Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

@Αναστασία33 Η ενοικίαση που εείχα κοιταξει γινεται απο τον εεπίσημο αντιπρόσωπο της Medela στην Ελλάδα και ειναι ανα 15 μέρες ή μήνα. Δε θυμάμαι τιμή, αν θες σου στελνω σε μήνυμα το λινκ να τους ξαναρωτησεις. 

  • Μου αρέσει 1

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , gaidaki είπε:

@Αναστασία33 Η ενοικίαση που εείχα κοιταξει γινεται απο τον εεπίσημο αντιπρόσωπο της Medela στην Ελλάδα και ειναι ανα 15 μέρες ή μήνα. Δε θυμάμαι τιμή, αν θες σου στελνω σε μήνυμα το λινκ να τους ξαναρωτησεις. 

Ok μολις το ειδα ειναι το klinikum που ειπε η Ειρηνη. :-D 

Δηλαδη να αγορασω θηλαστρο απο πριν λετε;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , gaidaki είπε:

@Αναστασία33 Η ενοικίαση που εείχα κοιταξει γινεται απο τον εεπίσημο αντιπρόσωπο της Medela στην Ελλάδα και ειναι ανα 15 μέρες ή μήνα. Δε θυμάμαι τιμή, αν θες σου στελνω σε μήνυμα το λινκ να τους ξαναρωτησεις. 

ναι θα ηθελα ,ευχαριστω πολυ


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , ERIANTON είπε:

αυτο το ασπρο ειναι το σμηγμα .μπορει να τα κανουν την δευτετη μερα τι να σου πω.εμενα ηταν καθαρος παντως σε σχέση με το πως τον ειδα οταν μου τον ακουμπησαν πανω μου στην γεννα.

καλημερα Δωρουλιτα !!Αχ στειλε και απο εδω λίγη βροχουλα!!ευτυχως κοιμαμαι πολυ ωραία ακομα.τι κανει ο μικρολης σου?

Μακαρι Να φυσούσα κ να έρχονταν τα συννεφάκια σε σας εκει κατω. Τωρα κ δω σταμάτησε αλλα εχει ωραια δροσιά! 

Ειναι πολυ ζωηρό μικρακι. Ειδικά τον βραδυ ξυπναω απο τις κλωτσιές. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dwroulita85 είπε:

Μακαρι Να φυσούσα κ να έρχονταν τα συννεφάκια σε σας εκει κατω. Τωρα κ δω σταμάτησε αλλα εχει ωραια δροσιά!

Στειλτα απο Παρασκευη που θα γυρισω Αθηνα :-P

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου εστειλε σε 3D η φίλη μου απο Αθήνα το δωμάτιο του μικρού μας πρίγκιπα. Εβαλα μεσα κρεβατακι (Οχι λίκνο το νηπιακό για να δουμε τον χώρο), μια κουνιστή καρεκλα απο ικεα, την αλλαξιερα του ικεα κ ταπετσαρία. Λειπει χαλάκι κ κουρτίνα. Ντουλαπα εχω εντοιχισμένη. 

Δεν ξερω πως να σας το στειλω.

  • Μου αρέσει 3

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Λες αυτο που ιντερνετικα εχει γυρω στα 160€; Τα επαγγελματικα της medela στα μαιευτηρια ποσο τα νοικιαζουν ξερουμε;

Ναι, μαλλον ειναι το ίδιο. Το ειχα πάρει 140€ το 2014.


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , gaidaki είπε:

Ναι, μαλλον ειναι το ίδιο. Το ειχα πάρει 140€ το 2014.

Καλα αυτα αντι να φθηναινουν ακριβαινουν; :confused:

πρίν από 51 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Σημερα μου εστειλε σε 3D η φίλη μου απο Αθήνα το δωμάτιο του μικρού μας πρίγκιπα. Εβαλα μεσα κρεβατακι (Οχι λίκνο το νηπιακό για να δουμε τον χώρο), μια κουνιστή καρεκλα απο ικεα, την αλλαξιερα του ικεα κ ταπετσαρία. Λειπει χαλάκι κ κουρτίνα. Ντουλαπα εχω εντοιχισμένη. 

Δεν ξερω πως να σας το στειλω.

Μακαρι να μπορουσαμε να το δουμε!!!


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εκανα την β επιπέδου ολα καλα με το μωρο αλλα τράχηλος 32... η γιατρός μ ειναι σε χειρουργείο της έστειλα μνμ να μιλήσουμε όταν βγει...τα φώτα σας οποια γνωρίζει

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Κορίτσια εκανα την β επιπέδου ολα καλα με το μωρο αλλα τράχηλος 32... η γιατρός μ ειναι σε χειρουργείο της έστειλα μνμ να μιλήσουμε όταν βγει...τα φώτα σας οποια γνωρίζει

Μεχρι 2,5 εκατοστα ξερω οτι ειναι οκ!!! Μην αγχωνεσαι. Στην αυχενικη τι μηκος ειχε; Θα σου πει και η γιατρος σου. Μπραβο για το μωρακι σου!!!


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Αναστασία33 είπε:

Μεχρι 2,5 εκατοστα ξερω οτι ειναι οκ!!! Μην αγχωνεσαι. Στην αυχενικη τι μηκος ειχε; Θα σου πει και η γιατρος σου. Μπραβο για το μωρακι σου!!!

Δεν γραφει πουθενά στα χαρτιά της αυχενικής...


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dwroulita85 είπε:

Μακαρι Να φυσούσα κ να έρχονταν τα συννεφάκια σε σας εκει κατω. Τωρα κ δω σταμάτησε αλλα εχει ωραια δροσιά! 

Ειναι πολυ ζωηρό μικρακι. Ειδικά τον βραδυ ξυπναω απο τις κλωτσιές. 

σαν να το έκανες!!! εχει συννεφιασει και μυριζει βροχη.παντως καπου περα βρέχει!!Και εμενα πολυ κλωτσια ο παιχτης.

πρίν από 39 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Μεχρι 2,5 εκατοστα ξερω οτι ειναι οκ!!! Μην αγχωνεσαι. Στην αυχενικη τι μηκος ειχε; Θα σου πει και η γιατρος σου. Μπραβο για το μωρακι σου!!!

νομίζω και εγω οτι ειναι οκ.μεχρι 30 ξερω οτι ειναι ενταξει .το διαβασα προχτες που κοιταζα τα αποελεσματα μου.απο βαρος ποσο το βρηκε το μικρουλι σου;


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ERIANTON είπε:

σαν να το έκανες!!! εχει συννεφιασει και μυριζει βροχη.παντως καπου περα βρέχει!!Και εμενα πολυ κλωτσια ο παιχτης.

νομίζω και εγω οτι ειναι οκ.μεχρι 30 ξερω οτι ειναι ενταξει .το διαβασα προχτες που κοιταζα τα αποελεσματα μου.απο βαρος ποσο το βρηκε το μικρουλι σου;

Το χαρτι γραφει 22 mm τωρα το ειδα αυτος ειπε 32... εχω μπερδευτει


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...