Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

Είπα εγώ όχι; Απλώς σας το αναφέρω γιατί κάτι αναφέρατε περί παιδικής χαράς και εκκλησίας :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η εκκλησία πάντως κορίτσια είναι παιδική χαρά. όλα τα μωρά στην πίστα. ιδίως την ώρα της Θείας Κοινωνίας. χαρά Θεού!

στην Χρύσπα μου για να είναι πιο συνεργάσιμη για να μεταλάβει, πρέπει να έχω στο χεράκι νωρίτερα κι ένα ψωμάκι-αντίδωρο, να το βλέπει και να χαίρεται για το ότι μετά θα το φάει. το παιδί μου είναι η διαφήμιση κατά της ανορεξίας.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Σεβούλα μου μικρή, παιδική χαρά την έβλεπα την εκκλησία... όσο οι άλλοι εκκλησιάζονταν εγώ γύρναγα τα στασίδια και έβαζα το δαχτυλάκι στα σκαλιστά και ακολουθούσα την πορεία του ξυλουργού. Μαγικό ταξίδι αυτό. Όπως και το κρυφτό που παίζαμε στον γυναικονίτη :lol: Απλώς μας την έσπαγαν κάτι παπούδες με τα σσσσ και σσσ και δεν ντρέπεστε, και δεν κάνουμε έτσι στην εκκλησία.

Ε ακόμα μου την σπάνε! Ήταν χθες ένας παππούς που ενώ οι παπάδες ήταν έξω για τον Αγιασμό των Υδάτων αυτός είχε κάτσει από την άλλη μεριά πρώτο τραπέζι πίστα (εντός του χώρου μπροστά στο ιερό) για να κοινωνήσει (μην τυχόν και του πάρουν τη σειρά τα μικρά :lol: ) και αγριοκοίταξε την κόρη μου κάποια στιγμή... ε θυμήθηκα όποιο δολοφονικό βλέμμα είχα εκείνη την ώρα και κατέβασε τα μάτια!

Link to comment
Share on other sites

Μαμώ το edit που δεν έχουμε...

προσθέτω:

Αν σε κάποιον ανήκει η εκκλησία αυτά είναι τα παιδιά! Όλοι οι άλλοι πρέπει να μπαίνουν με συστολή εκεί μέσα εκτός από τα παιδιά!

Εκπλήσσεστε το ξέρω, σας βλέπω :P

Link to comment
Share on other sites

Μαμώ το edit που δεν έχουμε...

προσθέτω:

Αν σε κάποιον ανήκει η εκκλησία αυτά είναι τα παιδιά! Όλοι οι άλλοι πρέπει να μπαίνουν με συστολή εκεί μέσα εκτός από τα παιδιά!

Εκπλήσσεστε το ξέρω, σας βλέπω :P

εγώ καθόλου. σε έχω ψυχολογήσει πουλίμ!:cool:

συμφωνώ σε όλα, ακόμα και στο βλέμμα. κι εγώ τα ίδια θα έκανα.

κάτι άλλοι πάλι κοιτάζουν παιδάκια με άσχημο τρόπο, μόνο και μόνο γιατί διαφέρουν. και όλα αυτά την ίδια ώρα που κάνουν το σταυρό τους.

εκεί δεν μου έμεινε βλέμμα, μόνο δάκρυα.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δάκρυα? Όχι δάκρυα Σέβη μου...εσύ γέλα με το χάλι τους, γιατί προκειται περί γελοίων και αναξιων λόγου υποκειμένων...μην πω και τίποτα βαρύτερι, άι σιχτιρ πρωί πρωί! :mad:

Το Αερικό έχει απόλυτο δίκιο περί εκκλησίας και παιδιών. Κι εγώ μια φορά την είπα άσχημα σε έναν επίτροπο για παρόμοιο λόγο και μετά με σχολιάζανε...χέ...κα! Λόγος δεν τους πέφτει, δεν είναι τσιφλίκι τους ο ναός! Όσο για την εξυπνάδα από μικροφώνου, εμένα δε μου φάνηκε και τόσο αστείο...ξύπνησα ανάποδα σήμερα ή μου φαίνεται? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα, σε κατάσταση λιποθυμίας (από το πρωί ούτε ένα λεπτό δεν κάθησα) και ξαναφεύγω.

Έχω χάσει κάτι δίπλα? Νέο θέμα? Νέος καβγάς?:rolleyes:

Αυτό που λέτε για την εκκλησία... Μπορείτε΄να φανταστείτε ότι ο γιος μου μικρότερος χόρευε κανονικά με τις ψαλμωδίες?:roll: Κάτι σε ρέγκε, σε χιπ χοπ...:lol:

Μπορείτε να φανταστείτε πως με θωρούσαν οι υπόλοιποι...?:mrgreen:

Αν επιζήσω, θα μπω για μια καληνύχτα...


Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα, σε κατάσταση λιποθυμίας (από το πρωί ούτε ένα λεπτό δεν κάθησα) και ξαναφεύγω.

Έχω χάσει κάτι δίπλα? Νέο θέμα? Νέος καβγάς?:rolleyes:

Αυτό που λέτε για την εκκλησία... Μπορείτε΄να φανταστείτε ότι ο γιος μου μικρότερος χόρευε κανονικά με τις ψαλμωδίες?:roll: Κάτι σε ρέγκε, σε χιπ χοπ...:lol:

Μπορείτε να φανταστείτε πως με θωρούσαν οι υπόλοιποι...?:mrgreen:

Αν επιζήσω, θα μπω για μια καληνύχτα...

α καλά. η Χρύσπα μου όταν βγαίνουν τα εξαπτέρυγα χτυπάει παλαμάκια και χαίρεται ολόκληρη, χαμογελάει!:roll::D

βρήκαμε το καρντάσι μας!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει κάτι δίπλα? Νέο θέμα? Νέος καβγάς?:rolleyes:

Ένα θα σου πω! Στάχτη και μπούρμπερη! (οκ είναι δύο αυτά αλλά κατάλαβες)

Link to comment
Share on other sites

Πες μου θέμα/θέματα γιατί δεν έχω κουράγιο να ψάχνω.

Έχω κι ένα πόνο πίσω αριστερά στην πλάτη που δεν ξέρω αν είναι της...ψύξης ή του εμφράγματος...:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έμφραγμα είναι μην δίνεις σημασία! Σιγά μη σου κάνω και χαρτογράφηση! άντε κοιμήσου καλή μου κουτσομπόλα :P

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό για την άλλη που τα φαγαν μαζί αλλά τώρα το τρώει μόνη της... ουυυυυ έχει θέματα που ξεδίνει ο κόσμος λέμε δίπλα! Ορμόνες να έχεις και να χορεύουν και βρίσκεις να ξεσπάσεις :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...