμές, ανεβαίνει η πίεση μου στα 40!!!!

Εμείς ενα απλο κρεβατάκι με κάγκελα που βγαίνουν μετα, τιμη προσφοράς €300. 

Σας είπα οτι ο άντρας μου είναι απο το Γύθειο? Μπας να έρθουμε εκεί να γεννησω εκεί, να πάρω και τα πράγματα. Πιο φθηνά θα μου έρθει!!! 

Πολυ πολυ καλημέρα σας!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marigula είπε:

Αμαν βλέπω τέτοια πράγματα με τέτοιες τιμές, ανεβαίνει η πίεση μου στα 40!!!!

Εμείς ενα απλο κρεβατάκι με κάγκελα που βγαίνουν μετα, τιμη προσφοράς €300. 

Σας είπα οτι ο άντρας μου είναι απο το Γύθειο? Μπας να έρθουμε εκεί να γεννησω εκεί, να πάρω και τα πράγματα. Πιο φθηνά θα μου έρθει!!! 

Πολυ πολυ καλημέρα σας!!!!! 

Μαριγουλα μου και με αποστολη θα μπορουσες να το πάρεις ή αν υπάρχει κανενας συγγενή ς που θα μπορουσε να υπάρχει καραβι απο Ελλάδα για Κύπρο?Ασχετο...


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Ναι Θεσσαλονίκη είμαι , σίγουρα υπάρχουν οικονομικές επιλογές το θέμα είναι να βρούμε την ποιότητα που θέλουμε στην τιμή που μπορούμε να δώσουμε

 Συγνωμη για την σφηνα.........

 

αλζιρα επειδή ειδα ότι βλέπεις στο κιντο, ζητα να σου δειξουν το kiddo smart που είναι και πολύ οικονομικο και σχετικα ευκολοχρηστο, τροποποιείται και για νεογέννητα και δε χρειαζεται να παρεις ολο το σετ με το πορτ μπεμπε... εχει γραψει παρα πολλα χιλιόμετρα γιατι μας αρεσει το περπατημα και το εχω τωρα καινουριο στον δευτερο

 

με το καλο σε όλα τα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , iouliana είπε:

 Συγνωμη για την σφηνα.........

 

αλζιρα επειδή ειδα ότι βλέπεις στο κιντο, ζητα να σου δειξουν το kiddo smart που είναι και πολύ οικονομικο και σχετικα ευκολοχρηστο, τροποποιείται και για νεογέννητα και δε χρειαζεται να παρεις ολο το σετ με το πορτ μπεμπε... εχει γραψει παρα πολλα χιλιόμετρα γιατι μας αρεσει το περπατημα και το εχω τωρα καινουριο στον δευτερο

 

με το καλο σε όλα τα κορίτσια!

Το είδαμε και μπορώ να πω ότι μου άρεσε απλά λίγο το βάρος του μου φάνηκε πολύ. Ευχαριστώ πάντως για την πρόταση! 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Alzira είπε:

Το είδαμε και μπορώ να πω ότι μου άρεσε απλά λίγο το βάρος του μου φάνηκε πολύ. Ευχαριστώ πάντως για την πρόταση! 

Ο,τι σε βολεψει!! Φνταζομαι θα εχει πλεον και καλυτερα μοντελα!! Με το καλο το μωρακι σου! 

 

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ERIANTON είπε:

Αναστασια  νομιζω εσενα περιμένουμε .Πως τα πας με την διατροφη σου? 

 

Τα νευρα μου εντελως σπασμενα αλλα οι μετρησεις ολες καλες μεχρι τωρα!!!


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Τα νευρα μου εντελως σπασμενα αλλα οι μετρησεις ολες καλες μεχρι τωρα!!!

μπραβο σου !!ας εχεις νευρα αρκει να εισαι καλα.στον τελευταιο σου υπερηχο θυμάσαι τι βάρος ειχε το εμβρυάκι σου και σε ποια εβδομαδα.φοβαμαι οτι ειναι μεγαλο το δικο μου και σκεφτομαι μηπως με φλερταρει το ζάχαρο.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ERIANTON είπε:

μπραβο σου !!ας εχεις νευρα αρκει να εισαι καλα.στον τελευταιο σου υπερηχο θυμάσαι τι βάρος ειχε το εμβρυάκι σου και σε ποια εβδομαδα.φοβαμαι οτι ειναι μεγαλο το δικο μου και σκεφτομαι μηπως με φλερταρει το ζάχαρο.

Θα σου πω την Παρασκευη πρωτα ο Θεος γιατι η γυναικολογος μου το ειδε με το ματι δε μου το μετρησε. Ημουν 20η εβδομαδα και μου ειχε πει περιπου 300 αν θυμαμαι καλα γιατι ειχα ταραχτει με τα αποτελεσματα της καμπυλης.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ERIANTON είπε:

μπραβο σου !!ας εχεις νευρα αρκει να εισαι καλα.στον τελευταιο σου υπερηχο θυμάσαι τι βάρος ειχε το εμβρυάκι σου και σε ποια εβδομαδα.φοβαμαι οτι ειναι μεγαλο το δικο μου και σκεφτομαι μηπως με φλερταρει το ζάχαρο.

Γιατι αγχωνεσαι τοσο Ειρήνη μου; εμενα 22 βδομαδες 530γρ. Παίζουν πολλα ρόλο κ ειναι κατα προσέγγιση. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwroulita85 είπε:

Γιατι αγχωνεσαι τοσο Ειρήνη μου; εμενα 22 βδομαδες 530γρ. Παίζουν πολλα ρόλο κ ειναι κατα προσέγγιση. 

το εχω στο μυαλο μου γιατι το πρωτο ηταν πολυ λιγοτερο και μου κανει εντυπωση τόση διαφορά.ειχα γεννησει τελειομηνο το αγορι μου 2700.

Ασε που βγηκε ευκολα με ενα "πλατς".Να βγαλω κανενα 3500 να τρελαθώ χαχα..Στην δικη σου περιπτωση  πας για καισαρικη η κοβουν τα ραμματα οταν ερθει η ωρα και γεννας φυσιολογικα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ERIANTON είπε:

το εχω στο μυαλο μου γιατι το πρωτο ηταν πολυ λιγοτερο και μου κανει εντυπωση τόση διαφορά.ειχα γεννησει τελειομηνο το αγορι μου 2700.

Ασε που βγηκε ευκολα με ενα "πλατς".Να βγαλω κανενα 3500 να τρελαθώ χαχα..Στην δικη σου περιπτωση  πας για καισαρικη η κοβουν τα ραμματα οταν ερθει η ωρα και γεννας φυσιολογικα?

Δεν εχω ιδέα.. δεν φτασαμε εκει. Απ οτι διαβάσα κόβουν τα ράμματα. Αλλα με μενα δεν βγαζεις ακρη. 

Πάντως στην στήλη που ειχα ανεβάσει ειμαστε οκ. Μπορει το μωρακι σου να ειναι ψηλό ή η σύλληψη να ειναι πιο μπροστα. Ειναι καιρο που σε απασχολεί, Μηπως για να ηρεμίσεις απο τις σκέψεις αυτες να κανεις μέτρηση; 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

@ERIANTON μεγάλο βρε είναι 3500 για αγόρι τελειομηνο; απ ότι να βγει ελλιποβαρες ας είναι κ 4κιλά, κατά τη γνώμη μου. Ίσως πονάς λιγοοο παραπάνω αλλά μετά είσαι πιο ήρεμη.

Ρε παιδιά στο Έλενας στη β επιπέδου ούτε Αυχενική διαφάνεια μου μέτρησαν ούτε τον τράχηλο μου μέτρησαν καμία φορά μέχρι τώρα.. Δεν το βρίσκω πουθενά στα χαρτιά. Μετά σου λένε είναι καλό νοσοκομείο. Έχω κ τον άντρα μου να μου λέει "τι φύγαμε απ το αττικό, καλύτερα σε πρόσεχαν στις εξετάσεις κ είναι κ 5 λεπτά απ το σπίτι μας". Αχ τι τραβαμεεεε

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , IoannaMas είπε:

@ERIANTON μεγάλο βρε είναι 3500 για αγόρι τελειομηνο; απ ότι να βγει ελλιποβαρες ας είναι κ 4κιλά, κατά τη γνώμη μου. Ίσως πονάς λιγοοο παραπάνω αλλά μετά είσαι πιο ήρεμη.

Ρε παιδιά στο Έλενας στη β επιπέδου ούτε Αυχενική διαφάνεια μου μέτρησαν ούτε τον τράχηλο μου μέτρησαν καμία φορά μέχρι τώρα.. Δεν το βρίσκω πουθενά στα χαρτιά. Μετά σου λένε είναι καλό νοσοκομείο. Έχω κ τον άντρα μου να μου λέει "τι φύγαμε απ το αττικό, καλύτερα σε πρόσεχαν στις εξετάσεις κ είναι κ 5 λεπτά απ το σπίτι μας". Αχ τι τραβαμεεεε

Δε μπορει βρε Ιωαννακι. Ψαξε λιγο καλυτερα... Δε θελω να το πιστεψω.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...