Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

sevoula,

αφού αναλύσαμε ότι τα παιδιά μας αρρωσταίνουν συχνά (ιώσεις, αμυγδαλές, αυτιά και τα λοιπά), προσπαθήσαμε να καταλάβουμε γιατί συμβαίνει αυτό σε τέτοιο βαθμό, ανταλλάξαμε πληροφορίες για φάρμακα, γιατρούς και γιατροσόφια, στο ενδιάμεσο μας βγήκαν υστερίες - ενοχές και νευρικά γέλια και στο τέλος... το ρίξαμε στα βαριά (ποτά). Οι άλλες αμαρτωλές δηλαδή, εγώ το καλό κορίτσι είμαι ακόμα στο γάλα με τα μπισκότα...

Κι επειδή, θα καταλήγαμε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς, αποφάσισα ν' ανοίξω θέμα εδώ με τίτλο Ανώνυμες Αλλοπρόσαλες (που ταιριάζει και καλύτερα με την γενικότερη κατάσταση μας...)...!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να 'μαι, να 'μαι! Αλλά τι να της εξηγήσω , που δεν το κατέχω το θέμα...πρεπει να ξαναδιαβάσω το βιβλιαράκι για τη βάπτιση για να φωτιστώ! Άσε που δεν έχω μούτρα να μιλήσω, μετά τη σημερινή απουσία...:roll: Εσύ θυμάσαι Ζωπυρον?

Να σας πω...εγώ σωματικά δεν πάσχω, αλλά αν βουτήξω μια μποτίλια κοκκινέλι και το κατεβάσω, να πάνε κάτω τα φαρμάκια, πειράζει? Γιατί το ουίσκι θα με βαρέσει στο δόξα πατρί με τη μια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δευτερο βραδυ το χτυπησα το ουισκακι με μελι και λεμονι και καπως ηρεμησε ο λαιμος μου και ο βηχας. Αφου ο αντρας μου αρχισε να με στραβοκοιταει, μου λεει εσυ εχεις τοσο καιρο να πιεις τι σε επιασε???? Μου λεει οτι βρωμαω και σαν τον Ορεστη Μακρη.

Ας μου περασει εμενα το κρυωμα και χαλαλι το αλκοολικι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η συνταγή παίζει και με ρούμι... πάντως εγώ σας είπα... με ημίγλυκο κράσο χθες βράδυ σήμερα είμαι πολύυυυυυυυ καλύτερα :lol: Τελικά αλκοολ να είναι... κι ό,τι να'ναι!

Τι θέμα έχει με τις μετάνοιες; Οι μετάνοιες σε χάλασαν κι όχι οι 5 τούμπες στον αέρα σαν τον Σάκη; Γιατί αυτό είπε επί λέξη και μάλιστα στο μικρόφωνο! Και να φανταστείς ότι οι καλεσμένοι μας ήταν όλοι τύπος και υπογγραμώς... κάθονταν στα καθίσματά τους και δεν έκαναν φασαρία μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν τους είχαμε ακούσει! Ε μετά έγινε... της Eurovision :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαληνυχτίζω μπας και ξυπνήσουμε αύριο στις 7.00 και μπούμε σε σειρά... ούτε σήμερα το καταφέραμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για 5 τούμπες δεν την κόβω...5 φάπες, ίσως! :lol::lol::lol:

Σταμάτα Ζωπυρον, θα με πιάσει κι εμένα και μετά έλα εσύ να τον ξανακοιμίσεις τον μεγάλο τον βρυκόλακα!

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι πως αύριο που θα περιγραφούν οι τούμπες-φάπες εγώ θα είμαι στη δουλειά κι ανυπομονώ να μάθω :confused:

Ελπίζω το μεσημέρι, στο ενδιάμεσο πριν πάρω σβάρνα τους εορτάζοντες να μπορέσω να μπω και να διαβάσω λεπτομέρειες των ακροβατικών :-D

Πάω να ξαπλώσω. Εκτός από την απίστευτη κούραση που έχω, μάλλον έπαθα και ψύξη στον αυχένα κι ο άντρας μου με απειλεί με γιατροσόφια (εντριβές τσίπουρο κ.λ.π.) :roll::lol::roll:

Καληνύχτα Αγγελίνα μου

υ.γ. οι μετάνοιες δεν έχουν την έννοια της ευγνωμοσύνης - "ταπείνωσης"?

ω ρε τούμπες το Αερικό :lol::lol::lol::lol::lol:


Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι για τις μετάνοιες, ειλικρινά, θα κοιτάξω αυριο το βιβλίο και θα σου πω.

Αερικό, οι διευκρινήσεις περί ακροβασιών εντός ιερών ναών και μετά τη λήξη ιερών μυστηρίων, να αναμένουν εως τας μεσημβρινάς ώρας της παρούσης, παρακαλώ!

Όνειρα γλυκα, φιλενάδα...μην ακούω τιποτα αηδίες για εφιάλτες αύριο! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Θα με κάνετε να σας βάλω βίντεο... εννοείται βρε βαρεμένα ότι δεν μου το ζήτησε σοβαρά αλλα αστειευόμενος! :lol: Σιγά μην έκανα και τούμπες :lol: Τι είμαι; Αρκουδίτσα;

Το γεγονός όμως δεν αλλάζει :P Το ζήτησε εντός της εκκλησίας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...