Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλά, για τον μεγάλο υπέρηχο το είδα:roll:

αλλά το άλλο θέμα ποιό είναι?

αυτό που μια κοπέλα δεν ήθελε ο άντρας της να την ξυρίσει :confused:?

κι όχι δεν πάω για ύπνο και θα σας καταγγείλω στους διαχειριστές ότι είστε υπεύθυνες για την υπερκόπωσή μου:twisted:

υ.γ. θα ' θελες να είναι έμφραγμα για να μην έχει πεθερά η κόρη σου! αμ δε!:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites

Απ' τη μία με βάζεις στα φυτίλια κι απ' την άλλη κοροϊδεύεις, κακούργα! Ου να μου χαθείς! :lol: Την άλλη φορά παριστάναμε τις μετανοούσες Μαγδαληνές, τα ξέχασες? ;):tongue:

Τραγουδάκια μη μου βάζετε, δεν μπορώ να τ' ακούσω από το λάπτοπ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα διάστημα (σύντομο), μπαίναμε κάποιες σε ένα τόπικ εδώ και σχολιάζαμε τι γινόταν δίπλα. Κάπου ξέφυγε το πράγμα, και το μετανιώσαμε με το Αερικούλι...παρασύρεσαι ρε παιδί μου και βγαίνει η Κατίνα από μέσα σου...για χαβαλέ το κάναμε, όχι από κακία, αλλά μετά σκέφτηκα ότι κάποια από εκείνες τις κοπέλες μπορεί να διάβαζε τι είχα γράψει κι άρχισα να καταπίνω γουστερίτσες...

Link to comment
Share on other sites

Τα βρήκες όλα βλέπω χθες βράδυ :D Εγώ κοιμήθηκα ακόμα πιο βαθιά ή τουλάχιστον όσο με άφησε ο κωλοβήχας που νόμιζα πως με άφησε! Αμ δε... γύρισε τη νύχτα δριμύτερος και μάλιστα την ώρα που ο καλός μου προσπαθούσε να ξανακοιμήσει την κόρη μας! Του έκανα τρελλή χαλάστρα αλλά δεν μπορούσα να τον συγκρατήσω με τίποτα! Και από την ώρα που έχω ξυπνήσει νομίζω πως θέλει να βγει λάρυγγας και φάρυγγας έξω και να πάρουν τα βουνά! Έλεος πια αυτός ο βήχας!

Πάλι χάσαμε τον στόχο των 7.00! Να δω τι θα κάνουμε από Δευτέρα !

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις τίποτα (φάρμακο, γιατροσόφι)?

Θα ξυπνήσετε, μην αγχώνεσαι.

Θέλει και το παιδί το διάλλειμα του, να ξεκουραστεί κάποιες μέρες αλλά θα επανέλθει.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για αντιβίωση σε κόβω κι εσένα Αερικούλι...

Τι παίζει στην ενότητα Χαρίζονται? Όχι άλλοι σκυλοκαυγάδες, δεν θα τους αντέξω...όρεξη που την έχουν μερικοί ρε παιδάκι μου...απορώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια κι απο μένα! Δεν διάβασα την ενότητα το παιδί μου είναι πάλι άρρωστο, γιατί εμένα πρώτη φορά αρρώστησε τώρα! Τη Δευτέρα επέστρεψα εγώ δουλειά και το κουκλί μου πήγε σταθμό (ειναι 5 μηνων) Ε από την Τετάρτη τον έχω με πυρετούς... Εγω να είμαι μεταξύ δουλειάς και παιδίατρου, να τρέχω και να μη φτάνω, για το που θα τον αφήσω μέχρι το ¨δεν τρωει?? ΕΡΧΟΜΑΙ! Να φεύγω απ τη δουλειά τρέχοντας για να επιστρέψω μετά από τρίωρο με την ψυχή στο στόμα! Και μέσα σ όλο αυτό ο καλός μου άντρας που στοο τηλέφωνο να ουρλίαζει γιατί το πυρετωμένο (από τον πυρετό) μας μωρο δεν τρώει... και καθ ότι στη δική του δουλειά είχανε αναποδιές να σου πάλι την τρελή ξανθιά (εγώ είμ αυτή) να τρέχει με την ψυχή στο στόμα, απο τη δουλειά , στη μαμά μου, στον παιδίατρο και τούμπαλιν!!! Τελικός απολογισμός? Αρρωστο νινί, αγχωμένος μπαμπάς, μαμά άρρωστη και εξαντλημένη (και αυπνοι και οι τρείς)!!!! Ένα ουισκι για τον άντρα μου και μία αντιβιωση ον δε ροκσ για μενα πλίζζζζ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το γιατροσόφι έδειχνε να έπιασε χθες... Σήμερα είμαι χειρότερα τουλάχιστον στο θέμα του βήχα! Επιπλέον με πονάνε αυτιά και μύτη και μέχρι το βράδυ από το φύσα φύσα θα έχω και πονοκέφαλο! Και πονάει και η μέση μου γιατί μάθαμε να λέμε "λια" (αγκαλιά) και την ζητάμε συνέχεια!

Για να πάρω αντιβίωση θα πρέπει να πάω στο γιατρό και για να πάω στο γιατρό θα πρέπει να βρω χρονο. Ας ξημερώσει η Δευτέρα και βλέπουμε...

Στίνα καλώς ήρθες στον κόσμο μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...