Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 είπε:

       

       

      Σας ευχαριστώ πολύ μακαρι να είναι όλα καλά !!! Θα πάω τ πρωί στον γιατρό …φοβάμαι να σηκωθώ να πάω στο μπάνιο ….δεν ξέρω πως θα περάσει η νύχτα …

      Δυστυχώς σηκώθηκα για να πάω στο μπάνιο και ξανά έβγαλα !! Βέβαια νομίζω με καθυσιχαζει λίγο πως δεν είναι πηγματα αλλά αραιωμένο αλλά ελπίζω ακόμη….

       

      Μην σε τρομοκρατεί.  Εγώ 11και 12η εβδομαδα είχα αιμορραγία και δεν έκατσα και ξαπλωμένη γιατι παντρεψα ενα ζευγάρι. Κ πήγαν όλα καλά. Ο γιατρός μου είχε πει το αίμα δεν μας πειράζει αρκεί να μην είναι μαζί με πόνο! Όλα καλά θα πάνε θα δεις.  Ξεκουρασου κ αύριο θα ηρεμήσεις. 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας και από μένα !Τι κάνετε?Επιτέλους Παρασκευή!Θα ξεκουραστούμε λίγο το ΣΚ!Κορίτσια εκεί που είχα χαρεί ότι ο μικρός ξεκόλλησε από το 7 έγινε άστομος πάλι.Εχτές το απόγευμα ήπιε γάλα.Το πρωί πήγα και του πήρα από το σ.μ. επιδόρπια γάλακτος βανίλια.Είναι της Nestle.Περιέχουν και τροποποιημένο άμυλο καλαμποκιού.Ωραίο φαίνεται.Ελπίζω να του αρέσει.

Θα του δώσω 1 το απόγευμα και βλέπουμε.Η συσκευασία έχει 4 μέσα .


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτό με το βιτάμ δεν το ήξερα.Εμείς παίρνουμε βιτάμ μόνο όταν φτιάχνω κέικ.

Νίνα Νάνα έχεις 11 ανίψια?Μεγάλο σόι!Εγώ έχω μόνο 1 ανιψάκι.Ο κακομοίρης ο μπέμπης έχει μόνο 1 ξαδελφάκι.Ο άντρας μου δεν έχει αδέλφια.

Ντέλλα εγώ θα διάλεγα την μπομπονιέρα με το ρόδι.Το καροτσάκι μπορεί να πεταχτεί.Το ρόδι σίγουρα θα το κρατήσουν.Πάντως οι μπομπονιέρες που είναι πεταμένα λεφτά είναι αυτές που είναι ένα σκέτο τούλι.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Στον γάμο μου κράταγα ανθοδέσμη.Ήταν πορτοκαλί τριαντάφυλλα με πέρλες.

Τα προσκλητήρια είναι πράγματι πεταμένα λεφτά.Στην βάφτιση θα καλέσουμε τηλ.,εξάλλου είναι κλειστή.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nτέλλα εμείς δεν είχαμε διαφωνίες με τον άντρα μου όταν οργανώναμε τον γάμο μας.Και δεν μας έπρηξε κανείς.

Στην βάφτιση διαφωνήσαμε λίγο στο θέμα του φωτογράφου.

Νίνα Νάνα θα μπω στο φβ να θυμηθώ το νυφικό σου!

Κορίτσια μου αρέσει η ιδέα για Ζάππειο.Ελπίζω να μην έρθουν τα πεθερικά μου στις 1/4 και μου το χαλάσουν.Συμφωνώ για τις 11.30.Θα με φέρει ο άντρας μου με το αυτοκίνητο για να είμαι στην ώρα μου.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ελζού νόμιζα πως έκανε βηματάκια η Δημητρούλα.Μπράβο που έμαθε την πάνα.

Τζιτζίνα μεγειά το πρώτο δοντάκι της μικρούλας σας.Τώρα σταμάτησε η γκρίνια?

Άρμα τι κρίμα που σας ταλαιπωρούν τόσο πολύ με την κυστεογραφία.Για την συνάντηση συμφωνείς 1/4?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Βιβή δεν νομίζω του άντρα μου να του αρέσει η ιδέα να έρθει μαζί μας.Θα τον ρωτήσω αλλά είμαι σίγουρη πως θα πει όχι.

Νίνα Νάνα γέλασα με αυτό που έγραψες.Λες και γω να του δίνω βιβλία για να τρώει?

Ντέλλα θα σε γνωρίσουμε.Είσαι η μόνη που δεν έχεις φβ και δεν σε έχουμε δει από κει οπότε θα δούμε μια άγνωστη κοπέλα και θα καταλάβουμε ότι είσαι εσύ.Από το ιατρείο που σε είχα δει 1α φορά δεν σε συγκράτησα πολύ.Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι είσαι ξανθιά και όμορφη κοπέλα.Καλά θυμάμαι?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Τζαμίν χαίρομαι που η Έλενα δεν έκλαψε καθόλου στον σταθμό.Αυτό σημαίνει πως όταν παιρνάνε οι μέρες της αρέσει όλο και πιο πολύ.

Νίνα Νάνα επειδή τα πρώτα γενέθλια του μπέμπη πέφτουν Μ.Τετάρτη θα του τα κάνουμε στην βάφτιση,στην ταβέρνα.Μετά το φαγητό θα σβήσουμε κεράκι στην τουρτίτσα που θα του έχουμε πάρει.Η τουρτίτσα θα είναι με παράσταση disney.Του χρόνου που θα είναι 2 χρονών θα του κάνουμε κανονικά γενέθλια.

Καλό ΣΚ σε όλες σας και στα μωράκια σας!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Dimista απο ποιο ιατρείο γνωρίζεστε με τη Della;

Αυτο με τα βιβλία δεν ξέρω πως της καρφωθηκε. Βασικά η δικια μου θεωρει το φαγητο χάσιμο χρόνου! Επομένως ο,τι της κρατάει το ενδιαφέρον την κάνει να μη βαριεται και τρώει.

Έν τω μεταξυ έχουν κακκινισει τα μαγουλα της σήμερα. Σαν φράουλα ειναι, πλάκα έχει!

Αλήθεια φράουλα κάνει να φάνε;

Εδω και 45΄ παίζει με το παπουτσι της. Απίστευτο!

Κορίτσια σήμερα σας επρηξα! Ειναι επειδη ειναι Παρασκευή και βαριεμαιαιαιαι!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νίνα Νάνα μας ξεγέννησε ο ίδιος γυναικολόγος!Την ίδια ημερομηνία!Μετά από μένα πήγε στην Ντέλλα.

Δεν ξέρω για φράουλες.

Τα παπούτσια τα δέχεται ?

Ο δικός μου τα βγάζει μέχρι και τις κάλτσες του.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ε στο περίπου!

Δεν της φοράω παπούτσια στο σπίτι, μόνο κάλτσες. Παπούτσια φοράει έξω. Απλα το βρήκε στο πάτωμα, το κρατούσε στο χέρι και καμαρωνε σαν τρόπαιο! Μετα άρχισε να το τρώει και μετα άρχισε να το κοπαναει απο εδω κι απο εκει! Εκστασιαστηκε!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ιδεες σας. Θα τα κοιτάξω όλα. Ελπίζω να βρω κάτι γιατί και εγώ δεν είμαι καθόλου του αμπιγιέ. Όσο πιο απλό τόσο πιο καλά!

Σήμερα πήρα στη μπέμπα τα πρώτα κανονικά παπούτσια

(εννοώ όχι αγκαλιάς). Να σας ρωτήσω, στο σπίτι τα μωρά τα έχετε ξυπόλητα ή με τα παπούτσια? Έχω ακούσει ότι τώρα που κάνουν τα πρώτα τους βήματα πρέπει να τα φοράνε.

Nina-Nana νομίζω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με τη φράουλα, αλλά ρώτα και την παιδίατρό σου. Βιβλία της έφερε δύο η μαμά μου με εικόνες και θέλει συνέχεια να της τα δείχνω και να της λέω τις λέξεις.

Dimista ναι, από χθες έχει λίγο σταματήσει η γκρίνια, για να δούμε..


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Στη συνάντηση νομίζω ότι είναι πολύ σωστό να κάνει η κάθε μια ότι την εξυπηρετεί και να έρθει είτε μόνη είτε με τον άντρα της. Εμένα δεν ξέρω αν θα δουλεύει.

Μήπως είναι καλύτερα τις λεπτομέρειες να τις πούμε με πμ, γιατί ΄ποτε δεν ξέρεις...Είμαι λίγο καχύποπτη με τόσα που γίνονται.

Della εσύ θα κρατάς ταμπέλα όπως στα αεροδρόμια και στα λιμάνια, χι, χι, χι!! :tongue::tongue:. Όχι μωρέ, κάποιο τρόπο θα βρούμε.

Δεν ήξερα ότι στο Ζάππειο μπορείς να παρκάρεις. Έχω να πάω από παιδί! Τέλεια τότε!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...