Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , IoannaMas είπε:

Γιατί καλέ για αρχές; αφού δεν μπαίνεις για καισαρική, μπορεί να κλείσεις κ τον 9ο!

γιατι με το μυαλο μου πιστευω οτι ειναι αναπτυγμενο οποτε θα βγει και νωριτερα.νομιζω .....


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Καλημέρα σας!!Πως είστε όλα καλά?

Άλλαξα και γω την πητ μου.τόσο καιρό μου έβγαζαν 10/12 αντι για 15.

Αναστασία εσύ έλεγες για ενοχληση σαν ουρολοίμωξη?τελικα ολα εντάξει?

@natasaki34 το πρώτο σου παιδάκι τι είναι ? Δευτέρα δημοτικού θα πάτε?

@ERIANTON μου αγορι ειναι κι ο μεγαλος 8 χρονων, θα παμε τριτη δημοτικου.... εχεις αλλο παιδακι;

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω ενα παρομοιο που θα παει δευτερα.γενναρη του 2010.εσενα ειναι τελη του 2009? να τιν χαιρεσαι!εχεις κρατησει ρουχα και πραγματακια απι τον μεγαλο?

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξω ελαφρύ κουτσομπολιστικο θεμα συζήτησης...: εσεις βγάλατε topless φωτογραφία στην παραλία που ειναι το νέο trend για ολες τις εγκυες εγχώριες τύπου "σελεμπριτιζ", ή είστε τίποτα basse classe ; :-P 

 

  • Μου αρέσει 2

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλως το gaidaki!!!

αφ ενος να σου πω οτι ο Αυγουστος σχεδον εφυγε που ηθελα τοσοοοοοο.

αφ' ετέρου εγω δεν εχω δει θαλασσα φέτος .αλλιως θα εβγαζα την άλλη τάση που φωτογραφιζουν τα οπισθια τους με φοντο καποιο αξιοθεατο.εσυ έβγαλες?

 

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

εχω και εγω ενα παρομοιο που θα παει δευτερα.γενναρη του 2010.εσενα ειναι τελη του 2009? να τιν χαιρεσαι!εχεις κρατησει ρουχα και πραγματακια απι τον μεγαλο?

@ERIANTON Αυγουστο του 2009 ειναι εμενα... να το χαιρεσαι κι εσυ το παιδακι σου να το καμαρωνεις!!:):):) Μας εχει μεινει η κουνια και παιχνιδια τιποτα αλλο γιατι δεν σκοπευα να κανω αλλο αλλα τελικα μας ανατραπηκαν ευχαριστα ολα,οποτε απο την αρχη πραγματακια.... Εσενα;;;; Πως το πηρε ο μεγαλος σου;;;;

πρίν από 57 λεπτά , gaidaki είπε:

Θα ανοίξω ελαφρύ κουτσομπολιστικο θεμα συζήτησης...: εσεις βγάλατε topless φωτογραφία στην παραλία που ειναι το νέο trend για ολες τις εγκυες εγχώριες τύπου "σελεμπριτιζ", ή είστε τίποτα basse classe ; :-P 

 

@gaidaki εγω κατα τυχη δουλευω στην τηλεοραση αλλα δεν ειχα τα κεφια να τα πεταξω εξω χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ERIANTON Εεεετσι! Εκπεμπουμε στο ιδιο μηκος κύματος. Ετσι σε θέλω! Μη μενουμε πίσω! :-P

Πραγματικά έβλεπα μια γνωστή μου, πρώην πολυ γνωστή ηθοποιό , με ενα παιδακι ηδη, να φωτογραφιζεται #proudmama #sexypregnant και τα ρέστα! Μια παροιμία μόνο, για να μην αναφερθω σε ιδιωτικότητα, υπερεκθεση κλπ 

"Αλλος κάνεις δε γεννησε, 

παρα η Μαριω το Γιάννη"

έλεος! :shock:

@natasaki34 Ξανασκεψου το προλαβαίνεις, μη σε λενε πουριτανη... :-P 

  • Μου αρέσει 2

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

@gaidaki χαχαχαχα μπααα δεν εχω αυτο το feeling ειλικρινα, εβλεπα κι εγω μια ηθοποιο αυτες τις μερες η οποια ηταν χαμηλων τονων αρκετα, να βγαζει sexy mama fotos και μου κανε εντυπωση ειδικα επειδη δεν το συνηθιζε αλλα ισως η φαση αυτη απελευθερωνει και χαροποιει πολυ ωστε νοιωθεις μοναδικη τι να πω....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, gaidaki είπε:

Θα ανοίξω ελαφρύ κουτσομπολιστικο θεμα συζήτησης...: εσεις βγάλατε topless φωτογραφία στην παραλία που ειναι το νέο trend για ολες τις εγκυες εγχώριες τύπου "σελεμπριτιζ", ή είστε τίποτα basse classe ; :-P 

 

Οχι ρε γ@μωτο δεν το ηξερα... 


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, natasaki34 είπε:

@ERIANTON Αυγουστο του 2009 ειναι εμενα... να το χαιρεσαι κι εσυ το παιδακι σου να το καμαρωνεις!!:):):) Μας εχει μεινει η κουνια και παιχνιδια τιποτα αλλο γιατι δεν σκοπευα να κανω αλλο αλλα τελικα μας ανατραπηκαν ευχαριστα ολα,οποτε απο την αρχη πραγματακια.... Εσενα;;;; Πως το πηρε ο μεγαλος σου;;;;

ααα πολυχρονος τοτε!!εγω βρηκα κατι ρουχαλακια .που είχε χα κρατησει.το καροτσι το ειχα δωσει στην   κουμπαρα μου μαζι και το παρκοκρεβατο.τα παιχνιδια τα εδωσα ολα αυτα τα τραπεζάκια τα εκπαιδευτικά γιατι δεν εβλεπα φως .Τελικα απο πολλες πιεσεις του γιου στον μπαμπα του τυπου "γιατι να ειμαι μονος?" και "στην ταξη ειμαι ο μονος χωρις αδερφο"  και αφου 3 χρονια παρακαλαγε.... οταν το εμαθε ημουν στην 11η εβδομαδα ειχαν λαμψει τα ματια του σαν δακρυσμενα και δεν ηξερε τι να κανει.πηγε στο δωματιο του και εβγαινε σαστισμένος και με ρωταγε διαφορα μετα ηρθε στην κοιλια μου και ελεγε μωρακι εγω σε περιμενα 3 χρόνια,τα γραφω και δακρυζω.Αχχ ειναι πολυ χαρουμενος και θελω πολυ να τα καταφερω να του τον φερω σπιτι τον αδρφουλη του.το ηθελα και εγω πολλα χρονια.Ασε που απο τωρα λεω στον αντρα μου οτι θελω ακομα ενα μετα και τον βλέπω να εχει τασεις φυγης χαχα

gaidaki μου εγω βλεπω μαμαδες που δεν ειναι εγκυες και φερνουν στο δημοτικο τα παιδια τους και ειναι λες και πρωι πρωι εκλεισαν το κ@λο μπαρο για να προλαβουν να πανε και το το παιδι σχολειο.δεν σου λεω για την αποκριάτικη γιορτη που ειχε κανει  ο συλλογος του σχολειου σκετη τσοντα. 

  • Μου αρέσει 4

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ERIANTON είπε:

ααα πολυχρονος τοτε!!εγω βρηκα κατι ρουχαλακια .που είχε χα κρατησει.το καροτσι το ειχα δωσει στην   κουμπαρα μου μαζι και το παρκοκρεβατο.τα παιχνιδια τα εδωσα ολα αυτα τα τραπεζάκια τα εκπαιδευτικά γιατι δεν εβλεπα φως .Τελικα απο πολλες πιεσεις του γιου στον μπαμπα του τυπου "γιατι να ειμαι μονος?" και "στην ταξη ειμαι ο μονος χωρις αδερφο"  και αφου 3 χρονια παρακαλαγε.... οταν το εμαθε ημουν στην 11η εβδομαδα ειχαν λαμψει τα ματια του σαν δακρυσμενα και δεν ηξερε τι να κανει.πηγε στο δωματιο του και εβγαινε σαστισμένος και με ρωταγε διαφορα μετα ηρθε στην κοιλια μου και ελεγε μωρακι εγω σε περιμενα 3 χρόνια,τα γραφω και δακρυζω.Αχχ ειναι πολυ χαρουμενος και θελω πολυ να τα καταφερω να του τον φερω σπιτι τον αδρφουλη του.το ηθελα και εγω πολλα χρονια.Ασε που απο τωρα λεω στον αντρα μου οτι θελω ακομα ενα μετα και τον βλέπω να εχει τασεις φυγης χαχα

gaidaki μου εγω βλεπω μαμαδες που δεν ειναι εγκυες και φερνουν στο δημοτικο τα παιδια τους και ειναι λες και πρωι πρωι εκλεισαν το κ@λο μπαρο για να προλαβουν να πανε και το το παιδι σχολειο.δεν σου λεω για την αποκριάτικη γιορτη που ειχε κανει  ο συλλογος του σχολειου σκετη τσοντα. 

@ERIANTON τι γλυκοοο πολυ συγκινητικο και πολυ ευχαριστο που το πηρε τοσο θετικα και χαρηκε τοσο.... Εμενα πολυ νορμαλ, και να σου πω την αληθεια ηθελε αδερφουλα, δεν μας το χε ζητησει και τοσο εντονα ισως θεωρουσε πως δεν... αφου εγω δεν ηθελα τοσο μεχρι περυσι.... Ευτυχως απο ψυχολογια καλα εγω γιατι στον μεγαλο περασα χοντρο ζορι. Εσεις απο ψυχολογια πως πατε κοριτσια;;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , natasaki34 είπε:

@ERIANTON τι γλυκοοο πολυ συγκινητικο και πολυ ευχαριστο που το πηρε τοσο θετικα και χαρηκε τοσο.... Εμενα πολυ νορμαλ, και να σου πω την αληθεια ηθελε αδερφουλα, δεν μας το χε ζητησει και τοσο εντονα ισως θεωρουσε πως δεν... αφου εγω δεν ηθελα τοσο μεχρι περυσι.... Ευτυχως απο ψυχολογια καλα εγω γιατι στον μεγαλο περασα χοντρο ζορι. Εσεις απο ψυχολογια πως πατε κοριτσια;;;;

εχω αγχος μην δεν παει καλα.αγχος συσσωρευμενο για ολα κατα τα αλλα μου αρεσει παρα πολυ η ιδεα οτι θα εχουμε παλι ενα μπεμπακι στο σπιτι.

πρίν από 48 λεπτά , natasaki34 είπε:

@ERIANTON τι γλυκοοο πολυ συγκινητικο και πολυ ευχαριστο που το πηρε τοσο θετικα και χαρηκε τοσο.... Εμενα πολυ νορμαλ, και να σου πω την αληθεια ηθελε αδερφουλα, δεν μας το χε ζητησει και τοσο εντονα ισως θεωρουσε πως δεν... αφου εγω δεν ηθελα τοσο μεχρι περυσι.... Ευτυχως απο ψυχολογια καλα εγω γιατι στον μεγαλο περασα χοντρο ζορι. Εσεις απο ψυχολογια πως πατε κοριτσια;;;;

εχω αγχος μην δεν παει καλα.αγχος συσσωρευμενο για ολα κατα τα αλλα μου αρεσει παρα πολυ η ιδεα οτι θα εχουμε παλι ενα μπεμπακι στο σπιτι.

@IoannaMas κοριτσάκι σου έμεινε  να κάνεις ενα 100ρι.τέλεια....

μου φαίνεται σαν τις διαφημίσεις του jumbo που μετράνε αναποδα τις μέρες για τα Χριστούγεννα.

@Natale1 και @Αναστασία33 καλα αποτέλεσματα με την Β εππεδου σας!

@Marigula  ολα καλα και για σενα αυριο κοριτσακι!!

 

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ERIANTON είπε:

εχω αγχος μην δεν παει καλα.αγχος συσσωρευμενο για ολα κατα τα αλλα μου αρεσει παρα πολυ η ιδεα οτι θα εχουμε παλι ενα μπεμπακι στο σπιτι.

εχω αγχος μην δεν παει καλα.αγχος συσσωρευμενο για ολα κατα τα αλλα μου αρεσει παρα πολυ η ιδεα οτι θα εχουμε παλι ενα μπεμπακι στο σπιτι.

@IoannaMas κοριτσάκι σου έμεινε  να κάνεις ενα 100ρι.τέλεια....

μου φαίνεται σαν τις διαφημίσεις του jumbo που μετράνε αναποδα τις μέρες για τα Χριστούγεννα.

@Natale1 και @Αναστασία33 καλα αποτέλεσματα με την Β εππεδου σας!

@Marigula  ολα καλα και για σενα αυριο κοριτσακι!!

 

Σ' ευχαριστουμε Ειρηνακι μου!!! Καλο βραδυ να εχουμε ολες!!!


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

γιατι με το μυαλο μου πιστευω οτι ειναι αναπτυγμενο οποτε θα βγει και νωριτερα.νομιζω .....

Αν είναι πολύ μεγάλο για να βγει νωρίτερα δεν θέλει καισαρική; αλλιώς αν δεν είναι να βγει, δε βγαινει! Έτσι ξέρω, διορθώστε με αν κάνω λάθος.. Έχεις κάποιο πρόβλημα υγείας κ φοβάσαι μην είναι μεγάλο; γιατί διαφορετικά δεν νομίζω ότι μπορείς να το ξέρεις από τώρα πόσο θα βγει! Εγώ πιστεύω θα κλείσω κ τον 9ο κ πάλι.. Βέβαια δε βιάζομαι αν εξαιρέσεις τις καουρες που έχω κ υποφέρω πολλές φορές την ημέρα, αλλά κατά τα άλλα δε βιαζομαι. Εχω 3 μήνες γεμάτους ακόμα.


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, natasaki34 είπε:

@ERIANTON τι γλυκοοο πολυ συγκινητικο και πολυ ευχαριστο που το πηρε τοσο θετικα και χαρηκε τοσο.... Εμενα πολυ νορμαλ, και να σου πω την αληθεια ηθελε αδερφουλα, δεν μας το χε ζητησει και τοσο εντονα ισως θεωρουσε πως δεν... αφου εγω δεν ηθελα τοσο μεχρι περυσι.... Ευτυχως απο ψυχολογια καλα εγω γιατι στον μεγαλο περασα χοντρο ζορι. Εσεις απο ψυχολογια πως πατε κοριτσια;;;;

Από ψυχολογία χάλια έχω μεγάλες αλλαγές διάθεσης και διάθεση για καυγά με όλους! 

Εγώ νομίζω θα γεννήσω την 38 εβδομάδα , έτσι μονή μου το νομίζω χωρίς λόγο όπως νόμιζα ότι είχα αγόρι και έκανα λάθος ! 

@gaidaki δεν μας είπες εσύ έβγαλες τοπ λες φωτογραφίες :-D ? Μία φίλη μου είναι φωτογράφος και μου πρότεινε να βγάλουμε καμία καλλιτεχνική όταν φουσκώσει πολύ η κοιλιά (σε στούντιο μάλλον και όχι σέξυ )! 

 

  • Μου αρέσει 1

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...