Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημέρα κι από εμένα....

Η Έλενα δεν ξαναέκανε πυρετό και πάει κανονικά στο σχολείο. Περαστικά στα αρρωστούλικα. Πού θα πάει θα αλλάξει ο καιρός και θα γλυτώσουμε για ένα διάστημα.

Έχω πέσει με τα μούτρα στην οργάνωση του πάρτυ της Έλενας. Στα πρώτα της γενέθλια δεν κάναμε τίποτα, και αφού ούτε βάπτιση κάναμε, είναι το πρώτο της και θέλω να είναι όλα τέλεια. Έχω καταλήξει σε θέμα, μενού, ποτά, στολισμό, έχω κάνει ημερολόγιο υποχρεώσεων για να έχω τα πάντα υπό έλεγχο και βλέπω τις τελευταίες λεπτομέρειες. Και να φανταστείτε ότι ακόμη έχουμε 3 βδομάδες. Επειδή όμως ο ελεύθερος χρόνος μου ..... δεν υπάρχει, προσπαθώ να οργανωθώ. Έχω ψωνίσει ήδη και αρκετά από τα αναγκαία για να μην τα πάρω όλα μαζί και μου φανεί μεγάλος ο λογαριασμός:tongue:.

Κατά τα άλλα απίστευτη μιζέρια στην δουλειά. Δεν έχει κανείς όρεξη για τίποτα. Σε κατάθλιψη όλος ο κόσμος..... αχ μακάρι να αλλάξουν τα πράγματα!!!


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρααα...

ευτυχως σημερα ειναι καλά ο Ισαάκ,βρηκε ξανά την διάθεση του

εμεις δυστυχώς ειμαστε κ οι 2 χωρις δουλεια οπότε πανε τα σχέδια για γενέθλια με πολύ κοσμο.ισως με κανα 2 φιλους με παιδάκια ,την νονά του

σσε Τζαμιν, απο κατάθλιψη αλλο τίποτα....ευτυχως δεν μπορούμε να πεσουμε σ αυτην γιατι μας κρατάνε τα παιδιά μας...

ωωωωχχχχχ..........και την Κυριακή ειναι το μνημόσυνο του ξαδερφου μου .οσο σκεφτομαι οτι θα δω αυτα τα 4 παιδάκια....................

εδω ο δικος μας ,πριν λιγο βγηκε ο μπαμπας του να ψωνισει κατι και εκλαιγε με μαυρο δάκρυ και φωναζε μπαμπααααά.............

τελοσπαντων ,μην σας μαυριζω ...

Να ειμαστε καλα ,με υγεια κ εχουμε τα παιδάκια μας ,να μας κάνουν να χαμογελάμε................τα δίχρονα παιδάκια μας !!!!!!!!!!!!!!!! Απίστευτο ???


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζαμίν,τι θέμα θα εχουν τα γενέθλια ?

εχεις κ λιγο χρονο ακομα,εισαι κ σουπερ στην οργάνωση ,θα ειναι τελεια !!!!

εμεις με την Ειρήνη της Τζιτζίνας νομιζω ειμαστε απο τους πρωτους του Απριλίου


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και χρόνια πολλά για χτες!Ο Κωνσταντίνος είναι καλά!Ευχαριστώ!Η διάρροια κράτησε 3 μέρες και ο πυρετός 1.Το Σάββατο κλειστήκαμε μέσα και μου κακοφάνηκε επειδή είχε καλό καιρό.Αλλά ο Κωνσταντίνος να είναι καλά!Την Κυριακή που έκανε διάρροια σε αραιά χρονικά διαστήματα και ήταν εντελώς απύρετος πήγαμε κούνιες και την Δευτέρα που ήταν καλά πήγαμε στους γονείς μου και φάγαμε όλοι μαζί μπακαλιάρο,σκορδαλιά και διάφορα άλλα που είχε φτιάξει η μητέρα μου.Την Δευτέρα ήταν η πρώτη μέρα που ο Κωνσταντίνος έφαγε κανονικά και με όρεξη,πρέπει να έχει αδυνατίσει όμως.Τα κακά του από χτες είναι σφιχτά,σαν πέτρα.

Κορίτσια σας διάβασα αλλά επειδή μαζεύτηκαν πολλά θα σχολιάσω μόνο τα σημερινά.

Άρμα και το ανηψάκι μου φοράει γυαλιά από 3 χρονών.Δεν έχει όμως μυωπία.

Θα κάνει κάποια εγχείρηση όταν μεγαλώσει?

Να χαίρεστε την Εύα σας.Πάντα γερή εύχομαι να είναι!

Τζαμίν χαίρομαι που η Έλενα δεν είχε σήμερα πυρετό.

Πολύ έξυπνο αυτό που σκέφτηκες να λες στην Έλενα ότι θα μαγειρέψεις για να δέχεται ότι πρέπει να περνάει και κάποιες ώρες με τον μπαμπά της.

Julie χάρηκα πολύ που μας έγραψες!Περαστικά στην μικρή σας.Ευτυχώς που είναι από το εμβόλιο.

Τζιτζίνα να χαίρεσαι τον άντρα σου!Πάντα υγεία και ευτυχία και με τις 2 γυναίκες του!Τι ωραία που περάσατε στην γιορτή του και την Κυριακή που πήγατε στο Άλσος.

Τζιτζίνα εμείς τιμωρία τον βάζουμε στο πάρκο του.Επειδή δεν του αρέσει να κάθεται.Και αν συνεχίσει να κάνει κάτι που δεν πρέπει να κάνει του λέμε ,αν συνεχίσεις να το κάνεις μπαίνεις πάρκο σταματάει να το κάνει.

Ντέλλα να χαίρεσαι τον πατέρα σου.Καθόταν 25' χωρίς να κουνηθεί?Οπότε τιμωρήθηκε παραπάνω μόνος του.Τουλάχιστον μαγείρεψες με την ησυχία σου.Είχε και τα θετικά της αυτή η τιμωρία.

Lila's mom χρόνια πολλά και σε σένα!

Νίνα Νάνα πώς περνάτε!

Πράγματι μοντελάκι ο Ισαάκ.Κίττυ εμένα ο δικός μου στα ρούχα φοράει από 12-18μ.και παπούτσια το 21ν.

Για οδοντόκρεμα εμείς του έχουμε την zendium.Eίναι από 0-5χρ.

Τζιτζίνα και σεις την ίδια έχετε?Νομίζω αυτήν έγραψες?

Καλό μεσημέρι σε όλες σας και στα παιδάκια σας.

ευχαριστούμε για τα καλά σου λογια.εντωμεταξυ εγω δεν ειμαι κ ψηλη ,1,65 περιπου ,ο μπαμπας του 1-80...τωρα ο μικρος θα δουμε..

αυτη η οδοντοκρεμα ειναι χωρις φθοριο ή με την ελαχιστη ποσοτητα ? γιατι οσο το εχω ψαξει απο 0-5 ή 0-6 ,εχουν 450-500pmm φθοριο.Βεβαια ο παιδιατρος ειπε δεν πειραζει αλλα αφου ακομα δεν την φτυνει προτιμω χωρις καθόλου φθοριο.τωρα βεβαια αρχιζω να τον βαζω να βουρτσίζει κανονικά

κοριτσια ,με την πάνα τι θα κάνετε ? ο Ισαάκ μολις κανει κακά ,τα λεει και τρεχει να αλλαξουμε (ενω πριν λιγο καιρο τον τραβουσαμε με το ζόρι)


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κιττυ τί εννοείς δεν είσαι και ψηλή !!!!! Εγώ που είμαι 1.58 είμαι μετρίου αναστήματος :tongue:. Εσύ είσαι ψηλή!!!

Το θέμα είναι η άνοιξη. Ελπίζω να βγει ωραίο.

Έχεις δίκιο σε αυτά που λες....και αφού έχουμε την υγεία μας, όλα τα άλλα θα τα παλέψουμε...


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κιττυ τί εννοείς δεν είσαι και ψηλή !!!!! Εγώ που είμαι 1.58 είμαι μετρίου αναστήματος :tongue:. Εσύ είσαι ψηλή!!!

Το θέμα είναι η άνοιξη. Ελπίζω να βγει ωραίο.

Έχεις δίκιο σε αυτά που λες....και αφού έχουμε την υγεία μας, όλα τα άλλα θα τα παλέψουμε...

χαχαχαχαχα......:P:p:pκοντα στο 1,65....

ψηλες ,κοντες ,μετριες...αυτά είναι λεπτομέρειες;);)

ωραίο το θεμα σου ,θα βγει σούπερ!!!

ρε κοριτσια ,διαβαζα πριν λιγο τις ευχες την μερα που γεννηθηκε ο Ισαάκ και συγκινήθηκα...........την σκεφτομαι πολυ συχνά εκείνη την μερα ή μάλλον εκείνη την νύχτα

απο την μια χαιρομαι που μεγαλώνει απο την αλλη στεναχωριέμαι που φευγει σιγά σιγά αυτό το μωρουδίστικο

εχει αρχισει και τα ''ασε'' , πας να τον αγκαλιάσεις '''ασεεεε'':P:p


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κίττυ υγεία πάνω από όλα πολύ καλά τα λες...Η Ελλάδα θα τα καταφέρει, το πιστεύω, κι εγώ περιμένω πώς και πώς να τελειώσω το διδακτορικό να γυρίσω πίσω! Κι ειδικά τώρα 10 φορές πιο πολύ από πριν, να το παλέψω όπως όλοι...Θα είναι δύσκολα αλλά θέλω όσο μπορώ κι όπου μπορώ να βοηθήσω τον τόπο μου. Από μακρυά δεν μπορείς να κάνεις και πολλά...

Τζαμίν τί όμορφα!!!Πολύ ωραία ιδέα η άνοιξη! Κι εμείς δεν νομίζω να κάνουμε πολλά, δεν ξέρουμε και κανέναν με παιδιά να καλέσουμε όχι τίποτα άλλο :tongue: Θα έρθει όμως η πιο αγαπημένη μου φίλη μου (και νονά της Ειρήνης) να γιορτάσουμε μαζί τα γενέθλιά της. Ίσως κάνω και κάποιο γλυκάκι για την childminder και τα παιδάκια εκεί...Αλλά κατά τ'άλλα χαλαρά πράγματα. Πάντως πολύ θα το ήθελα να ήξερα πιο πολλά παιδάκια και να της έκανα γιορτούλα...

Κι εγώ 1,58 είμαι Τζαμίν και με θεωρώ μετρίου αναστήματος χαχαχαχα!

dimista τέλεια που ο μικρός είναι καλύτερα!

lila's mom θα μείνουν 10 μέρες οι γονείς μου, τέλεια δηλαδή!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Ευχαριστώ για τις ευχές!

Μόλις κοιμήθηκε η μπουμπού και περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει απ'τη δουλειά να τον δω λιγάκι. Σήμερα δεν κάναμε τίποτα. Είμασταν όλη μέρα σπίτι και βαρέθηκα, αλλά από την άλλη δεν είχα όρεξη να βγω έξω. Αισθανόμουν και λίγο κουρασμένη και έκανα ρηλάξ (λέμε τώρα).

Kitty άστα, μεγαλώνουν γρήγορα και σε λίγο θα αρχίσουν να φεύγουν από πάνω μας και θα μας κακοφαίνεται. Εμένα αμα τη φιλάω και δε θέλει, σκουπίζεται το τσογλανάκι. Για τα γενέθλια νομίζω ότι στις 6 είναι η mammy αν θυμάμαι καλά και μετά εμείς. Για την οδοντόκρεμα μόλις το κοίταξα και γράφει "..προσαρμοσμένη περιεκτικότητα φθορίου". Τώρα δεν ξέρω πόσο καλό είναι αυτό.

Julιe τι καλά που θα έρθουν οι γονείς σου. Η Ειρηνούλα έκανε τις παραγγελιές της ε, χαχα!

Ax βρε Tzamin χρυσοχέρα. Είμαι σίγουρη ότι θα ετοιμάσεις πάλι κάτι φαντασμαγορικό και θα κλέψεις τις εντυπώσεις. Η Έλενα θα ξετρελαθεί.

Lila's mom θα ευχαριστηθείς την κούκλα σου με τα ρεπό, τέλεια!

Dimista συνήλθε τελείως ο μικρός?


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραία εδώ!!!!

Kitty περαστικά!

Tzamin τέλεια η οργάνωση σου, μπράβο!

Dimista ευτυχώς δεν κράτησε πολυ η ίωση. Κι εμείς τα ίδια νούμερα φοραμε σχεδον. Σε παπούτσια 20-21 και σε ρούχα 12-18 ή 18-24.

Julie καλα να περάσετε με τους γονείς σου, να τους ευχαριστηθείς. Οσον αφορά στην Ελλάδα το παιχνίδι ειναι σχεδον χαμένο.

Tzitzina ποιες ευχές; Κάτι έχασα! :oops:

Αχ συγνώμη δε θυμάμαι και πολλα περισσότερα να σχολιάσω. Α, είμαι 1,61 δλδ ετσι νομίζω. Το διαβατήριο αυτο λέει τουλαχιστον οπότε αυτο λέω κι εγω!

Κορίτσια, όλη μέρα τρώμε και περπατάμε. Είμαστε έξω κάθε μέρα τουλαχιστον 10 ώρες Lila's mom καλα το μάντεψες). Πονάει το σώμα μου! Η πιτσιρίκα εκτός λίγων πεισματων ειναι πολυ συνεργασιμη και περνάει ανελπιστα καλα! Καρότσι πήρα, ευτυχώς γιατι κοιμάται τα μεσημερια εκει. Αυτό που μας εσωσε είναι το πλαστικό καλυμμα του καροτσιού γιατι βρέχει και φυσάει. Σήμερα ειχε ήλιο, ο άντρας μου κοκκινησε επειδη ειναι ανοιχτοχρωμος, αλλα φυσάει αρκετα.

Πάντως η Ισπανία ειναι η Ελλάδα που θα θέλαμε να έχουμε (δρόμοι, πεζοδρομιαρες, ράμπες αναπήρων-καροτσιων, χαρούμενος κόσμος, πάρκα μεγάλα, παιδικές χαρές, άνετο περπάτημα παντού, όλα πολυ πολυ καλα κι εδώ και στην Βαρκελώνη), τέλος!

Είδα και την Γκερνικα του Πικασσο χτες :-)

Τα φιλιά μου σε όλες!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νίνα-Νανά είναι όνειρό μου να δω την Guernica!!! Τέλεια!!

Ωραία η Μαδρίτη ε? Ακούγεται υπέροχη από τις περιγραφές :-)

Καλή συνέχεια στο ταξίδι σας!!!

Όντως μεγαλώνουν τόσο γρήγορα!! Μερικές φορές κι εμένα με διώχνει (η αλήθεια είναι ότι την ταράζω στις αγκαλιές και τα φιλιά οπότε δεν την αδικώ).

Θυμάστε που σας έλεγα ότι έχει κόλλημα με το φεγγάρι? Χθες το βράδυ στον ύπνο της παραμιλούσε κι έλεγε "θα πας στο φεγγάρι" :D Μα τί κόλλημα κι αυτό?

Εν τω μεταξύ πολλή γκρίνια, το mmr φταίει? Από εκεί που είχε γίνει καλό παιδί, τώρα χάλια. Δεν τρώει κιόλας, από την Δευτέρα έχει ανορεξίες...Πφφφφ, ελπίζω να επανέλθει στα πιο φυσιολογικά της!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι για τις ευχές σας!

Tzamin είμαι σίγουρη ότι το πάρτυ σας θα είναι φαντασμαγορικό! Θέλουμε φώτο οπωσδήποτε!!! Εγώ ακόμα δεν ξέρω τι θα κάνω, πέρυσι του το έκανα μαζί με της κόρης μου τον Μάιο γιατί το είχα μεταφέρει για μετά το Πάσχα αλλά ήταν άρρωστος και το ακύρωσα οπότε φέτος ό,τι κάνω θα το κάνω τελευταία στιγμή.

tzitzina την τιμωρία στο καρεκλάκι την χρησιμοποίησα κι εγώ ως έσχατη λύση στο ξύλο που έριχνε στην αδερφή του και σε εμάς. Την πρώτη βδομάδα ένιωσα ότι δεν έχει νόημα τελικά όμως το κατάλαβε και με αυτόν τον τρόπο σταμάτησε να χτυπάει. Ταυτόχρονα όμως έπερνε και πάρα πολύ επιβράβευση όταν δεν χτυπούσε, πολλά μπραβο, το έκανα ''θέμα'' στο τηλέφωνο για να με ακούει ή όταν ερχόταν κάποιος σπίτι(έλεγα έχει ηρεμήσει πολύ, είναι πολύ καλό παιδί κλπ κλπ) οπότε ευτυχώς έπιασε.

όσον αφορα την μειωπια μας είπε ο γιατρός να μην βάζει πχ τα παραμύθια κοντα στα ματιά της ή οταν πηγαίνει στην τηλεόραση να μην ειναι κοντα' date=' επειδη ειναι και κληρονομική θα ήθελε να την δει στο εξάμηνο, εσυ κάθε ποτε την πας;

[/quote']

Εγώ στις αρχές την πήγαινα κάθε τρεις μήνες γιατί έπρεπε να βλέπουμε πως προσαρμόζεται με τα γυαλιά και πως πάει το ''τεμπέλικο'' μάτι της που κάναμε κάλυψη. Τώρα που αυτό διορθώθηκε θα την πηγαίνω ανα 6μηνο. Κι εμάς πάντως κληρονομικό είναι έχουν όλα τα μου τα αδέρφι αυψηλή μυωπία, εγώ είχα μικρή αστυγματισμό και τεμπέλικο μάτι αλλά φόρεσα γυαλιά μέχρτι την 2α δημοτικού, μετά έφυγε.

κοριτσια ,με την πάνα τι θα κάνετε ? ο Ισαάκ μολις κανει κακά ,τα λεει και τρεχει να αλλαξουμε (ενω πριν λιγο καιρο τον τραβουσαμε με το ζόρι)

Εμένα ο Βασίλης (επειδή βλέπει την αδερφή του φυσικά) για κάποιο διάστημα τον Χειμώνα έκανε τσίσα στην λεκάνη. Μετά δεν ήθελε. Του πήρα γιογιο και αρχικά πήγαινε και καθόταν με τα ρούχα έκανε ότι σφιγγόταν και σηκωνόταν. Τώρα κατεβάζει το παντελόνι, κάποιες φορές κάνει και κακά αλλά δεν θέλει να κατεβάσει την πάνα. Απ'ότι ''λέει'' τον ενοχλεί που κρυώνει η ''ντουντούνα'' του. Τον πάω σταδιακά, θέλω να την κόψει το συντομότερο λόγω του θέματος του νεφρού αλλά δεν θέλω να στραβώσει γιατί έτσι την πάτησα με την κόρη μου και τελικά την έβγαλε την πάνα στα 3. Βέβαια αυτό είχε το καλό ότι δεν είχαμε ''ατυχήματα'' και κατουρήματα σε όλο το σπίτι. Να προσέξετε το γιογιό που θα πάρετε να είναι σταθερό ώστε να μπορούν να σηκώνονται και να κάθονται χωρίς να φοβούνται ότι θα πέσουν και βέβαια να έχει ζέστη γιατί το ''κρύο'' γιογιο μπορεί να τα στραβώσει(αυτά τα συμπεράσματα τα έβγαλα από την κόρη μου..). Εμείς έχουμε ''συνενοηθεί'' εμ τον Βασίλη ότι θα πάρουμε βρακιά με τον Μπομπ και τον Ταζ το καλοκαίρι και τότε θα κάνει τα τσίσα και τα κακά στο γιογιό :lol:

julie με το καλό να υποδεχτείς τους γονείς σου! Όσο για την γκρίνια και την ανορεξία του mmr είναι πραγματικότητα. Στον Βασίλη αυτό κράτησε μάι εβδομάδα και στην Εύα 2 εβδομάδες. Λίγο υπομονή και θα στρώσει!

νινα-νανα τι ωραίες περιγραφές!!! Μπράβο που περνάτε τόσο καλά!

dimista ο μικρός είναι εντάξει μετά την γαστρεντερίτιδα?

Κορίτσια επειδή ξέρετε, τώρα που βρίσκω ευκαιρία μπαίνω αλλά μπορεί πάλι να τύχει να αργήσω να ξαναμπώ αν κανονίσετε την συνάντηση ας μου στείλει όποι αέχει φβ ένα μήνυμα εκεί που θα το δω σίγουρα και αν μπορέσουμε θα έρθουμε κι εμείς!

Φιλιά σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σήμερα σπίτι, μαγείρεψα ευτυχώς, τελείωσα το σπίτι, θα απλώσω πλυντήριο και μετά βόλτα!!

Tzamin, δες εδώ έχει καταπληκτικά πράγματα να εκτυπώσης ή να πάρεις ιδέες!!!

Arma, σε ευχαριστώ για την πληροφορία, την επόμενη φορά θα την πάω στην Χούσου!!!

Κορίτσια ρωτάω και εγώ τι θα κάνουμε με την συνάντηση??????

Καλό υπόλοιπο!!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα....

Julie και η Έλενα στο mmr παρουσίασε γκρίνια και ανορεξία για 20 μέρες. Δεν είχε άλλα εμφανή συμπτώματα αλλά σίγουρα κάτι την ενοχλούσε για να γκρινιάζει έτσι. Πότε τελειώνει το 20ήμερο? Καλά πολύ γέλιο η Ειρηνούλα. Αστροναύτης σίγουρα.... Η δικιά μου έλεγε προχτές στον ύπνο της " .... δεν έχει ιπποπόταμο.... δεν έχει ιπποπόταμο.... " Πεθάναμε στο γέλιο!!! Για το σχολείο της Έλενας στα γενέθλιά της, θα ετοιμάσω ατομικά γλυκάκια τύπου cheesecake αλλά πιο υγιεινά, γρήγορα και εύκολα. Αν θέλεις μπορώ να σου πω λεπτομέρειες. Επίσης θα πάω στους συμμαθητές της από ένα μικρό ξύλινο παζλ δωράκι και σκέφτομαι να κάνω κάτι και για την δασκάλα της, αλλά για το τελευταίο δεν είμαι σίγουρη. Σκέφτομαι να πάρω ένα ανθισμένο λουλουδάκι σε ωραίο γλαστράκι και να γράψω πάνω "Κυρία Έ..... σας ευχαριστώ που με βοηθάτε να μεγαλώσω". Βλακεία? Δεν είμαι σίγουρη.

Nina nana τέλειο ακούγεται το ταξίδι σας. Κι εσύ ψηλή είσαι :tongue:.

Τζιτζίνα ξεκουράστηκες τουλάχιστον ή σε ξεζούμισε η μικρή σου?

Ευχαριστώ κορίτσια για τα καλά σας λόγια.... ελπίζω να βγουν αληθινά :oops:.

Arma νομίζω τελικά μετά από την ενημέρωση που μου έκανες για το δεύτερο παιδί θα προγραμματιστώ να βάλω μπρος σε κανένα 3μηνο... αν όλα πάνε καλά.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...