Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

      Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

      Χαχαχαχα με είχες καταλάβει !!!! Και εγώ τώρα κατάλαβα ποια είσαι !!!! Εσύ που είπες πήγαινε εσυ έχω μάθει να κρατιέμαι σωστά ;;; 
      μονη μου σε δικό μου πλανήτη μου χάλασαν το όνειρο εκείνες 😂 μου είπαν 12:30 τώρα πήγα εγώ αλλά τους είπα κάντε πιο γρήγορα και μου είπαν να τους πάρω στις 11 για να δούμε !!! Και εγώ έχω άγχος για τον ίδιο λόγοοοο!!!! Επίσης βλέπω στον ύπνο μου εδώ και δυο μέρες το 140 λες να είναι συμβολικό ;😂

      • Μου αρέσει 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Lila's mom,πολυ ωραιο αυτο που παρεθεσες για την ανοιξη.Εχει πολυ ωραια πραγματα.

Κιττυ,να ζησετε να τον θυμαστε τον ξαδελφο σας.Πηγες κι εσυ σημερα;

Dimista,ο γιος σου το λεει το ονομα του;εμεις αντι για Κωνσταντινο η εστω κουτσουρεμενο λεει πως τον λενε Νινο!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ Della μου! τελικα δεν πηγα γιατι επρεπε να φυγω παρα πολύ νωρίς αλλα εκτος αυτού εμεινα γιατι ο Ισαάκ χθες γεμισε κοκκινίλες στο σώμα του.το πρωι ειχαμε παει κουνιες κ ειχε χωθει στα χωματα τα οποία εριχνε κ πάνω του:shock: δεν ξερω αν ηταν απο κατι αλλο αλλα δεν εφαγε κατι ασυνήθιστο.ειχε γεμισει εκτος απο ποδια κ χερια.πηραμε τον παιδίατρο και μας ειπε να του δωσουμε ATARAX που μαλλον θα του εφερνε υπνηλία.Δεν του εφερε υπνηλία αλλα γκρίνια:|σημερα του ειχαν φυγει αρκετα αλλα του δωσαμε κ το πρωι .κατι σαν αλλεργια ειπε ο γιατρος κ να μην φαει αυγο,ψάρι.σοκολάτα ,μπισκότα,ντοματα

ευτυχως δεν ειχε φαγούρα.

το πρωι πηγαμε παλι κουνιες κ εκλαιγε γιατι ηθελε να στριψουμε στον δρομο που παει στον Βασιλόπουλο:tongue::tongue:απ οτι φαινεται τον πρτιμαει απο τις κουνιες.

Εμεις τα γενεθλια θα τα κανουμε πολυ μεταξυ μας φετος ,λογω ανεργίας και των 2.Την αλλη Κυριακή αλλα χωρις κατι ιδιαίτερο


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ειχαμε ξαπλωσει μαζι για να κοιμηθει και ενω οταν τον ρωτας ΄΄τι εισαι εσυ?' λεει αστερι, νωριτερα μου ειπε το θεικό

- τι είσαι εσυ ?

- άντας = άντρας

πεθανα στο γέλιο............

- ο μπαμπάς τι ειναι ?

- γκα-γκά ( Κανάκης , ραδιο αρβύλα)


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια.Ο μικρος κοιμαται κι εγω μολις καθισα να ξεκουραστω.Ο μπαμπας μας γυρισε δουλεια σημερα επειτα απο αδεια 10ημερων.Ο μικρος ολο αυτο το διαστημα κολλησε πανω του.Σ'εμενα ερχοταν μονο για τα απολυτως απαραιτητα.Σημερα που τον ειδε να φευγει για τη δουλεια ηταν απαρηγορητος.Οταν ομως του ειπα οτι ο μπαμπας παει δουλεια να φερει λεφτα να παρουμε γαλα και καραμελες,αυτο ηταν!Το κλαμα πηγε περιπατο στο ακουσμα "καραμελες".

κλάμααα....................δεν τολμαει ο μπαμπας του να απομακρυνθεί :P:p

νωριτερα στην παιδικα χαρα ,παει ο αντρας μου να παρει καφε κ ενω του λεει να παει ,αυτος δεν παει κ μολις απομακρύνεται ''μπαμπάαααααα''

επειδη συνηθως το πρωι τον αλλαζει εκεινος σημερα που πηγα εγω να τον αλλαξω δεν ηθελε.....με τον μπαμπα του κόλλημα λέμε


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, πως περάσατε το Σ/Κ? άλλαξε και η ώρα, χθές λείπαμε σχεδόν όλη την ημέρα και κουραστήκαμε πάρα πολύ, εχώ ξύπνησα με πόνους σε όλο μου το κορμί, είχα και πολύ σίδερο, μου έχει μείνει ακόμη λίγο, πήγα την μικρή στις κούνιες, κουράστηκε και εκεί που έλεγα οτι θα κοιμηθεί εύκολα το μεσημέρι, είχαμε μάχη, την μάλωσα πολλές φορές και κοιμήθηκε τελικά στις 4 παρά, ακόμη κοιμάτε, μάλλον ακουλουθεί την παλιά ωρα!!!!!!

ΚΙΤΤΥ, χρόνια σου πολλά να τα εκατοστήσεις, να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!

Della, ωραία δεν είναι αυτά που έβαλα, και εγώ για το θέμα μας για το πάρτυ που θα είναι τα cup cakes, βρήκα πολύ ωραίες κατασκευές, ήδη φτίαχνω το banner για το happy birthday, θα σας βάλω φώτο, πείτε μου την γνώμη σας, στις μεγάλες (φίλες, ξαδέλφες, θείες) θα δώσω αυτά τα βραχιολάκια απο τα οποία θα κρέμεται αυτό το charm, σας αρέσει η ιδέα μου?

Τωρα για τα παιδάκια θα πάω μια βολτα απο τα jumbo και θα δω τι θα πάρω, μαλλον κατι σε κατασκευες ή ζωγραφιές!!!

Νινα-Νανα, καλή επιστροφή!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Lila s mom ,ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Για να μην νιώθεις μόνη ,γιναμε 2 οι σαραντάρες.........χαχαχααχα

Να χαιρόμαστε όλες τις οικογένειες μας κ τα παιδάκια μας

πολύ ωραία ειναι τα βραχιολάκια κ τα charm !


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα όμορφες!!

Κίττυ έχεις γενέθλια? Να τα εκατοστήσεις!!Πάντα υγιής κι ευτυχισμένη και να σε χαίρονται οι άντρες σου!!

Νίνα-Νανά έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες για τη λέξη φόβος, νομίζω πως είναι αυτό που λες, το χρησιμοποιεί για διάφορες μορφές "φόβου" με πολύ ευρεία κλίμακα...Δεν το είχα σκεφτεί!!

Άρμα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμπειρία για το γιογιό, πολύ χρήσιμα όλα όσα έγραψες!!Εγκυκλοπαίδεια είσαι :D Ευχαριστώ πάρα πολύ και για τις συνταγές!!! Κι εσένα φοβάται εξίσου περίεργα πράγματα ο μικρός ε?? Πλάκα έχουν...

Della ναι, σήμερα εδώ είχαν Πάσχα, πήγαμε μονοήμερη στο Cambridge (ή the other place όπως το λένε εδώ στην Οξφόρδη λόγω ανταγωνισμού :tongue:). Γλυκούλι ήταν, μοιάζει πολύ με τον Οξφόρδη αλλά είναι αρκετά πιο "χωριό". Η Ειρήνη ήταν άψογη, 2 ώρες στο αυτοκίνητο πήγαινε, 2 έλα, βόλτα, ταίσαμε πάπιες, φάγαμε, όλα καλά. Πολύ συνεργάσιμη. Ξεπαγιάσαμε όμως!!!

Έχεις fb? Αν θέλεις στείλε μου τα στοιχεία σου σε πμ να σε κάνω add!

Φιλιά σε όλες!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες!!

Κίττυ έχεις γενέθλια? Να τα εκατοστήσεις!!Πάντα υγιής κι ευτυχισμένη και να σε χαίρονται οι άντρες σου!!

Νίνα-Νανά έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες για τη λέξη φόβος, νομίζω πως είναι αυτό που λες, το χρησιμοποιεί για διάφορες μορφές "φόβου" με πολύ ευρεία κλίμακα...Δεν το είχα σκεφτεί!!

Άρμα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμπειρία για το γιογιό, πολύ χρήσιμα όλα όσα έγραψες!!Εγκυκλοπαίδεια είσαι :D Ευχαριστώ πάρα πολύ και για τις συνταγές!!! Κι εσένα φοβάται εξίσου περίεργα πράγματα ο μικρός ε?? Πλάκα έχουν...

Della ναι, σήμερα εδώ είχαν Πάσχα, πήγαμε μονοήμερη στο Cambridge (ή the other place όπως το λένε εδώ στην Οξφόρδη λόγω ανταγωνισμού :tongue:). Γλυκούλι ήταν, μοιάζει πολύ με τον Οξφόρδη αλλά είναι αρκετά πιο "χωριό". Η Ειρήνη ήταν άψογη, 2 ώρες στο αυτοκίνητο πήγαινε, 2 έλα, βόλτα, ταίσαμε πάπιες, φάγαμε, όλα καλά. Πολύ συνεργάσιμη. Ξεπαγιάσαμε όμως!!!

Έχεις fb? Αν θέλεις στείλε μου τα στοιχεία σου σε πμ να σε κάνω add!

Φιλιά σε όλες!!

Σ΄ευχαριστώ πολύ Τζούλη μου !!! κι εσυ να χαιρεσαι την οικογένεια σου !!

Μπράβο στην Ειρήνη ,μια μικρή δεσποινίδα που πηγε μια όμορφη εκδρομή !!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kitty χρόνια πολλά, κάθε ευτυχία κι ο,τι επιθυμείς!

Επιστρέψαμε εμείς.

Σας διάβασα αλλα κλείνουν τα ματια μου (και με την αλλαγη της ώρας καταλήξαμε να έχουμε 2 ώρες διαφορά, η μικρη κοιμήθηκε 12:15 για βραδυ, νομίζω μπερδεύτηκε, μέχρι χτες ηταν 10:15 για αυτήν!!!).

Καληνύχτα!!!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

kitty να τα εκατοστήσεις!Ό,τι επιθυμείς!

della σου στέλνω πμ για το φβ. Δεν το ήξερα ότι είχες!

Άρμα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την εμπειρία για το γιογιό, πολύ χρήσιμα όλα όσα έγραψες!!Εγκυκλοπαίδεια είσαι :D Ευχαριστώ πάρα πολύ και για τις συνταγές!!! Κι εσένα φοβάται εξίσου περίεργα πράγματα ο μικρός ε?? Πλάκα έχουν...

χαχαχαχα! Όχι και εγκυκλοπαίδεια! Μακάρι να ήμουν! Θα είχα λύσει πολλά! χιχιχιχι! Ναι η αλήθεια είναι ότι φοβάται κι εμένα περίεργα αλλά οκ, είπαμε περνάνε κι αυτά φάσεις!

Νινα-νανα καλωσήρθατε!

Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα Παρασκευή-Σάββατο, αλλά από χτες ο Βασιλάκος είναι άρρωστος, μύξα, βήχα και λίγα δέκατα..πάνω που είχε αρχίσει να στρώνει λίγο ο ύπνος του φτου κι από την αρχή τώρα! Ελπίζω τουλάχιστον να μην τον κρατήσει πολύ γιατί ταλαιπωρείται ο κακομοίρης..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!Καλή βδομάδα και καλό μήνα!Πάλι πολλά μαζεύτηκαν!Ό,τι θυμάμαι!

Την Πέμπτη το απόγευμα είχα πάει σε 1α φίλη μου και πήρα μαζί μου και τον Κωνσταντίνο.Εκεί ήταν και η κουμπάρα μου με την μικρή της και άλλη 1α φίλη μου.Η μικρή της κουμπάρας μου είναι τσαούσα ,για να μην πω πολύ τσαούσα και οι κινήσεις της είναι άγαρμπες.Και έτσι όπως συμπεριφερόταν στον Κωνσταντίνο εμένα δεν μου άρεσε καθόλου.Κράταγε ένα κουλουράκι και της λέει η κουμπάρα μου δώσε και στον Κωνστ.και η μικρή του πίεζε το στόμα με το κουλουράκι σαν να του έλεγε φάτω θες δεν θες.Το ίδιο έκανε και με ένα παιχνίδι του το έδινε να το κρατήσει επίσης με άγαρμπο τρόπο.Τον πόνεσε τον Κωνστ.και επίσης πήρε κάτι τουβλάκια του Κωνστ.και τα πέταγε στο κεφάλι του,με αποτέλεσμα ο Κωνστ.να ανέβει πάνω μου ,να κλαίει και να μην θέλει να την κοιτάζει.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο Κωνσταντίνος όταν δίνει κάτι σε άλλα παιδάκια τα δίνει με φυσιολογικό τρόπο.Εγώ το μόνο που έκανα ήταν να λέω στην μικρή ,όχι έτσι τον Κωνστ.,χαδάκια του κάνουμε.Δεν ήξερα τι παραπάνω να κάνω για να μην πει η κουμπάρα μου,εσύ τι δουλειά έχεις να μαλώνεις το παιδί μου.Και επειδή δεν ήθελα,να βλέπω το παιδάκι μου στενοχωρεμένο και να κλαίει σηκώθηκα να φύγουμε και η κουμπάρα μου,μου λέει άστο καλύτερα εγώ με την μικρή θα φύγουμε.Και μόλις φύγανε ο Κωνσταντίνος κατέβηκε από πάνω μου και ηρέμησε.Όταν γυρίσαμε σπίτι τα είπα στον άντρα μου και μου είπε αν είναι να στενοχωριέται ο Κωνστ. από δω και πέρα ,θα βλέπουμε την κουμπάρα μου σε αραιά χρονικά διαστήματα.Εσείς τι θα κάνατε στην θέση μου?

Τα νέα της Πέμπτης τα ξανάγραψα,γιατί είναι αυτά που έχασα την Παρασκευή.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Τα νέα του ΣΚ και τα σχόλια που έκανα ,επειδή πάλι τα έχασα θα τα γράψω με λιγότερα λόγια.

Το ΣΚ πήγαμε σε Άλσος και κούνιες.

Οι ιδέες που έχετε όλες για τα γενέθλια μου αρέσουν πολύ!

Ντέλλα δεν λέει το όνομά του.Μακάρι και ο δικός μου να έλεγε Νίνο.Λέει μόνο 4 με 5 λέξεις.Ελπίζω να μην χρειαστούμε λογοθεραπευτή.

Κίττυ να τα εκατοστήσεις,πάντα υγεία και ευτυχία με τους άντρες της ζωής σου.Πολύ πλάκα ο Ισαάκ με τις απαντήσεις που σας έδωσε.

Julie πώς είναι το Πάσχα στην Οξφόρδη?Ελληνική εκκλησία έχετε?

Θα πάτε 5 Μάη?

Νίνα Νάνα καλωςήρθατε!

Άρμα περαστικά στον Βασιλάκη.Κρίμα που είναι τόσο ευαίσθητος.

Για το ύψος που γράψατε είμαι 1.65,σύμφωνα με την ταυτότητά μου.

Σγν που είναι έτσι γραμμένο.

Καλό απόγευμα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια , ευχαριστώ κ πάλι για τις ευχές !!!

Νινα-Νανα,καλως ήρθατε .φανταζομαι ευχαριστημένοι κ ανανεωμένοι!

Ντιμίστα, γιατι βιάζεσαι κ μιλάς για λογοθεραπεία? το καθε παιδάκι εχει το ρυθμό του.το κοριτσάκι φιλων μας που το Σαββατο γινεται 2,5 τωρα αρχισε να κανει προταεις.ασε που μερα με την μερα , λενε κ περισσοτερα.

προχθες,οταν εφυγε η μαμα μου ,ο Ισαακ φωναζε ΄΄γιαγιά΄΄ και του λεμε δεν ειναι εδω και απανταει ΄΄που ειναι ?'' πρωτη φορα τον ακουσα να το λεει

Μας εκπλήσουν καθημερινά τα παιδάκια μας !!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Κωνσταντίνος όταν δίνει κάτι σε άλλα παιδάκια τα δίνει με φυσιολογικό τρόπο.Εγώ το μόνο που έκανα ήταν να λέω στην μικρή ,όχι έτσι τον Κωνστ.,χαδάκια του κάνουμε.Δεν ήξερα τι παραπάνω να κάνω για να μην πει η κουμπάρα μου,εσύ τι δουλειά έχεις να μαλώνεις το παιδί μου.Και επειδή δεν ήθελα,να βλέπω το παιδάκι μου στενοχωρεμένο και να κλαίει σηκώθηκα να φύγουμε και η κουμπάρα μου,μου λέει άστο καλύτερα εγώ με την μικρή θα φύγουμε.Και μόλις φύγανε ο Κωνσταντίνος κατέβηκε από πάνω μου και ηρέμησε.Όταν γυρίσαμε σπίτι τα είπα στον άντρα μου και μου είπε αν είναι να στενοχωριέται ο Κωνστ. από δω και πέρα ,θα βλέπουμε την κουμπάρα μου σε αραιά χρονικά διαστήματα.Εσείς τι θα κάνατε στην θέση μου?

Τα νέα της Πέμπτης τα ξανάγραψα,γιατί είναι αυτά που έχασα την Παρασκευή.

κι εγω αυτό που λεει ο αντρας σου , θα εκανα.το συζητουσα μαλιστα με μια φιλη και μου λεει ΄ξερεις ποσες παρεες κοβονται γιατι δεν ταιριάζουν τα παιδιά?

το κοριτσάκι που αναφερω καθε φορα που βλέπει τον Ισάακ , τον σπρωχνει και πεφτει .2-3 εχει χτυπησει το κεφαλι του.το κανει αλλοτε για τον ΄΄αγκαλιάσει΄΄ άγαρμπα όπως λες ή να του παρει παιχνίδι.Κι εγω νιωθω οτι δεν την πολυθελει αφου τον εκνευρίζει.εντωμεταξυ με τους γονεις ειμαστε αρκετα καλοί φίλοι.επισης κανει αυτο με το φαγητο κ του χωνει διαφορα στο στομα μεχρι που δεν θελει κ αρχιζει να φωνάζει ή τον πιάνει απο το χερι κ τον τραβαει

ενω με αλλα παιδακια , που μπορει να βλεπει πρωτη φορα πχ στις κουνιες παιζει μια χαρα.επισης ,ο Ισαακ δεν τραβαει ποτε μαλλια ,δεν παιρνει παιχνιδια απο τα χερια των παιδιων..τωρα αν αγριέψει αργότερα ...

παντως τωρα στα κοριτσάκια παει και ττους χαιδευει τα μαλλια,τα αγκαλιάζει:P

Δεν ξερω αν ακουγεται εγωιστικό ,αλλα δεν ανέχομαι επειδή κάποια παιδια θεωρούνται πιο τσαούσικα ή ''δεν εχουν τρόπους'' ,να ταλαιπωρω το δικό μου παιδι !


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kitty και Dimista έχετε δίκιο. Οκ, κάθε παιδί έχει το χαρακτήρα του, όμως και οι γονείς πρέπει όταν κάτι ενοχλεί να φροντίζουν να κρατάνε λίγο τα παιδιά τους. Και φυσικά δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να βλέπει το παιδί του να ζορίζεται και γενικά να μην περναει καλά.

Dimista μην αγχώνεσαι ακόμη με λογοθεραπείες. Και εμένα δεν λέει πολλές ολόκληρες λέξεις. Έχει όμως εδώ και μια εβδομάδα, μια τρομερή εξέλιξη στο λόγο και στη συμπεριφορά που με έχει εκπλήξει πολύ ευχάριστα. Κάνε υπομονή και θα δεις τι καλά που θα αρχίσει να μιλάει ο Κωνσταντίνος σου.

Nina-Nana καλωσήρθατε. (Οι ευχές ήταν για τη γιορτή του άντρα μου).

Kitty να τα εκατοστήσεις και από εμένα!

Κορίτσια οι ιδέες σας είναι πολύ ωραίες. Εμάς είναι την Κυριακή τα γενέθλια και ακόμη δεν έχω κάνει τίποτα.. Για τον παιδικό δεν ξέρω τι να κάνω. Τούρτα σίγουρα όχι γιατί θα έχουν περάσει. Ίσως κάποια δωράκια για τα πιτσιρίκια...δεν ξέρω..Είναι και καμιά 20αριά και άλλα τόσα στα γενέθλιά της...


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...